Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се представи Владко Зографски на състезанието по ски скокове в Лилехамер?
Какви са коментарите за представянето на Владко Зографски в състезанието?
Какви са коментарите за представянето на българския отбор в биатлонистката щафета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се представи Владко Зографски на състезанието по ски скокове в Лилехамер?
-
Какви са коментарите за представянето на Владко Зографски в състезанието?
-
Какви са коментарите за представянето на българския отбор в биатлонистката щафета?
-
Какви са коментарите за участието на Норвегия в биатлона?
-
Какви са коментарите за представянето на българския биатлонист Красимир Анев?



. Освен че не разбира твърде от спортовете, които коментира, е и диво пристрастен, което адски много дразни. По-миналата зима си водихме доста интересна кореспонденция с него покрай СП в Осло, когато този тъпанар обясняваше, че Шлири е станал шампион само благодарение на завишените си оценки за стил- това при положение, че точно оценките му за стил бяха по-ниски от тези на Моргернщерн, а дистанцията с три метра по-дълга. Стигна се дотам да ми праща протоколите от състезанието за доказателство, но понеже милият не може да смята, се наложи аз да му изясня сборовете и откъде идват разликите
.