90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 205

  • 42 108
  • 746
# 450
Хайде и аз да се включа и дано я устискам докрая Simple Smile
Започвам с 55.8 голямо лапане падна декември.
Решила съм да вклуча и фитнес от четвъртък пък да
видик какъв ще е резолтата. И така първи ден започвам
с витамини (незнам дали трябва но няма как да не ги пия)
Незнам днес моркови задушени с пилешко мога ли да ям??
Мисля това да е обяда.. Хайде лек ден на всички и Честита
Нова Година!!!
Виж целия пост
# 451
Честита нова година милички,бъдете живи и здрави и много свалени килца  Laughing

Писе страхотна си,много ти се радвам  Hug

След снощното смесване и вино съм само +300 ,танците помогнаха  Laughing
Сега обмислям от кога да започна,ще реша по късно а на вас хубав ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 452
~Честита нова година, момичета. Пожелавам ви здраве! и успех в начинанията , а и не само!

Извинявам се, че нахлух така в темичката ви, но от утре съм решила да почвам изпитанието 90-дневна диета и мисля, че ще ми е полезно да поглеждам тук какво пишете, а и да споделяме опит  Mr. Green
Надявам се да приемате нови попълнения  Blush
Аз все още кърмя нашата госпожица, но предполагам диетата няма да се отрази на млякото  Mr. Green
Пожелавам ви всичко най-добро и до скоро  Simple Smile

А да и да си задам първия въпрос. Винаги ли вечерята трябва да е еднаква с обяда?  Thinking
Виж целия пост
# 453
Eхааааа,имам си познат в темичката!!!!!! Хайе, Плежърче, дано свалим толкова, колкото искаме!!!! И всички останали също!
Днес ми е първи ден :
з: 3 кивита
о: пил. пържола, малко маслини, 2 люти чушки
в: мисля да е свинска пържолата, че нямам пилешко и малко чушки
Имам и 1 въпрос : като си правя зелен чай мога ли да сложа парче лимон в него?
Успех на всички!!!
Виж целия пост
# 454
честита нова 2013.
Пожелавам ви нещо традиционно, но важно – крепко здраве, истинско щастие, непресъхваща любов, повечко късмет и радости!

Пожелавам ви още, романтична разходка във Венеция и почивка на Малдивите!
Успешна и вълнуваща 2013 !!!

Аз вчера си ми беше протеини и протеини си ядох,не съм съгрешавала и съм много доволна...Хапнах си месце и салатка и малко винце и си легнахме Simple Smile))
Кантара след вчерашния фитнес отчете 75.4 Simple Smile)) Започнах 85 ..добре е ..доволна съм.
Днес Вариа
А за чай с лимон мисля че може.
Виж целия пост
# 455
Честита Нова Година и от мен момичета. Да сте много здрави и все така волеви.
Аз стартирам от утре с Румито Лефтерова.
Виж целия пост
# 456
Честита Нова Година ,момичета! Simple Smile Пожелания за много здраве на вас и на любимите Ви хора !
Виж целия пост
# 457
За много години на всички, бъдете здрави, късметливи и слаби през Новата Година!  Hug


Писе, поздравления, СТРАХОООТНА СИ, това не харесвам на отслабването аз...като се отслабне изчезва и квото е имало в сутиена преди...пък който си няма и без друго като мене....съвсем да не казвам хъх  ooooh!

След тия празници, които аз специално не празнувах кой знае колко, но поради факта, че се търкалях от диванчето на леглото и обратно почти 10ина дни в четвъртък се завръщам в играта, съчетано с луната на 26-ти  hahaha
Виж целия пост
# 458
Нека Новата 2013 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности.                             
Да ни донесе радостни грижи и работа за душата!
Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни.
И да ни дари с голямо щастие и здраве.
Желая светла и хубава година!


Здравейте Момичета !
Преди 1 година направих за пръв път 90 дневната диета и бях много доволна, но след 7 месеца безразборно хапване отново си върнах 5-6 кг., затова от утре съм с вас отново.
Ще се радвам отново да се подкряпяме, съветваме и слабеем заедно.
Hug
Виж целия пост
# 459
Честита Нова година, момичета! Желая ви много здраве, любов, щастие и много воля и хъс, за да сбъднете мечтите си

Гледам, че голяма дружина се събира следпразнично за режим.
Аз стартирам на 8-ми, а от днес рестартирах карането на вело.
Болна съм и се надявам, че до края на седмицата ще се вдигна на крак.
Виж целия пост
# 460
аз днес се мерих и в сантиметри....от 19 /12 .12г ...ханш -3 см. крака- 2,корем-1, гърди 2 см ....доволнооо
Виж целия пост
# 461
Честита Нова Година!!!
Включвам се в темата,защото от днес,отново почвам диетата.
Виж целия пост
# 462
За много години, фиданки! Бъдете здрави, весели, щастливи и засмени!

Преди около една година правих диетата, отслабнах 7-8 кг, но спрях спорта, започнах пак с постоянното ядене на сладко и ето ме пак - 58 кг  doh

От утре започвам диетата, а живот и здраве от другия понеделник - на народни танци. Без движение и диета явно няма да го бъде...

  bouquet
Виж целия пост
# 463
ЧНГ и от мен .Цоп и аз с Вас.
Виж целия пост
# 464
 Споделям резултата.http://prikachi.com/images.php?images/790/5684790V.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия