90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 205

  • 42 108
  • 746
# 465
Честита Нова година!

Сладураната, личи си резултатът, продължавай все така.  Hug
Писето, прекрасна промяна.  Hug

Аз все още съм в почивка от режима, но внимавам да не прекаля. Засега съм +2 кг, но полека-лека започвам да правя плодови хранения и ранни вечери.

  bouquet
Виж целия пост
# 466
 newsm56 примък, примък и аз тук...утре е деня за начало  Heart Eyes
Виж целия пост
# 467
Хоп и аз във темичката че от утре смятам да започвам.След раждането съм още +10 и не мога да го понеса  Joy
Виж целия пост
# 468
Честита нова година на всички , пожелавам ви повече стопени килца през новата година Simple Smile

И аз се записвам да ви следя редовно, че иначе сама много се демотивирам и бързо се отказвам. Натрупах доста кг в следствие на здравословни проблеми . Започвам от днес : настоящи кг : 68 ; цел -8/-9 кг.   
Принципно много трудно пазя диети , но тази е с мн малко ограничения и затова се надявам на положителен резултат.

Днес менюто беше :
З: 1 банан + кафе
О: филия черен хляб ( вита) + пушена сьомга
В: пилешко бутче + 2-3 кръгчета топено сирене + малко майонеза+ зелена салата

Вечерята беше малко обилна , но късно започнах деня и по-голямото ядене остана за накрая , ще гледам да не се повтаря..
Виж целия пост
# 469
Здравейте на всички Hug
Мисля от утре да съм във вашите редици, имам да свалям минимум 20кг, исках да питам има ли дами с хашимото и хипотироидизъм....те забавят обмяната доста Sad и дали режима ще има ефект при мен .Приемам съвети от всички Hug
Виж целия пост
# 470
Честита нова година момичета, нека през новата 2013г. сме живи и здрави и да се похвалим с много свалени килограми! Гледам, че от утре се заформя голям отбор, ами ако може да приемете и мен и да захващаме задружно борбата с килограмите Simple Smile
Виж целия пост
# 471
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА,пожелавам ви да сте живи и здрави,много обичани,големи късметлии и успех във всяко начинание!  Hug

Аз от утре започвам пак диетата.Утре като се претегля ще ви дам точни кг,с които стартирам.Ще съчетавам диетата с фитнес и по-малко количества храна.
Като гледам от утре започваме доста хора диетата,което е добре,тъкмо ще се подкрепяме.Майка ми и тя започва от утре режима с мен.  Simple Smile
Лека вечер.Утре ще се отчитам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Здравейте на всички и за много години!
Днес реших и аз да почна диетката..преди бях я почнала..стигнах до 14-тия ден и се отказах..сега вече няма да е така!Нова година-нов късмет Wink
Днес денят беше доста калоричен,но нищо-нали ме засити Simple Smile

Закуска:2 чаши вода
Обяд:пържола със синьо сирене,масло и бяло вино във виенско стъкло на фурна
вечеря:гъбена супа от сайта
Утре ще си готвя ризото от сайта Simple Smile
Поздравления на всички и повече минусчета! Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 473
В: пилешко бутче + 2-3 кръгчета топено сирене + малко майонеза+ зелена салата

нали не може да се смесват различните белтъци, месо със сирене и подобни, или не съм разбрала?


скъпа, нова съм в темата и не съм много наясно с нещата, но водата не е храна. Недей да си тормозиш така организъма!

На мен днес ми бе плодовият ден. За целият ден имам изядени 2 банана, 1 ябълка, 90гр сурова макадамия и за вечеря хапнах една салата домати и краставици.

Очаквам с нетърпение утрешният ден да си хапна малко месце, че ми се прияде Simple Smile

И да се оплача малко, може пък да ме посъветвате нещо..
Тъй като режима на бебето не е съвсем фиксиран и се случва да се буди и по 2 пъти на нощ, че и по 3 пъти от време на време (макар че доста често спи по 3-4 часа без да се буди), и моето спане е по 2 часа максимум, имам усещането, за почти постоянен глад. Всяко събуждане го усещам все едно ставам рано сутрин след дълга нощ през която не съм яла, и, ако не хапвам докато бебето е будно и си легна с него, се усещам всякаш ми е минал цял пълноценен ден и то без храна. Малко объркващо го пиша, но се надявам да ме разберете. Гледам да пия вода, в краен случай да хапна някоя ябълка, но не помага особено - чуствам си се гладна и това е..
Виж целия пост
# 474
Честита Нова Година ,здраве ,щастие и много сбъднати мечти през 2013-та на вас и всички около вас!
Ние се прибрахме и първата ми работа беше да скокна на кантара.Резултата е +1 кг.,който на фона на голямото усвинване не ми се вижда чак толкова много.Продължавам напред и се надявам този месец да съм по стриктна и да нямам прегрешения.
Успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 475
За много години, финни дами! Нека новата година ни донесе много успехи в което и да е начинание!   bouquet
Аз си признавам, че покрай празниците не бях никак режимна, но се стягам че имам бая кила да боря.  Embarassed
 
Здравейте на всички Hug
Мисля от утре да съм във вашите редици, имам да свалям минимум 20кг, исках да питам има ли дами с хашимото и хипотироидизъм....те забавят обмяната доста Sad и дали режима ще има ефект при мен .Приемам съвети от всички Hug
Здравей, Gracielka!
Има, има... аз съм от тях, а на всичко отгоре съм и с ИР и в плодовите дни ми е най-ужасно. Но пък ги заменям със зеленчуци. За ефект още не мога да говоря, защото почнах режима съвсем от скоро, а и не бях особено стриктна. Към момента нямам промяна в теглото.
Режима е хубав, няма лишения, просто трябва да се внимава какво и кога се яде. И най-вече да се откажем от някои вредни навици, като да вечеряме в късните часове. Въоръжи се с търпение, че при нас хашимотките свалянето на кила е много, много трудно, но не е невъзможно.  Hug
Виж целия пост
# 476
В: пилешко бутче + 2-3 кръгчета топено сирене + малко майонеза+ зелена салата

нали не може да се смесват различните белтъци, месо със сирене и подобни, или не съм разбрала?


да пише ,че не може но всеки сам си преценява , като гледам има доста рецепти със сирене и яйца + нещо друго  Peace

аз имам въпросче : може ли отвреме на време вместо пресните зеленчуци да се ядат кисели краставички или консервирано цвекло ?
Виж целия пост
# 477
Здравейте на всички и за много години!
Днес реших и аз да почна диетката..преди бях я почнала..стигнах до 14-тия ден и се отказах..сега вече няма да е така!Нова година-нов късмет Wink
Днес денят беше доста калоричен,но нищо-нали ме засити Simple Smile

Закуска:2 чаши вода
Обяд:пържола със синьо сирене,масло и бяло вино във виенско стъкло на фурна
вечеря:гъбена супа от сайта
Утре ще си готвя ризото от сайта Simple Smile
Поздравления на всички и повече минусчета! Simple Smile  Peace

месо със сирене .НЕ Simple Smile
ДНЕС ВХ
З-2 ПОРТОКАЛА + ФИТНЕС
О-ПИТКА
В-НЕ ЗНАМ Simple Smile
Виж целия пост
# 478
Добро утро на всички!!
Вчера първи ден беше доста труден! Закуската е пропуснах, за обяд пилешко със къри сос и
задушени чушки и моркови.Вечеря същото ( + 3 коктейла и оризови бисквитки) Момчетата ме взеха
от работа и нямаше как да откажа Simple Smile а и в пъба беше страхотно..
Днес ще бъда по стриктна:) Лек ден на всички!!!
Виж целия пост
# 479
Честита Нова Година !   bouquet
Да е много здрава, мирна и успешна!

Виждам, много нови момичета в темата - на всички желая добре дошли. Успех и постоянство.

Кантара ми се искаше да го целуна днес направо  Blush
Стрелкичката е пред 48. Отивам да си правя упражненията
Менюто днес: Имам още капама от новогодишната вечер. Днес ще чопля от месото, за другите ще наготвя нещо по-късно

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия