В ЯНУАРСКАТА тайфа почва щура веселба

  • 72 390
  • 748
# 360
Искам, с извинения за закъснението, породено от разсеяност, да честитя рождения ден на Ивко!!!
Да е здраво, палаво и все така красиво дете Hug

Честит празник и на Дивна! Здрава и щастлива!!!

Мим, Ралче, Бейбиблу, да оздравяват мъниците Hug

При нас заваля сняг, докато се облечем и наканим да излезем обърна да дъжд....и сега си седим вкъщи. Сигурно ще забъркам едни кифлички. А снощи правих за пореден път един уникален десерт- гриловани банани. Идеята е комбинация между рецепта от блога на Еспа и десерт, който правеха в едно любимо италианско ресторантче, разбира се, с някои мои подобрения. Бананите се потапят в карамелен сос, после се грилват на тиган, сервират се топли, с топка ванилов сладолед и се поръсват с препечени филетирани бадеми. Препоръчвам горещо! А ако под всичко това се опне топла палачинка или гофрета, намазана с течен шоколад, просто думите стават излишни Blush
Виж целия пост
# 361
Наздраве за Дивна !Здравичка и щастлива и мама също!
Радосчо  Hug
Фото сесията мина уж успешно.Гледа като стрелян заек hahahaВ петък ще мина да взема фото книгата и ще видя как е .Три дневният РД приключи  Whistling
Кокоса да драсне някой позитивен ред ,че се загуби.И другите дето се спотайват също.Все ще има нещо за казване ,ако ще да е, че сте  купили щипки за пране Mr. Green
Хайде и да си нацелувате децата!!! И мъжете де  Wink
Виж целия пост
# 362
Момичета, почерпете се за здравето на нашата принцеса  Heart Eyes Да ни е жива и здрава и много щастлива!
Виж целия пост
# 363
Честит рожден ден на прекрасната принцеса Александрина!!!
Ели, да ви е жива и здрава и безкрайно щастлива!!!

Днес съм доволна от себе си. Деца доволни и дивеещи в хола, ляба изпечен, прането проснато, коса изсушена, маска на лицето направена Laughing Сега ако успея да пусна прахосмукачка и да почета малко, ще съм още по-доволна. Че и на мол ще ходим с госпожиците после Heart Eyes

Мим, как е Елия?
Виж целия пост
# 364
ЧРД на Александрина! Да е жива и здрава!!!

Елия е със скарлатина. Т вече няма, обрив също почти няма. Пие АБ. 9 дена е карантината. Аз и утре не съм на работа и после ще е с баба си и дядо си. Очаквам да подивее довоно толкова време затворена.

Вчера преди да и слоцат диагноза ходихме с нея малко навън - на площадка - колко ли деца съм скопосала ooooh!
Виж целия пост
# 365
Честит Рожден ден на Александрина и весел празник на цялото семейство !

Мим ,то ако можехме да знаем всичко...Дано мине бързо  Hug
Радостчо ,ти си жена мечта  Wink
Нещо ми е студено  и заспало -пак останах без мъж и така.Мисля да врътна едни спагетки  и да пийна чашка вино .
Виж целия пост
# 366
Хелоу момичета! Къде сте? Тобито сама е пийвала снощи. Срамота Naughty

Радостчо ,ти си жена мечта  Wink
Да бе, ще ми се Laughing Никаква не я свърших цял следобед. Като ме тръшна един ПМС...(добре, че го има за оправдание) и сега охкам и пъшкам из нас Laughing

Мим, откъде да знаеш, че ще е нещо такова Hug

Виж целия пост
# 367
Радостчо ,гледам че си тук ,да пийнем по едно кафенце и още нещо Wink

Времето е едно топло ,сутринта птички пеят,котараците са тръгнали по-любов.Дано няма студове по- нататък.
Аз чакам референдума- не че ще го отразя ,но се надявам на 28 да не се учи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Отивам на лека шопинг терапия и да си прибера любимото момче .
Виж целия пост
# 368
Радостчо ,гледам че си тук ,да пийнем по едно кафенце и още нещо Wink



Добре изглежда! Наздраве, Тоби Wink
Виж целия пост
# 369
Виж като видях пийенье как дотърчах smile3508
Ради, какво участие искаш - не водим вископарни разговори за индекса на Ню йоркската стокова борса....Не сме им на нивото на четящите  Rolling Eyes
А днес цял ден се разправям с  ooooh! глупости
Иначе който яде сняг сега си стои болен с баба му. Сърдит ми е и снощи демонстративно отиде да спи в тях - нито ме гушна нито нищо като се върнах от работа. А друг път търчи и бос по чорапи на вън.
Другото 20 е, че най-добрия приятел на брат му от ДГ е с шарка. Сгеа тръпна в очакване, защото в събота (когато яде и сняг) бяха 3мата заедно...
Виж целия пост
# 370
Пиянки!!
Ели, на патерици Честит Рожден ден на Александрина! Да е все така усмихнато и позитивно дете!!!

И като казах Усмихнато, то къде се затри??
Дони, май си мечтая двамата, групом да пожелаят да са при баба си и дядо си  Mr. Green
Аз също съм "лоша мама" и "най- лошата мама на света".
Похвалих ли се, че до сега се червих в училище??? Младежа е вече официално наказан! Следователно РД няма да празнува (с приятели)  Mr. Green
Виж целия пост
# 371



Дони, май си мечтая двамата, групом да пожелаят да са при баба си и дядо си  Mr. Green
Аз също съм "лоша мама" и "най- лошата мама на света".
Похвалих ли се, че до сега се червих в училище??? Младежа е вече официално наказан! Следователно РД няма да празнува (с приятели)  Mr. Green
Уф, моите искат, пък аз се дърпам Rolling Eyes Разрешила съм само петък и събота. То и аз съм лоша майка - да основем клуб за взаимопомощ на лошите майки hahaha
А аз още избирам училище newsm78
Виж целия пост
# 372
Дони, да не чете Дянков  Laughing Laughing Laughing

И аз си хапвах сняг като малка. Не ми беше вкусно, но ей така, за идеята.

Тайс, Дони,  мисля, че от палави и своенравни деца, определението "лоша мама", си е направо комплимент. Определено е за предпочитане пред: "мойта мама е супер- пушим си заедно, обикаляме по кръчми и ме научи да ругая по-добре, че сам не се справях"  Laughing

Изчезваме по задачи!


Виж целия пост
# 373
Кажи си, че отиваш на шопинг терапия, ние ще те разберем  Heart Eyes
Виж целия пост
# 374
Кажи си, че отиваш на шопинг терапия, ние ще те разберем  Heart Eyes
smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия