Eлектронни четци - VIII

  • 61 870
  • 747
# 360
Страхотно!
Все пак се надявам, че една много добра компютърна, а и като цяло техническа грамотност не би попречила на радостта от притежаването на точно този модел. Или бъркам?  Simple Smile
Виж целия пост
# 361
А, никак.  Grinning
Виж целия пост
# 362
Здравейте, четящи!  Simple Smile
Търся подходящ подарък на един 60-годишен младеж и се чудя дали пък да не се спра на това:
http://www.technomarket.bg/products/09126047/prestigio-e-book-reader-3464b

Интересува ме вашето мнение за този модел.    bouquet

Нищо не пише за екрана му. Но като гледах дадения линк, това ми привлече вниманието от изброените отстрани. http://www.technomarket.bg/products/09124744/blaupunkt-livro. Може би също не е лош вариант. Доста формати са изброени.
Виж целия пост
# 363
Екранът е Е-Ink, поне според информацията, подадена тук:
http://gtsmarket.com/bg/product/2128/prestigio-e-book-reader-3464b.html

Ще разгледам и новото предложение Simple Smile.
Виж целия пост
# 364
По-назад wa-wa писа, че не е доволна от гаранционното обслужване на Prestigio - развален USB вход не е поет от гаранцията.
Според мен от Техномаркет са сложили грешна снимка на четеца - тяхното по-скоро прилича на устройство с LCD екран. Какво е това радио например, което са дали, че има?  
Виж целия пост
# 365
Снимката е добра,по-скоро описанието не отговаря на номера на модела на четеца.

ДИСПЛЕЙ 6"(15.20СМ), 800X600 COLOR

ФОРМАТИ: ВИДЕО, ФОТО, АУДИО


http://www.prestigio.com/products/eBook-readers/3-series/PER3464B

Само да вметна, че като се избере четец от по-популярните марки, може онлайн да се намери много лесно помощ и разрешение на възникнали проблеми.

http://get.bg/product_info.php?cPath=237_1386_744&products_id=104077  не е с лоша цена, има меню на български,чете много формати и се намира помощ в руските форуми
Виж целия пост
# 366
Здравейте, търся си калъф за paperwhite. Дали има калъфче на друг Киндъл, с който да е съвместим?
Виж целия пост
# 367
Здравейте  Hug
Аз да се похваля че намерих собственик на Киндъла ,дано да остане доволен младежа.  Peace

Margaret, ще ми е интересно да споделиш и твоите впечатления за paperwhite, защото срещаме много противоречиви...
Bordeaux какво сте срещнали като противоречиви мнения ???

Лично аз съм безкрайно доволна. За мен това е устройство за ченете на книги и нищо повече, ако искам да се ровя в интернет,да играя игри  или да разглеждам снимки ще си взема таблет или ще си използвам телефона.
За мен е ужасно удобен ,дисплея ,контраста реакциите на тъча са перфектни ,а подсветката е просто черешката на тортата защото мога да си чета вече в леглото без да ми се мрънка да угася лампа  Mr. Green Grinning

Здравейте, търся си калъф за paperwhite. Дали има калъфче на друг Киндъл, с който да е съвместим?
loca по принцип тези които стават за тъч модела трябва да впаснат и на пейпъруайта ,например като ето този  - http://img13.prodavalnik.com/images_prodavalnikcom/13571563_3_800x600.jpg
Аз лично съм с ето такъв - http://www.amazon.com/gp/product/B007R5YFS4/ref=kin_ddp_pop_CelABCover_popT и съм доволна . Не прави обемист четеца  , защитава го добре  и най вече като го затвориш преспива четеца ,а като го отвориш го включва и така пести от батерията  Simple Smile  . 
Виж целия пост
# 368
Коментарите назад в темите бяха свързани основно с това, че има сенки на екрана там, където са лампичките, а също и че подсветката не може да се изключи напълно, което пък хаби батерията сравнително бързо.
Иначе всички знаем, че киндълът не е предазначен за браузване, игри и снимки.  Peace
Виж целия пост
# 369
Margaret, много благодаря! Твоя изглежда страхотен, май в крайна сметка ще трябва да поръчам от там Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Появи се и поредното дразнещо нещо при моя paperwhite. Като престана да чета и го оставя на скрийсейвър кирливата подсветка не се изключва. Така батерията ми беше паднала наполовина за 3-4 часа. Трябваше да го рестартирам, за да се оправи. За мен този четец си е едно ла*но.
Виж целия пост
# 371
Коментарите назад в темите бяха свързани основно с това, че има сенки на екрана там, където са лампичките, а също и че подсветката не може да се изключи напълно, което пък хаби батерията сравнително бързо.
Извинявай но не съм се връщала назад в темата и затова попитах ...
Нали ви е ясно ,че като първи модел на Амазон  с подсветка няма как  да е перфектен ,както и първият киндъл беше едно голямо грубо грозно нещо. Предполагам с времето ще се усъвършенстват както направиха с другите модели.
 Колкото до сенките в основата на екрана от диодите мога да кажа че не са толкова дразнещи и забележими(поне за мен) .  Имала съм възможността  да се докосна до доста четци и вярвайте ми че при модела на Барнс и Нобъл  диодите са по дразнещи и забележими ,а дори и не ми се говори за лилаво-синия отенък който има екрана.
А колкото до батерията нямам наблюдения за момента ,защото поради липсата на свободно време нямам възможност да го заредя и натоваря както по принцип аз си знам .Но като го направя ще си споделя впечатленията  Peace 



Иначе всички знаем, че киндълът не е предазначен за браузване, игри и снимки.  Peace
Казах го това за браузването,защото съм слушала и чела достатъчно че не ставал браузъра за нищо  ,  че за четене на .pdf  формати са безкрайно неудобни и други такива  .

И на края да напомня че всеки е с разбиранията си и  вкуса си ...  Peace
Виж целия пост
# 372
Здравейте, търся си калъф за paperwhite. Дали има калъфче на друг Киндъл, с който да е съвместим?

http://www.ebay.co.uk/itm/Luxury-Leather-Case-Cover-Wallet-With- … sh=item35bfa69ae4

Пише, че е съвместим с Пейпъруайт.  Peace
Виж целия пост
# 373
Благодаря, Vapor! Преди месец ми блокираха пейпал акаунта и не мога да го отблокирам Tired. Затова сега търся някакви други варианти за доставка.
Виж целия пост
# 374
Аз съм с kindle paperwhite от три седмици и съм страшно доволна. Подсветката ми е много удобна, защото чета предимно вечер в леглото. Сенките в долния край не ме дразнят, дори престанах да ги забелязвам. Най-голямото ми притеснение беше батерията, но за мое щастие и тя се държи по-добре от очакваното - заредена е преди почти три седмици, а е още до половината  Peace

Калъфът ми е ето този: http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B006ZBWVIC/ref=dp_imag … ;s=fiona-hardware Много си го харесвам  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия