90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 205

  • 42 108
  • 746
# 600
46 дни вече съм в почивка, а това нещо, което си постнала не го разбирам, примерно меню? примерни рецепти?
явно има някакви неща свързани с хората в този форум, за които сравнително новите не знаем Grinning

Ванс , излезе книгата на авторките на "90-дневната диета" на немски за "Следващите 90-дни" или Почивката, това са първите дни от почивката от тази книга!

Има във форума "стари" Sunglasses дето го доминират и "навлеци" като мен  Grinning






Виж целия пост
# 601
 Втори ден-варива:
з-грейпфрут
о-1/2 купичка боб чорба(малкия се разплака и не можах да си я доизям Sad
в-мисля си за цяла купичка боб чорба и малко доматки
  Навих баща си да сме си двамата режимни,на мисля,че ще му е малко трудно въглехидратния ден,т.к. е диабетик.Надявам се да се справим Grinning
Виж целия пост
# 602
GigiBo, колко килограма свали?
Виж целия пост
# 603
Преди да тръгна за България на 7 Декември бях -13, 800 кг там изкарах последните 10 дена и последният воден ден ,не съм се мерила, че майка ми няма кантар , пък и не ми остана време за мерене  Grinning, но да кажем някъде около -15 сигурно са.

В понеделник ,ще се меря и ще Ви кажа общият  резултат до тук с малко развалена, предимно с много късни хранения почивка !
Ама то си се знаеше ,че е ще е така  Wink, знаех го още преди да почна диетата !
Виж целия пост
# 604
46 дни вече съм в почивка, а това нещо, което си постнала не го разбирам, примерно меню? примерни рецепти?
явно има някакви неща свързани с хората в този форум, за които сравнително новите не знаем Grinning

Ванс , излезе книгата на авторките на "90-дневната диета" на немски за "Следващите 90-дни" или Почивката, това са първите дни от почивката от тази книга!

Има във форума "стари" Sunglasses дето го доминират и "навлеци" като мен  Grinning

Аз имам още доста време до "Почивката", но може ли да пуснете линкове към темата, където е писано за нея. И ако има някъде рецепти за въглехидратния ден с изключение на торти и сладкиши, защото не ям. Досега хапвах филии с лютеница или кьопоолу, макарони с дом. сос, лазаня със спанак и гъби... но ми се изчерпват идеите.
Днес ми е бобов ден
З - печена тиква
О - 2 зелеви сарми
В - планът е супа от зелева чорба с праз, кисело зеле и ориз мммммм Simple Smile
Хубава вечер и дано и утрешният петък е приятен и не толкова мъглив
Виж целия пост
# 605
!5 кг е супер резултат, GigiBo, браво! А аз така се освиних по празниците...като всяка година впрочем
Виж целия пост
# 606
zozo75, във въглехидратен можеш да ядеш всяка постна зеленчукова манджа, като прибавиш 2 филии хляб към нея - постно зеле, чушки с доматен сос, лук яхния и пр.
Виж целия пост
# 607
 Sad загубих битката по празниците!
Добрата новина е, че поне не съм много кг. нагоре от нормалното си тегло. От вчера започнах 'наново'. Да видим до къде ще се докарам този път! Mr. Green
Виж целия пост
# 608
Отчет за днес, 6 ден (варива)
з: банан
о: боб яхния + филийка препечен хляб (дано малчо не страда от тоз боб, но много ми се ядеше точно такава яхнийка)
в: елда с грах и моркови (за жалост нямах царевица - става просто невероятно вкусно!)

мерси за съвет отнонсо няколкото закуски, ще се възползвам   Mr. Green
Виж целия пост
# 609
!5 кг е супер резултат, GigiBo, браво! А аз така се освиних по празниците...като всяка година впрочем

Е то това са най-големите празници и с най-голяма гъстота за един месец в годината - всички сме така Grinning !
Никулден, 8 декември, Коледа, Нова Година , Василов ден, Стефанов ден и тн

Сега се стягаме и смело напред , момичета ! Grinning

Никакво отказване ! Naughty
Виж целия пост
# 610
а, където е писано за нея. И ако има някъде рецепти за въглехидратния ден с изключение на торти и сладкиши, защото не ям. Досега хапвах филии с лютеница или кьопоолу, макарони с дом. сос, лазаня със спанак и гъби... но ми се изчерпват идеите.
Днес ми е бобов ден
З - печена тиква
О - 2 зелеви сарми
В - планът е супа от зелева чорба с праз, кисело зеле и ориз мммммм Simple Smile
Хубава вечер и дано и утрешният петък е приятен и не толкова мъглив


Аз си правих пърленки от ръж и спелта, но може и от пшенично брашно и от тях вегетариански дюнери Grinning със сос от тахан ,семена мак, сусам, лен,чесън и зелени и други подправки- пълнех със сурово настъргано зеле и моркови .Става много вкусно! Sunglasses

Може зеленчукова супа  с фиде или зеленчукова крем супа с крутони, доматене супа с фиде , испанско гаспачо.
Оризови спагитки със зеленчуци и соев сос ,спагетите от елда "Соба" със зеленчуци

Може вегетариански хайвер с хляб, кроасани , чиабата с маслини и сушени домати, баница с праз , качамак с запържен лук и червен пипер, пица с доматен сос ,чесън, босилек , каперси и маслини. и както ти е казала Феята - всяка вегетарианска яхнийка с хлебец- става. Китайски ролчета печени на фурна със соев сос или пък суровите завити в оризови блатове такива, соленки, солено печиво за въгллехидратната вечеря- солен кекс например и тн
Виж целия пост
# 611
Четвърти ден - Плодов
8 часа - 1 банан
10 часа - киви - 5бр малки, почти като орех - хи-хи
15 часа- 1/2 ябълка, 1 банан
18:30 - 1 ябълка големичка - 200 гр сигурно е почти
20:30 - 1 мандарина, 4 сушени смокини, 2 ореха и 4 бразилски ореха....
Май пак доста ми дойде като калоричност храната... Но, нищо, яло ми се е...яла съм...
Виж целия пост
# 612
plesure, би ли казала как се готви елда с грах, моркови и царевица? Един пакет елда стои от маса време в шкафа и се чудя как да я приготвя, ама не сладка.
Виж целия пост
# 613
plesure, би ли казала как се готви елда с грах, моркови и царевица? Един пакет елда стои от маса време в шкафа и се чудя как да я приготвя, ама не сладка.

сутрин в един буркан си сипвам елдата, измивам я, и я заливам с гореща вода (съотношение 1:3) и я оставям докато не се разтворят зрънцата (за обяд би трябвало да ти е готова). Ако искаш да стане по-бързо може да я свариш, но аз предпочитам така Simple Smile После добавяш малко грах от консерва, царевица и варен морков, не слагам никакви подправки, освен малко сол. Това е Simple Smile

Готиното на такова приготвяне е, че може да се използва и за гарнитура към нещо, и за салата (преди режима си правех елда с царевица и риба тон)
Виж целия пост
# 614
Момичета, вие пишете бая..Simple Smile
Аз вече 2 дни съм на режима, нямам търпение да дойде утре, че едвам издържам без сладко, но издържам.
Днес преди обяд бях на ябълки, на обед леща и около 16 хапнах един пататник, че съм из родопско сега. Това ще ми е за днес..  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия