Заведения в Бургас

  • 182 758
  • 768
# 375
Къде се намира бекстейдж? А отзиви за бар Dover и Етикет имате ли?

бар Dover - рок музика, не е лошо заведението , но е малко
Етикет - само хаус музика ( ако не греша)
Бекстейдж е отстрани на НХК
Виж целия пост
# 376
Благодаря!
Виж целия пост
# 377
По-горе някой питаше за отзиви за новия ресторант "Антре". Ходила съм два пъти досега, мога да уверя, че няма такава кухня никъде другаде в Бургас. Много вкусно, много добре приготвено и с уникални продукти. Ужасно съм претенциозна към заведенията, напоследък почти не мога да намеря наистина добра кухня в града, но това надхвърли всичките ми очаквания. Особено телешкото - приготвено наистина добре.

Откъм сервиз има какво да се желае - сервитьорите са малко мудни и забравят, но на фона на храната това се преглъща.

Цените не са много ниски, но и не са много високи - по-ниски от Инканто, а кухнята определено е по-добра.
Виж целия пост
# 378
Аз питах Wink Заинтригува се с рекламата, защото ми казват, че не е нищо особено. Но е въпрос на вкус
Аз останах доволна от Ла Тоскана
Виж целия пост
# 379
И аз благодаря за отзивите за Антре (даже помислих, че аз съм питала).
А  как стои въпросът с пушенето?
Виж целия пост
# 380
Не се пуши вътре. Излизат навън. А, и десертите също са на ниво, а са и по-скъпи.. Домашна торта с нутела - опитайте непременно.
Къде е тази Ла Тоскана?
Виж целия пост
# 381
Къде е тази Ла Тоскана?
ул. Калофер №28 Б
Скрит текст:
Виж целия пост
# 382
Ла Тоскана се пада срещу детския клуб Мармалад /ако по-лесно ще се ориентираш/.
Виж целия пост
# 383
Къде се намира р-нт Антре, намирам в нета само някакво кулинарно училище?    newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 384
Къде се намира р-нт Антре, намирам в нета само някакво кулинарно училище?    newsm78 newsm78
Това е бившия Луксор!
Виж целия пост
# 385
Къде се намира р-нт Антре, намирам в нета само някакво кулинарно училище?    newsm78 newsm78
Това е бившия Луксор!
На Булаир
Виж целия пост
# 386
ясно, мерси, толкова често му сменят на това заведение името и все не би.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes но ще го пробваме де , докато е още там  Sunglasses
Виж целия пост
# 387
Беше Луксор, сега е Антре. Не името, а собствениците доста се сменяха Wink
Виж целия пост
# 388
Щом кухнята е добра значи и собствениците пак са се сменили. Laughing
Виж целия пост
# 389
А кой е новият собственик?
Старите не ги ли бяха давали в "Кошмари в кухнята"?

Дайте идея за "романтичен" ресторант, каквото и да значи това. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия