Заведения в Бургас

  • 182 745
  • 768
# 390
А кой е новият собственик?
Старите не ги ли бяха давали в "Кошмари в кухнята"?

Дайте идея за "романтичен" ресторант, каквото и да значи това. Laughing

Новият собственик е същият, който държи Кашмир ( нямам идея кой е )
Виж целия пост
# 391
Аз доколкото разбрах го държат няколко човека, единият е главният готвач. И собственикът на Кашмира също е съдружник.
"Ромео и Жулиета" би могъл да мине за романтичен ресторант. Обаче кухнята им стана отвратителна. И "Розе" също става.
Виж целия пост
# 392
Искам да похваля пицария "Замъка"в Изгрев. Бях приятно изненадана от кухнята.Снощи вечеряхме там и пиците бяха чудесни, салатите също, не се пуши,музиката приятна и тиха.
Виж целия пост
# 393
Къде точно се намира?
Виж целия пост
# 394
На Розе цените са ...  Crazy
Виж целия пост
# 395
Ами защото са с претенции за гурме ресторант. Но без да съм кой знае каква кулинарка, гъшия дроб го приготвям  о-добре от тях, както и други неща, които съм поръчвала.
Виж целия пост
# 396
Не харесвам Розе, не харесвам кухнята им и всичко, което предлагат. Крайно, но факт. Цените им също не харесвам. Етно ми е на една везна с Розе.
Не бях сядала от много време в "пицарията" зад Вардар до казиното и СБА. Забравих й името сега. Намира се в района на Мумбай и Вкуско, постоянно има ваучери в Грабо. Отвратително обслужване, смешни порции. Налагаше се да напомняме постоянно на сервитьорката това или онова.
И да не е изцяло отрицателно. Антре наистина единият от съдружниците е собственика на Кашмир. Посетихме и останахме очаровани, кухнята беше много добра.
Замъка се намира в парк Изгрев.
Виж целия пост
# 397
Не харесвам Розе, не харесвам кухнята им и всичко, което предлагат. Крайно, но факт. Цените им също не харесвам. Етно ми е на една везна с Розе.
Не бях сядала от много време в "пицарията" зад Вардар до казиното и СБА. Забравих й името сега. Намира се в района на Мумбай и Вкуско, постоянно има ваучери в Грабо. Отвратително обслужване, смешни порции. Налагаше се да напомняме постоянно на сервитьорката това или онова.


Пицарията е "Йорк".
Виж целия пост
# 398
Нещо ново да препоръчате из кварталите? Без М. рудник. Не говоря за класики като Тенювата или Замъка
Виж целия пост
# 399
Гледахте ли по Новатв за "Ромео и Жулиета"  #Crazy ( как готвачите разказват за пробутване на старо месо на клиенти)

А относно "Антре" -на мен лично ми се видяха високи цените там, предимно мутрички и мутреси ходят там ( поне съдя по това,което аз видях)  Laughing
Виж целия пост
# 400
Гледахте ли по Новатв за "Ромео и Жулиета"  #Crazy ( как готвачите разказват за пробутване на старо месо на клиенти)

А относно "Антре" -на мен лично ми се видяха високи цените там, предимно мутрички и мутреси ходят там ( поне съдя по това,което аз видях)  Laughing
Shocked Shocked Shocked Не съм. Къде и кога са давали? Къде е този "Ромео и Жулиета"?
Виж целия пост
# 401
Гледахте ли по Новатв за "Ромео и Жулиета"  #Crazy ( как готвачите разказват за пробутване на старо месо на клиенти)

А относно "Антре" -на мен лично ми се видяха високи цените там, предимно мутрички и мутреси ходят там ( поне съдя по това,което аз видях)  Laughing
Кога? Познавам собствениците и не им прави чест.  Naughty
Намира се в района на Търговската гимназия.
Виж целия пост
# 402
Те са 2 ресторанта Wink И до Триа има съвсем малко заведение, даже то им е първото
Нещо ново да препоръчате из кварталите? Без М. рудник. Не говоря за класики като Тенювата или Замъка
Замъка не го знам къде е Blush Харесваме Гранд Италиия в Славейков /и по-точно този, който е до Лудотеката/
Виж целия пост
# 403
Гледахте ли по Новатв за "Ромео и Жулиета"  #Crazy ( как готвачите разказват за пробутване на старо месо на клиенти)

А относно "Антре" -на мен лично ми се видяха високи цените там, предимно мутрички и мутреси ходят там ( поне съдя по това,което аз видях)  Laughing
Shocked Shocked Shocked Не съм. Къде и кога са давали? Къде е този "Ромео и Жулиета"?
http://vbox7.com/play:abfeacd790?pos=src
Виж целия пост
# 404
Леле, готвачката наистина изглежда не добре с този грим Crazy
Явно клиентите им не са важни, щом си позволяват да предлагат старо месо... Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия