Ефреа - на пазар при Елфчетата

  • 6 623
  • 16
# 15
Странно, имам поне 20 техни неща и нито едно не бих нарекла некачествено....Жалко, че така се е получило при теб - вероятно е доста неприятно, особено пък на първа поръчка.
Виж целия пост
# 16
всъщност не съм поръчвала само един,а няколко пъти - нали съм си вироглава. Така че, определено не бих го нарекла съвпадение. Аз лично предпочитам българските и качествени марки по магазините-поне можеш да го видиш и пипнеш, премериш... Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия