Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 25 154
  • 751
# 645
Хайдееееееее, готови ли сме?
Виж целия пост
# 646
И аз съм тук Simple Smile. Свърших работа по-рано от обичайното и вече съм вкъщи. Само Спиридонов ми липсва, ама ще го преживея Simple Smile. Дано стане хубава щафета, аз стискам палци за България и за Норвегия.
Виж целия пост
# 647
ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! БРАВОООООО ВИКИНГИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!

Е няма такъв кееееееееееффффффффф!!! Нямааааааааа!! Гадното франсе бе утрепано по последна обиколка, а колко ми е кеф за Сборная  hahaha hahaha hahaha Юхуууууууу!!! Адреналин на макс!

Страхотна българска щафета! Браво на Емилия, Ния, Краси и Мишо!
Виж целия пост
# 648
Много съм доволна, страхотна щафета и чудесно класиране Simple Smile. Емил най-после не се издъни в щафета - имах големи притеснения за него. Много се радвам за Чехия, страхотно състезание направиха. Достойно представяне и на нашите, честно казано, не го очаквах. Въобще - страхотно начало на Световното.
Виж целия пост
# 649
Абсолютно.
И аз много се радвам за чехите. Сега гледам онлайн награждаването. Трибуните направо се взривиха. Страхотен бронзов медал за тях на родна земя.

Ох, малко ми се успокои пулсът  Mr. Green

И друго много ме радва - невероятната стрелба на Тарей Бьо. Искрено се надявам, че в индивидуалните състезания ще видим вече стария Тарей. Стрелбата му от прав беше  Shocked
Виж целия пост
# 650
Как няма да се взривят трибуните, това си е страхотен успех за чехите и страхотен стимул за индивидуалните стартове. Явно наистина у дома и стените помагат Simple Smile.
Стрелбата на Тарей от прав беше уауууууу Simple Smile.
Скрит текст:
Уф, добре че е тази тема, да си споделя Радините вълнения - как пък нямам поне един близък, който да се интересува от биатлон Simple Smile. Много обичам футбол, ама ми писна във фесйбук да чета само за Левски, ЦСКА и Лео Меси. Ама-ха Simple Smile.
Виж целия пост
# 651
Системче, и аз нямам такъв душо, ама си викам сама, крякам си. Мъжо само подвиква от другата стая отвреме навреме да намаля децибелите  Joy
Виж целия пост
# 652
Нане, как ще ти вика бе, не знае ли, че а-ха те е ядосал, а-ха си го зарязала и си станала норвежка снаха...  Joy Как тъй ще пречи на конституционното ти право да си кряскаш пред телевизора, гледайки биатлон???
Виж целия пост
# 653
Хихи, аз също си викам сама. Невероятни бяха норвежците.
За мой късмет дребоса проспа почти целия биатлон.... днес омотахме режима от което аз бях щастлива... ама да му мисле довечера.
На правия на Бьо извиках от кеф. Големият ме погледна малко странно. Бях го настанила на компа с нареждане да пази тишина. Милото пък го нямаше и си гледах спокойно.
Виж целия пост
# 654
На правия на Бьо извиках от кеф.
То и аз си повиках, ама тихичко, че да не предизвиквам съдбата Simple Smile.
Виж целия пост
# 655
Оооооо, не мога аз тихо. Викам като щура. Сега ми е криво защо утре няма стартове. Пфу, междувременно погледнах цените на билетите и  Sick Няма да е в този живот наживо да видя Оле  Heart Eyes
Виж целия пост
# 656
Спала си, Нана, спала си, като е идвал Олето на подготовка на Белмекен Simple Smile. На крака ти е дошъл човекът  Joy.
Виж целия пост
# 657
Спала си, Нана, спала си, като е идвал Олето на подготовка на Белмекен Simple Smile. На крака ти е дошъл човекът  Joy.

 Shocked Shocked Shocked

Кога това??!?!?
Виж целия пост
# 658
2009 или 2010 година, ако не се лъжа, целият национален отбор на Норвегия беше на подготовка в Белмекен Simple Smile.
Виж целия пост
# 659
2009 или 2010 година, ако не се лъжа, целият национален отбор на Норвегия беше на подготовка в Белмекен Simple Smile.

 smile3511
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия