Под всяка Коледна елхичка ще има малка , сладка мамина душичка!

  • 33 894
  • 706
# 30
Честито на новите мами!!! mamma
Дано не чакаме много бебчовците,защото аз вече нямам търпение.
Да ви попитам,тъй като повечето сте взели пелени на Памперс,какви точно взехте,сенситив,с лайка,обикновени или...?
Аз още не съм взела, но мисля че коментираха мамите тук, че взимат белия пакет, без аромати, алое вера и т.н.
Виж целия пост
# 31
Честито на всички мами   bouquet
Да съм им жива и здрави бебчетата, да растат здрави и щастливи Simple Smile
С нетърпение очаквам срещата с моето слънчице и се моля всичко да мине по мед и масло  Praynig
Стискам палци на всички, които като мен са в очакване  Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Хайде и аз да се запиша в новата хубава тема:)))

Да си призная, напоследък като влизам в темата ме обзема известен трепет - чудя се, за коя ли поредна мама ще прочета, че е родила  Hug Да не говорим, че и аз не смея вече да бързам с багажчето  Joy Joy Joy Все пак съм чааак за 26.12, ще ми се да не бърза моята мома  Mr. Green

Много се радвам, че <b>Manhamanha</b> е по-добре, бързо завръщане и пожелавам !!!
Виж целия пост
# 33
И аз да се запиша. Неде, мерси за темичката  Hug
Много голям ни е станал списъкът с родилите! Да са ни живи и здрави всички малки мишленца  Praynig Hug
Виж целия пост
# 34
Добро утро   morning Ние още сме си у дома, вчера нещата се кротнаха след хаповете и топлия душ. Днес съм на УЗИ, да видим док какво ще каже!
Виж целия пост
# 35
Скок и от мен в страхотната нова темичка Simple Smile само с хубави новини и здрави, хубави бебоци да се пълни  ylinfant  А колкото до багажа за болницата май си имам вече всичко но ме достраша да го събирам  Laughing предвид това че всяка мама събрала си багажа си гушка вързопчето вече Simple Smile  Така че мисля да изчакам още малко че ни е рано още Simple Smile
Виж целия пост
# 36
Е с моя не става  #Cussing out Ципа го отварях и затварях няколко пъти и нищо!
Виж целия пост
# 37
И с моя не става, спокойно!  Hug Ама ми е по-спокойно след като го стегнах вече, че иначе само си представях как се започва, а аз тичам да събирам тепърва всичко.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 38
И аз съм стегнала багажа от почти две седмици - даже и двата багажа - и малкия за приемане и големия за после, затворен ми е ципа отдавна, но малката си иска да си седи явно и не ще да излиза и това е  Mr. Green
Но аз съм доволна...нека си седи мишленцето, щом му е добре...и без това има време, а и аз някакси психически съм си се настроила да е след 1.12  незнам защо... Simple Smile
Айде днес ще са последните ни скорпиончета, от утре вече ще приветстваме стрелчета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 39
bubu_123  Hug благодаря Simple Smile може и да съм пропуснала да добавя някоя мама, но се извинявам, така е като титуляра го няма и се налага заместване Grinning ако има нещо за поправка и добавяне пишете, сигурно има и незаписани родили мами извинявам се ако има пропуснати ще ги добавим само пратете инфото
Виж целия пост
# 40
bubu_123  Hug благодаря Simple Smile може и да съм пропуснала да добавя някоя мама, но се извинявам, така е като титуляра го няма и се налага заместване Grinning ако има нещо за поправка и добавяне пишете, сигурно има и незаписани родили мами извинявам се ако има пропуснати ще ги добавим само пратете инфото

Да вземеш Деси да напишеш тогава  Laughing
Виж целия пост
# 41
Привет мили мамчета и ново пристигнали бебочета!!!  Да сте живи и здрави!!

Следя ви, ето и аз да се запиша!!

Преди 4 години точно, бях в редиците на Декемврийските мами 2008, с термин 01.12, и станах Ноемврийска мама Laughing   Днес моята фукла стана на 4 години.   Сутринта замина на градина, с нов тоалет, туника и палто - комплект, модерна шапка, която виси назад, нали се сещате, ботушки до коленцата, французка работа.... с 50 балона на два големи грозда вързани... На излизане от входа заяви на баща си, че трябва да я гушне да не си изцапа ботушките, че щяла с тях да стои днес в градината Joy Joy  Разположи се в колата като принцеса Даяна и ми махаше като холивудска звезда, шоуто е било почти същото пред градината.... Поръчала съм парти изненада с аниматорка за градината ...... просто нямам думи Joy Joy

Втората примадома обаче така ме подритва яко в корема, че само стискам до следващата седмица и после каквото сабя покаже, / по - скоро  хирургическия скалпел /.  Чанта - готова, аз - готова, мацката и тя да е готова и сме готови всички Laughing   Hug Hug


Целувки и гушки на всички, успех и леко раждане Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 42
San4es да ти е жива и зздрава мацката  HugВесел празник!
Виж целия пост
# 43
San4es , честита ти пораснала принцеса ! Да е жива и здрава, да се пъчи така и до бебето , да е горда кака !

Днес няма ли бебета ?  Simple Smile

Аз се пооспах малко, сега ми е едно кофти, нещо съм хремава, надявам се леко да се размина. Тази Събота ще донапазаруваме каквото е останало за бебето и мен, след това влизам в 9-я и съм готова, когато доктора или бебето ме призоват  Simple Smile
Виж целия пост
# 44
Pipilota81, честитооо   bouquet

Страхотно заглавие за темичката. Малката шушулка по цял яде и спинка. Докато тя спи пък аз хапвам и така не разбрах кога мина това време. Утре ще я водя при личната да я тегли. НАдявам се да е по-топличко от днес.

Чета ви, но тъкмо да пиша и малката иска да хапва Simple Smile
Хубав ден и очакваме още бебчета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия