Да е здраво, палаво и все така красиво дете

Честит празник и на Дивна! Здрава и щастлива!!!
Мим, Ралче, Бейбиблу, да оздравяват мъниците

При нас заваля сняг, докато се облечем и наканим да излезем обърна да дъжд....и сега си седим вкъщи. Сигурно ще забъркам едни кифлички. А снощи правих за пореден път един уникален десерт- гриловани банани. Идеята е комбинация между рецепта от блога на Еспа и десерт, който правеха в едно любимо италианско ресторантче, разбира се, с някои мои подобрения. Бананите се потапят в карамелен сос, после се грилват на тиган, сервират се топли, с топка ванилов сладолед и се поръсват с препечени филетирани бадеми. Препоръчвам горещо! А ако под всичко това се опне топла палачинка или гофрета, намазана с течен шоколад, просто думите стават излишни
В петък ще мина да взема фото книгата и ще видя как е .Три дневният РД приключи 
Да ни е жива и здрава и много щастлива!



