(това не е за Тобито и Радост, че те от рано почнаха)


То пък още се кокорчи и не ще да заспива,нещо е нервен,подозирам болест,но да не викам дявола.Може и да е защото ,баща му си замина. До сега попълвах някаква анкетна карта от градината,та ми се зави свят -хъркат ли му гърдите ?от кога ?колко пъти боледува ?какво ми е семейното положение?-аз питам какво общо имат хъркащите гърди с това дали имам мъж или не????
Та рожденикът няма да може дори свещичката да си духне. Добре, че е бате да помага. Мечтая си понякога да се събудя на 28-ми и той да си е едно дете...в норма да го нарека. Омръзнаха ми подобни термини.

И крив
А "Свети Паралей Краткотрайни" е далеч...Шопингът отпада като вариант, така че кво ми остава











Препоръчани теми