Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 25 154
  • 751
# 675
Антония Близнакова откога разбира биатлон?!?!  ooooh!

Никогаш няма да си пусна Канал 1 да гледам. Там са по-големи противляци и от Искрев.

И аз сега прегледах наличните статии. Миииии не са много убедителни, честно казано. Много й се ще на Дашенката да не рупа кисели краставици, ми да мине на сьомга, ма надали.  hahaha
Виж целия пост
# 676
Нане, от двегодишен опит в следене на "Звездни компромати" ще ти кажа, че обикновено без огън няма пушек Wink

Хубаво състезание във Вилинген, най-накрая от няколко години да се поизравнят силите при отборите Party
Виж целия пост
# 677
Нане, от двегодишен опит в следене на "Звездни компромати" ще ти кажа, че обикновено без огън няма пушек Wink

Хубаво състезание във Вилинген, най-накрая от няколко години да се поизравнят силите при отборите Party

Е, браво, браво, Джойче. Това ще ми кажеш ти, нали. Сега да страдам.  smile3518

Гледам Вилинген. Много се радвам на уикендите. Толкова много хубав спорт.
Виж целия пост
# 678
Ама хич недей да страдаш Laughing. Приеми го като подготовка за теб- Даря ще го тренира с водка, че да не се напие с ракията, с която родата ще го посрещне за годежа ви Wink
Виж целия пост
# 679
Ама хич недей да страдаш Laughing. Приеми го като подготовка за теб- Даря ще го тренира с водка, че да не се напие с ракията, с която родата ще го посрещне за годежа ви Wink

Стига мааа  Joy Аз таз на трасето не мога да я трая, ти ма караш да я преглъщам до Оле  Joy

Де го Шлирито сега?
Виж целия пост
# 680
Па де го, там на шанцата Laughing. 140 скочи преди малко Wink
Виж целия пост
# 681
Па де го, там на шанцата Laughing. 140 скочи преди малко Wink

Кво гледам и аз  newsm78
Виж целия пост
# 682
Пфуу, изтървах последните опити Confused
Колко скочи Грегор?
Виж целия пост
# 683
Пфуу, изтървах последните опити Confused
Колко скочи Грегор?

142 метра

Айде бре девойки, да не заспахте следобяд. Почваме залаганията. Аз няма какво да казвам, то е ясно за кого съм  Mr. Green
Виж целия пост
# 684
Пфуу, изтървах последните опити Confused
Колко скочи Грегор?

142 метра

Айде бре девойки, да не заспахте следобяд. Почваме залаганията. Аз няма какво да казвам, то е ясно за кого съм  Mr. Green

Тора  newsm18 Тора newsm18 Тора newsm18
Виж целия пост
# 685
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 686
Пфуу, изтървах последните опити Confused
Колко скочи Грегор?

142 метра

Айде бре девойки, да не заспахте следобяд. Почваме залаганията. Аз няма какво да казвам, то е ясно за кого съм  Mr. Green

Тора  newsm18 Тора newsm18 Тора newsm18


Ей това искам да видя след час в Нове Место

Виж целия пост
# 687
И аз вече съм на линия и стискам палци за Тора  Wink.
Виж целия пост
# 688
Даря бая ругатни е отнесла, нещо мерникът ѝ хич не бива hahaha
Виж целия пост
# 689
Я, какво чудо  Shocked, М. Гьоснер с 5 от 5.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия