Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 25 154
  • 751
# 165
Аз гледам UK-Евроспорта, тук се възторгват от беговата форма на Фуркад пък. Отбелязаха и че е почнал сезона не с биатлон, а със старт в крос-кънтрито, където е бил забележително близо като резултат до Нордхуг Shocked
Виж целия пост
# 166
Хубаво е, когато има изненади понякога - радвам се за Льогелек. За третото място на Зуман също.
Виж целия пост
# 167
Аз гледам UK-Евроспорта, тук се възторгват от беговата форма на Фуркад пък. Отбелязаха и че е почнал сезона не с биатлон, а със старт в крос-кънтрито, където е бил забележително близо като резултат до Нордхуг Shocked

Да, предполагам. Но все пак Фуркад е на 24 години. Нали се сещаш каква е разликата в годините и оттам във физиката  hahaha
Всъщност имаме още 4 години, за да сравним двамата.
На 28 години в Солт Лейк Сити Оле спечели 4 златни медала от пет дисциплини  Mr. Green


Апропо малко стастистика

Днес по трасето като чисто бегово време най-бърз е бил Емил Хегле.
Втори е Фуркадчо.
И забележете сега - Оле Ейнар е на седмо място, като е по-бавен само с 16 секунди от Свендсен и само 13 от Фуркад. А им е баща като възраст. Ей затова е легенда и никога няма да мога да викам за друг така, както за този човек.  Heart Eyes


Дая, аз също се радвам на разнообразието, особено като няма да слушам руски или френски химн  Mr. Green

Надявам се Домрачова да не ми развали съботната вечер де  hahaha

Тъй. Джойче, сега да почвам ли аз да викам?  Joy
Виж целия пост
# 168
Нане, прекалено пристрастно реагираш Peace. Те не ги сравняваха. Мисля, че още дълги години никой вземащ себе си насериозно журналист няма да сравнява когото и да било с Бьорндален- той е уникална легенда. Просто му се радваха на момчето. Все пак да си биатлонист и да успееш да бъдеш конкурентен на най-големите в ски-бягането си е нещо, което си заслужава адмирациите, мисля Simple Smile.

Хайде стига толкова от мен- започва състезанието, заради което съм пред ТВ-то, вместо навън в този хубав топъл ден Heart Eyes
Виж целия пост
# 169
Нане, прекалено пристрастно реагираш Peace. Те не ги сравняваха. Мисля, че още дълги години никой вземащ себе си насериозно журналист няма да сравнява когото и да било с Бьорндален- той е уникална легенда. Просто му се радваха на момчето. Все пак да си биатлонист и да успееш да бъдеш конкурентен на най-големите в ски-бягането си е нещо, което си заслужава адмирациите, мисля Simple Smile.

Хахаха, не бе, не реагирам пристрастно.
Коментирам.
Иначе аз отдавна съм казала, че Фуркад има страхотно бягане и със сигурност ще постигне много в биатлона. Просто ми е антипатичен.  Mr. Green Ти що не харесваш Моргенщерн?  Wink
Виж целия пост
# 170
Ааа, не си права- аз много харесвам Моргернщер. Като човек Mr. Green. Супер симпатичен ми е, радвам се като победи. Но не съм особено възхитена от възможностите му като скачач- механичен ми е, като роботче. Идеален като стил, но никаква експлозивност. Не ме вълнува, не ме впечатлява. Смятам, че е неспособен да бъде носител на СК при добра форма от Грегор например. Или Малиш. Или да речем след време- Фрайтаг.
Виж, Кофлер ми е вече органично противен- и кривите му зъби, и скоковете му като хвърлен отвисоко чувал с картофи.
Виж целия пост
# 171
Момичета, я кажете, като по запознати, защо Тарей Бьо не е в норвежкия отбор, контузия ли има?
Виж целия пост
# 172
Много противен вятър- и вчера ли беше така Tired?
Виж целия пост
# 173
Момичета, я кажете, като по запознати, защо Тарей Бьо не е в норвежкия отбор, контузия ли има?

Болен е. Онзи ден беше написал на стената си във ФБ, че се съмнява да може да стартира до края на годината, но се надява.

Джойче, значи моите чувства към Фуркадчето са като твоите към Кофлер.  hahaha

Вчера не ми е направило впечатление да има такъв вятър. Нормално си вървяха скоковете. Но коментираха, че е много студено.
Виж целия пост
# 174
За студеното няма спор- ония снимки от четвъртък ми смразиха пръстчетата на краката.
Дано не се развихри още този вятър, засега не влияе на състезанието.

Този Хлава е в луда форма Shocked
Виж целия пост
# 175
За студеното няма спор- ония снимки от четвъртък ми смразиха пръстчетата на краката.
Дано не се развихри още този вятър, засега не влияе на състезанието.

Този Хлава е в луда форма Shocked

Той и вчера предизвикваше такива крясъци в коментаторите  hahaha
Виж целия пост
# 176
Аааааааааааааааааааааа smile3511 smile3511 smile3511
не ме е яд за Бардал и Ханавал, ама защо, защо така с Андерс и Морги Close Close Close
всичко заради тъпия вятър Tired
Виж целия пост
# 177
Цитат
Синеокият сладур е Ерик Лесер от Германия и ще стартира с №20.  Wink

Хич не съм съгласна! Какво му харесвате на тоя Лесер?  newsm78

Ето това е германецът:
 

Такова интересно състезание отдавна не бях гледала, жалко за наш'те. Дано утре Владко и Краси се представят по-добре.
Виж целия пост
# 178
Аз една снимка видех, и на нея беше хубав Mr. Green

Виж целия пост
# 179
queen_bee аз лично нищо. Не е мой тип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия