Поздрави за темата
много харесвам Джансел, интересувам се от всичко свързано с него. Смятам да се отбивам в темата , ако нямате нищо против.

Очаквам не само да се отбиваш, но и да споделяш мисли и вълнения за филмите на Джансел, а защо не и за самия Джансел. 
, прекрасна нова тема, благодаря.
добре дошла в "магията Джансел".



темата е невероятна.
Много ти благодаря за коледното настроение.
Желая много успехи на Джансел, както и заедно да дочакаме новите му проекти. 




Очаквам още.
И най вече очаквам да те виждам в темата.

клипът е прекрасен.Зная го , и си го слушам и гледам много често. Направен е с много любов 
Момичета,добър вечер.



Джансел е новатор в турското кино.Трябваше да играе в този прекрасен но недовършен сериалЛП,за да се втурнат маса продуценти и режисьори да правят подобни сериали.Следват месеци на филми с и за отмъщение на главните герои. Аз ще си избера да гладам само с любим актьор или актриса ,защо съм убудуна ,че нивото на ЛП просто няма кой да го стигне.
/ Препоръчани теми