Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 25 154
  • 751
# 660
 Hug Бе и язе си викам,много шумно и мощно даже,а пък елате да видите на мач на Юнайтед
какво чудо еее..Щесъбудят и умрелите дет се вика,не че аз съм от МЮ,но другите четирима са.
Тъй.Дойчланд-  Shocked Shocked ooooh!
И за Чехия се радвам,но повече за Италия. Hug
За Сборная тоже-  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 661
Мдааа, хубаво отвори дума за Дойчланд. Видя се, че биатлонът не е само добро ски бягане. А пък и вчерашното ски бягане на Мири Гьоснер с нищо не впечатли. Или ваксаджиите не си бяха свършили работата добре, или има проблем с кондиционния треньор на Бундестима  Mr. Green

Аз сега гледам повторението, защото стрелбата от прав на Тарей си заслужава пак да се гледа  Wink А и финалната обиколка на Емо. Уф, много мразя да им дават почивки беее. Не трябва да има такова нещо - биатлон до спукване трябва да има. Всеки ден  hahaha
Виж целия пост
# 662
Мдааа, хубаво отвори дума за Дойчланд. Видя се, че биатлонът не е само добро ски бягане. А пък и вчерашното ски бягане на Мири Гьоснер с нищо не впечатли. Или ваксаджиите не си бяха свършили работата добре, или има проблем с кондиционния треньор на Бундестима  Mr. Green

Аз сега гледам повторението, защото стрелбата от прав на Тарей си заслужава пак да се гледа  Wink А и финалната обиколка на Емо. Уф, много мразя да им дават почивки беее. Не трябва да има такова нещо - биатлон до спукване трябва да има. Всеки ден  hahaha

Наслаждавай се днес на алпийците и скокльовците  Mr. Green И нека почиват- след почивката си още по-нахъсан да гледаш и викаш за своите.
Виж целия пост
# 663
То какво друго ми остана  Whistling Гледам ги от сутринта. Ма не е биатлоооон  Mr. Green
Виж целия пост
# 664
Тъй като вчера не успях да се включа, да си кажа и аз newsm68 newsm44
Харесва ми, че Бьо навлиза във форма точно сега.
Въпреки че не обичам руския биатлон ми дожаля за Малишко, изложи се момчето и му личеше, че го е срам.
Колкото до Дойчланд, изобщо не е добре положението нито бегово, още по-малко пък стрелково. Но за тях не се притеснявам. Ако тази година не са добре, догодина или по-следващата ще се оправят.
Виж целия пост
# 665
Хич не ми е жал за Малишко.
Такава им е нагласата на руснаците. Надути до безбожие, със самочувствието на богове.
Проблемът там не е в друго, не е срам това, страх е. Щот сега ще стреля до безпаметност на рубежа за назидание на останалите. И ще яде само кисели краставички.
Със стари методи, старо поведение демонстрират. Няма при тях развитие в мотивацията. Бой, глад и руска музика е там положението.
Виж целия пост
# 666
Уф, много мразя да им дават почивки беее. Не трябва да има такова нещо - биатлон до спукване трябва да има. Всеки ден  hahaha
Ето това е лафът на първенството!

Тора беше блестяща и колкото и да не ми се иска да го призная, стрелбата на Тарей също заслужава адмирации! Май само на мен ми е жал за руснаците-бориха се всички през цялото време, но кой пък им е виновен?!

П.П. На кого може да се оплачем от този Ангел Искрев, та да ни върнат Асенчо?
Виж целия пост
# 667
Аз вече се оплаках. На мейла на ЕВроспорт пишете.
Щото не мога да го търпя тоз младеж.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 668
И на мен не ми понася този нерволаз Peace
Виж целия пост
# 669
E, м..ка му де, защо точно последния изстрел Cry
Ауу, току що казаха по канал 1, че Оле изневерявал на Сантер с Домрачова и затова се развел - ужасТ Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 670
Много добре Краси
Арнд тръгва.
Последна на Mr. Greenдежда за топ 20 поне....
С Даря ли бе то май  от трън та на глог
Честито ви мен си ме знаете
Магдито да се връща....
Добре че днес ми се случиха хубави неща
щото дойчовците...
Абе да не са се награбвалис чехкинчета по трасето Mr. Green
Виж целия пост
# 671
Толкова се ядосах за последния изстрел на Краля, че забравих да поздравя Краси за отличното му представяне - нула в едно от най-важните състезания - чудесен резултат.

И честита втора титла на Емил Хегле и на Норвегия newsm44
Честит бронз на Фак.

Нана, къде избяга, да не гониш Домрачова някъде из Нове место? Hug
Виж целия пост
# 672


Нана, къде избяга, да не гониш Домрачова някъде из Нове место? Hug
Аз се чудех, защо толкова толкова я мрази  Laughing
Те май двамцата много се разконцентрират, не са особено във форма този сезон.
Сега сериозно- това просто не мога да го повярвам за Домрачова, въпреки, че и двамата са ми любимци!

Страхотно състезание, честито на Свендсен, браво на Краси! Дано този път направи и едно хубаво преследване!
Виж целия пост
# 673
ХЕЙААААААААА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! БРАВОООООООО ЕМОООООООООО!!! ШАПКИ ДОЛУ ПРЕД КРАЛЯ!!!!!!!!

Тук съм, ма нали съм стара кошница, пак ми се обадиха бабешките болежки. Сега лявата ръка ми се възпали и едвам пиша, ама крещях, виках...на ум... Sick, че моят мъж точно днес реши да спи след нощна смяна  hahaha

Какво да кажа. Ужасно съм щастлива и в същото време как ми се искашеееее само този пусти проклет 20-ти изстрел да беше влязъл бе, мамка му. Ноооооо Кралят е в невероятна форма. Това ми дава утеха, че утре в преследването може да станем свидетели на нов подиум или дай Боже Световна титла за Оле.

За Домрачова изобщо не искам да коментирам даже  Twisted Evil Ще има отстрел, ако е вярно  Mr. Green

Страхотен Краси! Страхотен. Трепереха ми ръцете, докато прецъквах контролите. А пък физиономията на Фуркадчето ми стига аз да се ухиля още повече. Гадничко е - 2 старта - 2 втори места, ма това е положението. Да свиква  Joy

Сега тамън имам време за едно кафе да си направя и почват жените. Там вече ще си крещя колкото искам, пък тоз мъж моят да става  smile3508
Виж целия пост
# 674
Цитат
А пък физиономията на Фуркадчето ми стига аз да се ухиля още повече. Гадничко е - 2 старта - 2 втори места, ма това е положението. Да свиква  Joy

Вечно да си втори, вечно да си втори, ах, колко жалко е да си Фуркад Mr. Green Mr. Green

Между другото прегледах пресата, има си статии за връзка, някъде четох, че ги били хванали да се държат за ръчичка и да се гледат влюбено гъУъбчетата.
Иначе Антония Близнакова го каза толкова убедена, че е вярно, все едно им е светила Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия