Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 25 154
  • 751
# 90
Ууу, чудно! Мчи той Оле ще стартира някъде към 21 часа.  Laughing
Виж целия пост
# 91
Ууу, чудно! Мчи той Оле ще стартира някъде към 21 часа.  Laughing

Ха иди обясни на Нана, че тя думи няма....Той човекът спокойно ще си я изчака да прелети из Софийско, да паркира, да се прибере, да седне пред ТВ-то - и чак тогава ще се появи на телевизора и......
Виж целия пост
# 92
Плюс това да сготви, да измие чиниите, да направи 3-4 км кросче... Whistling
Виж целия пост
# 93
Плюс това да сготви, да измие чиниите, да направи 3-4 км кросче... Whistling

Айш, айш, айш не прекалявай  hahaha
Сготвих сега, чиниите ще ги измие Супер Митко, кросче няма как с потрошени два крака да правя.

Оле ще стартира точно в 19.22 ч. българско време.
Виж целия пост
# 94
Имам ужасно много работа днес, но ще съм пред ТВ-то в 18:30. А утре освен жиатлон има квалификация при скоците  newsm44
Обожавам зимните месеци- има какво да се гледа по ТВ-то. Стига малкия да не ми пречи, че като види пуснат телевизор се залепя за него и натиска копчетата му  Mr. Green
Виж целия пост
# 95
Имам ужасно много работа днес, но ще съм пред ТВ-то в 18:30. А утре освен жиатлон има квалификация при скоците  newsm44
Обожавам зимните месеци- има какво да се гледа по ТВ-то. Стига малкия да не ми пречи, че като види пуснат телевизор се залепя за него и натиска копчетата му  Mr. Green

Пеп, широка лепенка се усуква около ръчичките на малкия бандит и се маха след 2 часа  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 96
Имам ужасно много работа днес, но ще съм пред ТВ-то в 18:30. А утре освен жиатлон има квалификация при скоците  newsm44
Обожавам зимните месеци- има какво да се гледа по ТВ-то. Стига малкия да не ми пречи, че като види пуснат телевизор се залепя за него и натиска копчетата му  Mr. Green

Пеп, широка лепенка се усуква около ръчичките на малкия бандит и се маха след 2 часа  Joy Joy Joy

Хаха, и 2 часа рев докато гледам ТВ Simple Smile
Виж целия пост
# 97
Имам ужасно много работа днес, но ще съм пред ТВ-то в 18:30. А утре освен жиатлон има квалификация при скоците  newsm44
Обожавам зимните месеци- има какво да се гледа по ТВ-то. Стига малкия да не ми пречи, че като види пуснат телевизор се залепя за него и натиска копчетата му  Mr. Green

Пеп, широка лепенка се усуква около ръчичките на малкия бандит и се маха след 2 часа  Joy Joy Joy

Хаха, и 2 часа рев докато гледам ТВ Simple Smile

Хахаха, лепенка и на устата  Mr. Green
Виж целия пост
# 98
Имам ужасно много работа днес, но ще съм пред ТВ-то в 18:30. А утре освен жиатлон има квалификация при скоците  newsm44
Обожавам зимните месеци- има какво да се гледа по ТВ-то. Стига малкия да не ми пречи, че като види пуснат телевизор се залепя за него и натиска копчетата му  Mr. Green

Пеп, широка лепенка се усуква около ръчичките на малкия бандит и се маха след 2 часа  Joy Joy Joy

Хаха, и 2 часа рев докато гледам ТВ Simple Smile

Хахаха, лепенка и на устата  Mr. Green

Къде е Защита на децата, питам аз.....
Виж целия пост
# 99
Маме, нъл знаеш, че аз съм от лошите майки   Mr. Green Защити няма, като има биатлон  hahaha
Виж целия пост
# 100
Абе напоследък дребоа има странен режим, така че може да ме огрее и да спи по време на биатлона. Нещо тотално се сбърка това дете. 2 вечери ляга след 24ч и сутрин става около 10. Ама като спи късния следобяд (от 17 до 20ч някъде) по 2.5-3 часа. Та може и без лепенки да минем Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Ихуууууууууууу!!! Хейаааааа Норгеееееее!!!

Кошарите - Дружба 1 - 19 минути  Mr. Green Добра съм!

Даже имах време да си направя кафе и точно със старта да съм пред ТВ-то  Simple Smile
Виж целия пост
# 102
И нека по-добрия победи!

п.п. за Симон Фуркад четох някъде, че май имал контузия или е претъпял операция и знам, че няма да го има. Ама ще намеря линка да Ви дам да си четете  Wink
Виж целия пост
# 103
И нека по-добрия победи!


Ааа, без такива! Т'ва няк'во такова обективно ми звучи, пък тук такива няма.  Mr. Green
Виж целия пост
# 104
КРАСИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!! Хорааааааааа, удар ще получа! Удар! Страхотен Краси Анев! Страхооооооотееееееееееен!!! 15 от 15! Моля ви, стискайте палци за това българско момче!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия