В ЯНУАРСКАТА тайфа почва щура веселба

  • 72 377
  • 748
# 540
Здравейте,момичета!
Мене днеска ме извикаха на бързо в детската.Мони я болял много корема.лекарката каза,че и няма нищо .Направила е реакция от храна.Снощи яде ядки,а ан нея хич не и понасят.Сега и забранено Naughty
Ходихме и на зъболекар ,че имаше един кариес.Издържа геройски.Сега спи милата изтощена от емоции.
Ралче и ти си като моя мъж.И той се иска в нас да е като под конец.За съжаление с четиригодишно няма как да стане.Ама ти се все пак се посърди на половинката  Wink
Аз сложих да сготвя и си гледам съпунките
Айде лека вечер  от мене
Виж целия пост
# 541
Добър вечер ,дами!
За подреждането -който има мерак да го научи -опитите за сега са почти успешни.През почивните дни постигнахме напредък -сам определи играчките с които не играе за да ги приберем.Иначе се научи да ги сортира -пълни сме с кошове за играчки .Миналата седмица спечелихме един от списание Мечо пух bowuu
Днес взех фото-книгата от РД най-после -станала е чудесна .Личи ,че е притеснен-за това ще го водя по-често да свикне.Ще взема да се омъжа и той ще гледа като треснат hahaha
Ягодка ,да вземе да се престраши и да си направи фейсбук Naughty
Как са болните и шаркавите?И майките им най-вече?
Аз все още имам мъж-то било хубаво  Crazy
Дали има празнуващи днес?че вече се забърках newsm78Ако има Наздраве ,ако няма пак Laughing
Виж целия пост
# 542
Ми добър вечер!
Стегнах багажа и се изкъпах, че утре почти след работа излитам.  Wink Добре ще ми дойдат тези 2 дни след проблемациите на работа и у нас.
Мони, кариес? Хм, аз Карина още не съм я водила на зъболекар, а май трябва. Ако не за друго, поне да се запознае. А вие как разбрахте? Болеше я зъбчето или просто я заведохте на профилактичен?
Хайде, отивам да се суша. Утре може би ще се включа пак по някое време, че после в събота най-рано.  Sunglasses
Виж целия пост
# 543
Люби отдавна ми направи впечатление ,че има малко черничко.Снощи каза ,че я боли.Реших веднага да я заведа.Попаднахме на много добра зъболекарка.Много и говореше и тя склони да седи мирна.
На тебе приятна командировка.В хотел Рила ли щяхте да бъдете?
Виж целия пост
# 544
То било кофти да си болничен. Гледаме се с раята Simple Smile Бате вече е целия опъпчен. Имам пъпки навсякъде, но стоически търпи. Дано Гого се изрине по-скоро, защото 20 дни карантина в нас не знам как ще ги изтрае Sad Ходихме до ЛЛ днес и Хриси пита - Сега какво да правя, като съм болен в нас? Сестрата го бъзика: Ще играеш на компютъра. Прибираме се и той - трябва да поиграя, сестрата така каза hahaha hahaha
Люби и какво, утре и вдругиден си софиянка Joy
Тоби, време ти е и ти булка, хайде. Виж те как се раздвижва темата спомене ли се булка Simple Smile
Ягодке Hug
Мони, браво Simple Smile Имаш си героиня Hug
Таис, как е Пъсито?
Надявам се и Дани да е по-добре вече Hug
Виж целия пост
# 545
В хотел Рила ли щяхте да бъдете?
Да. Оказа се, че трябва да се придвижваме с метрото около 2 спирки до мястото на семинара.
Дони, по-скоро в четвъртък и петък, защото днес ще пристигнем към 23ч. Двата дни от 10 до 17 сме в този център БулМар и в петък 18:30 тръгваме наобратно. Един вид само четвъртък след 17 ни е свободното време. Смятаме да се пошляем в мола на Стамболийски, че е най-близо и после да хапнем някъде. Разказвам си програмата в случай, че някой прояви интерес - за сега сме си разменили с Бубето телефоните. Хайде, да се оправят шарковците.  Hug Много хубави коне си измайсторила, а рожденникът е много усмихнат.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 546
Люби не ходи в МОЛ-а на Стамболийски  Naughty Разорих се там за една седмица, но днес последно го посещавам и край  Naughty  Joy Наистина има много намаление при това на качествените марки  Peace За сравнение - в магазините на Пиротска с китайската стока цените в момента са в пъти по-високи от тези в МОЛ-а и на Витошка  Peace Ще ти дам точни напътствие къде да ходиш като се видим  Peace
За зъболекарите - Делян сме го водили на профилактичен и вече се познават с леля Таня.  Тя ми е приятелка и понеже знае, че Делян не обича бели престилки винаги се облича с жълта или червена. Сега май дребния е заформил кариесче, и малко се притеснявам как ще изтърпи машинката, въпреки, че обяснявам за Чук и Пук, които са си направили къща /и гараж  Joy/ на зъбчето му и само леля Таня с огромната машина може да ги разруши ... Ще видим...
Болните бързо да оздравяват  Hug
Споменах ли, че най-близките ми приятели, които аз събрах ще се женят  Heart Eyes Много съм щастлива  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 547
izvinqvaite, nqmam kirilica.
Nie s Dani sme v bolnica. Okaza se uslojnenie sled varicela- pnevmonia + uro infekciq. Nadup4iha go milinkoto, spukaha mu 2 pyti vena, bolnicata e pylen koshmar i t.n.....dano sled 5 dena ni izpishat i prodaljavame na domashno le4enie.
Виж целия пост
# 548
Наистина има много намаление при това на качествените марки 

Аа, каква добра новинааа  Grinning Тъкмо имам нужда от терапия.
Честито на приятелите ти! Е това ако не е повод за нов тоалет!
А на теб по принцип кога ти е удобно да се видим? Да знам кога да ти звънна. Не знам вечерта как са ти ангажиментите, а сутринта да не ти е прекалено рано.

Лелеее, Ники, сега виждам, че сме писали едновременно! Дръжте се! Бързо оздравяване!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 549
babyblue много кофти.Дано се оправяте по бързо и да излизате от болницата. Hug Hug HugМиналата година лежахме в инффекциозна болница и знам какъв е кошмар.успех!
Люби приятен път и по леко из моловете  Laughing
Дони супер тортичка.Голяма си майсторка
Виж целия пост
# 550
Ники!
Това звучи ужасяващо! Дано бързо ви изпишат! Пък уж какво толкова- Варицела
Дони, 3-4 дена избиват пъпките  Shocked
Пъсела е вече по- добре- започнаха дори да падат коричките му. Остана една лека кашлица и сополи.
Дано му минава вече, че пощуря у дома!
Люби, нека ти е зле! (Чак ми се прииска да скокна до София, така заразяващо пише Бубс-а, но наистина ми е трудно да си измисля какво ми "трябва")
 
Виж целия пост
# 551
Никиии, милото Дани Hug Хриси държи, не чеше пъпките, защото няма да е красив после. Такъв суетен на кой пък се е метнал newsm78 Гого няма и признак на опъпчване. До средата на февруари ще изкука в нас, ако пази цялата карантина, защото в неговатя група няма болни. Дори брат му може другия четвъртък да иде на градина Sad Търчи из нас и само ме води към колата за разходка, а не смея да го извеждам...Вчера Хриси така го бях опаковала, за да идем до личната. Защото сега са най-податливи към пневмонии и други подобни екстри.
Люби, аз съм болничен, така че съм цял ден свободна. Ще ида утре до офиса само да сметна и дам  заплати, но е за няма и час работа.
Виж целия пост
# 552
Леле, Ники, съжалявам Sad. Милото Дани, желая бързо оправяне  PraynigHug
Люби- желая ти пек път, успешен семинар и приятно прекарване в София Hug
Дони- да си кажа и тук, снимките са страхотни, очичките на Гого греят от щастие Heart Eyes
Ние с мойто мъж се сдобрихме, казах му как вчера в офиса е дошла една жена с едно еййй толкова мъничко бебе и така започнахме пак да си говорим Mr. Green. Сериозно, все по-често се улавям, че ровя пак в Искам бебе. Само Бог да е с нас, че сънувам едни ужасни кошмари как с втората бременност откриват аномалии и се налага да го махна Tired. Не зная защо е така, но е доста често и някак си ми влияе.
Леле, какво нещо е живота, преди да кажем 10 години, не съм си и помисляла, че на накякъв по-късен етап, не само ще имам едно дете, но ще мисля и за второ Crazy
Виж целия пост
# 553
Ники  Praynig. В болницата наистина е ужасно  Tired.

На Марти лятото му пломбираха 6 зъба ooooh!. Без грешка. Според едната не усвоявал калция, според другата съм му съсипала зъбите с дългото кърмене  Crazy.

Люби приятно да си изкараш!

Дони, стискай зъби и дай на детето да играе на компютъра.

И на финала със закъснение: да са живи и здрави Гого и малката Ягодка  Hug!
Виж целия пост
# 554
Добро утро,сладурки!
Ники,от това което прочетох за малкия Дани,направо ми настръхна косата. Tired Дано бързо се оправя детенцето и  бързо да се прибирате вкъщи Hug.
Люби,весело изкарване у Софето Whistling
Дони,Ягодка,на мноооого големи патерици да са ви живи и здрави порасналите деца,да имат късмет и живота да ги среща само с добри хора. Hug
За зъбите,Йоаницата съм я водила с мен при моята зъболекарка и я е гледала.То и аз все и ровя да я гледам за кариеси,понеже аз съм с много слаби зъби и гледам да не я изпусна нещо.За сега е ок.
За сега в нашата градина няма шарки,дано да няма (особено скарлатина),но каквото дойде,не може в инкубатор да седим.
Бях на преглед във вторник и девойката е добре,кротичка беше,но на мен ми много ниска плацентата и запушва за сега цервикалния канал и ако не се вдигне ще да ме режат Tired,хич не искам,но има време. Naughty
Това е от мен,всички болни да оздравяват. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия