Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 25 154
  • 751
# 135
Иииииии кой казаааааа Хейа Норгеееееееее!!!!!!!!! Хейа Тораааааааа!!!



Великолепна, страхотна, уникална Тора Бергер! Душата ми напълни с тези 20 от 20 тази вечер. Джойче, явно си стискала правилно палците таз вечер!

Прелетях над мократа и пълна с идиоти София и успях да хвана състезанието от третата стрелба. Сега обаче ще си го пусна на пълен запис да се насладя на стрелбите.
Виж целия пост
# 136
Аз също съм фен на Норвегия (и Германия). Но Домрачова и Макарайнен много си ги харесвам. При мъжете пък не харесвам Бьо, но Ларс Бергер винаги е бил моят любимец  Laughing

За франсетата вече Ви казах, не ги харесвам, меко казано. Просто се радвам като сбъркат.
Чухте ли вчера на Асенчо бисерите, за колорадските бръмбари и бълхата... hahaha
Виж целия пост
# 137
Аз също съм фен на Норвегия (и Германия). Но Домрачова и Макарайнен много си ги харесвам. При мъжете пък не харесвам Бьо, но Ларс Бергер винаги е бил моят любимец  Laughing

За франсетата вече Ви казах, не ги харесвам, меко казано. Просто се радвам като сбъркат.
Чухте ли вчера на Асенчо бисерите, за колорадските бръмбари и бълхата... hahaha

Не, я сподели. Той ми е любимец  Simple Smile
Виж целия пост
# 138
"Любимец" ми е на мен Simple Smile
Виж целия пост
# 139
Ами някой се задаваше за стрелба и Асенчо: "Я, отзад се задава още един колорадски бръмбар", т.е. отзад идва още един французин, явно си прави човека асоциация със състезателните им екипи  ooooh!

А на времето на някоя състезателка по алп. ски (май беше) й викали "бълхата", защото била много никичка и Асенчо реши, че и на Андреа Хенкел много й отивало този прякор!

Как не намериха читав коментатор за толкова години...
Виж целия пост
# 140
Асен си е читав, защото си разбира от материята. Като се появи онова другото недоразумение да коментира, тогава ми се изправя косата.
А репликите за колорадските бръмбари на мен лично не ми пречат. Разсмиват ме.  Mr. Green
А и е стар лаф от миналата година още.
За бълхата не го бях чувала.
Виж целия пост
# 141
Аз пък си го обичам много Спиридончо......Викаме му Спиридон Дантелата - ако сте гледали по Канал 1 преди време едни Приказки за физиката.........Просто ми е драго сал като му чуя гласа, бисерите сами излизат........И не съм претенциозна.....Че току-виж дошъл от нейде Сашо Йовков напр. Спиридончо знаете ли още що ски трябва да коментира,че да стигне Сашето във волейбола????? Та така.......
Виж целия пост
# 142
Аз пък си го обичам много Спиридончо......Викаме му Спиридон Дантелата - ако сте гледали по Канал 1 преди време едни Приказки за физиката.........Просто ми е драго сал като му чуя гласа, бисерите сами излизат........И не съм претенциозна.....Че току-виж дошъл от нейде Сашо Йовков напр. Спиридончо знаете ли още що ски трябва да коментира,че да стигне Сашето във волейбола????? Та така.......

Маме, аз лично изобщо не бих сравнила двамата. Няма база.
Йовков е пълна  Sick
Виж целия пост
# 143
Аз пък си го обичам много Спиридончо......Викаме му Спиридон Дантелата - ако сте гледали по Канал 1 преди време едни Приказки за физиката.........Просто ми е драго сал като му чуя гласа, бисерите сами излизат........И не съм претенциозна.....Че току-виж дошъл от нейде Сашо Йовков напр. Спиридончо знаете ли още що ски трябва да коментира,че да стигне Сашето във волейбола????? Та така.......

Маме, аз лично изобщо не бих сравнила двамата. Няма база.


База има - и двамата са спортни коментатори.......А и написах - още що ски трябва да коментира - това означава, че наистина са доста далеко един от друг.......Че Спиридон си е читав коментатор за мен, има къде - къде по-истински издънки в коментаторството - като един Йовков напр. Защото Йовков за мен е истински дразнител от ТВ-то......
Виж целия пост
# 144
Не ми се спори на професионална тематика, но това, че един човек е играл даден спорт и след това са го цанили по телевизията да говори, не го прави коментатор.
Нито пък тези, които четат новините вечер, са журналисти.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 145
Не ми се спори на професионална тематика, но това, че един човек е играл даден спорт и след това са го цанили по телевизията да говори, не го прави коментатор.
Нито пък тези, които четат новините вечер, са журналисти.  Crossing Arms

Нана, така виждам аз нещата - така коментирам. Като пълен любител. Мога да имам мнение, нали? Или трябва да бъда професионалист за да имам това право?  Извинявай,че се изказах! Все пак това е форум.....Темата е в клюкарника, не в професионален раздел! Повече няма да се случи!

Никъде не съм използвала думата - журналист. Нито му знам на Асен СВ-то, нито на Сашо. Но и двамата коментират по ТВ спорт. Това е!
Виж целия пост
# 146
Не ми се спори на професионална тематика, но това, че един човек е играл даден спорт и след това са го цанили по телевизията да говори, не го прави коментатор.
Нито пък тези, които четат новините вечер, са журналисти.  Crossing Arms

Нана, така виждам аз нещата - така коментирам. Като пълен любител. Мога да имам мнение, нали? Или трябва да бъда професионалист за да имам това право?  Извинявай,че се изказах! Все пак това е форум.....Темата е в клюкарника, не в професионален раздел! Повече няма да се случи!

Никъде не съм използвала думата - журналист. Нито му знам на Асен СВ-то, нито на Сашо. Но и двамата коментират по ТВ спорт. Това е!

Маме, не разбирам защо се сърдиш?  newsm78
Не съм ти отрекла правото на мнение, в никакъв случай.
Просто защитих своето виждане, че Асен Спиридонов е добър в това, което прави. За разлика от непоносимия Сашо Йовков.
А относно професионализма - написах го в подкрепа на това, че Йовков може да е практикувал някога и някъде волейбол, не означава, че може да го коментира.
Съжалявам, ако си ме разбрала по друг начин.
Виж целия пост
# 147
Просто защитих своето виждане, че Асен Спиридонов е добър в това, което прави. За разлика от непоносимия Сашо Йовков.

А някъде да прочете от мен, че Асен не е добър???? Обичам го, колоритен е в изказа си, приятно ми е като чуя,че той ще коментира дадено състезание и по фамилията децата си го кръстиха Спиридон Дантелата. Защото им навя асоциации с детско предаване, името не е често срещано.....
Защото може да бъде много зле коментара по спортните предавания....Пример за това - един от най-добрите в кофти коментара - Сашо Йовков.

Аз пък си го обичам много Спиридончо......Викаме му Спиридон Дантелата - ако сте гледали по Канал 1 преди време едни Приказки за физиката.........Просто ми е драго сал като му чуя гласа, бисерите сами излизат........И не съм претенциозна.....Че току-виж дошъл от нейде Сашо Йовков напр. Спиридончо знаете ли още що ски трябва да коментира,че да стигне Сашето във волейбола????? Та така.......

Абсолютно никъде не казвам лоша дума за Асен Спиридонов!!!!!
Съжалявам, ако си ме разбрала по друг начин.
Виж целия пост
# 148
Не съм, не съм. Просто се получава грешка в превода, щот писаната реч няма интонация  Hug
Така или иначе на едно мнение сме  Grinning
Виж целия пост
# 149
Я и аз да се намеся в дискусията- Спиридонов се ядва, но Иван Чешанков искам да го разкъсам на малки парченца Close. Освен че не разбира твърде от спортовете, които коментира, е и диво пристрастен, което адски много дразни. По-миналата зима си водихме доста интересна кореспонденция с него покрай СП в Осло, когато този тъпанар обясняваше, че Шлири е станал шампион само благодарение на завишените си оценки за стил- това при положение, че точно оценките му за стил бяха по-ниски от тези на Моргернщерн, а дистанцията с три метра по-дълга. Стигна се дотам да ми праща протоколите от състезанието за доказателство, но понеже милият не може да смята, се наложи аз да му изясня сборовете и откъде идват разликите Joy.

Но все пак, най-голямата му изцепка беше дивата радост, когато Шлиренцауер се контузи и се наложи да пропусне десетина състезания. Това, според Чешанков, било много добре за спорта като цяло Sick Sick Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия