90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 205

  • 42 108
  • 746
# 525
Здравейте момичета Hug, днес е ден първи и е нормално да се справям , благодаря ви за лекия спор за тона , това ми подейства много стимулиращо прави сте всичко трябва да е стриктно за да има резултат Simple Smile Всяка от нас особено трицифрените си имаме нужда от малко по рязък тон . Днес менюто ми е З портокал, О пържола , В сирене по шопски . Simple SmileАко приритам ,недай си боже, след това може ли да хапна или пия нещо  ooooh! Tired
Виж целия пост
# 526
Здравейте. Simple Smile
Днес ми е първи ден от диетата.Сутринта се претеглих и съм точно 87кг,преди 2 дена бях 86,ама с тея празници само изкушения.
Менюто за днес:
Белтъчен ден.
З-2 мандарини,кафе и вода
О-200гр заквасена сметана
В-свинска пържола
Водата ми е 1,5л до тук.
Днес бях на фитнес 1 час.
Виж целия пост
# 527
Мале колко сте изписали! Привет момичета   bouquet

Днес ми е ден 5, белтъци
З: ябълка (беше към 5 сутринта след кърменето), след това чаша пеясно мляко (към 10:00)
О: луканка 50 гр - страшно ми се прияде, не знам обаче дали се вписва в режима (?)
В: приготвила съм свинско с маслини, евентуално + салата домати и краставици

Имам още един (?) относно килограмите. Ето какво показваше кантара ми тези дни:
Скрит текст:
29/12/   88.6
30/12/   88.1
31/12/   
1/01/   90.0
2/01/   88.6
Кое точно от това да смятам за реалното си тегло, то всеки ден ту скача, ту спада...??
Виж целия пост
# 528
Много станахме новите, ама и аз тук, дано всички останем доволни накрая  Grinning
Много отдавна чета за режима и вече се включвам! Второто раждане ми разказа играта, и по точно кърменето! Все още кърмя, но това е много важно за мен и за малчо, и не мисля да го спирам-ще съчетая двете неща,пък дано се получи!
 Не мога да се понасям вече, яд ме е на мен си че го допуснах, след като родих доста отслабнах, но после се отпуснах и така.... Confused
  Сега се надявам да махна 12-14кг. ама да видим  Praynig
  
Виж целия пост
# 529
Ако приритам ,недай си боже, след това може ли да хапна или пия нещо  ooooh! Tired
Да, може - неподсладен чай и отвреме-навреме разнообразявай с вода.  Laughing
Виж целия пост
# 530
Аз не съм се обидила ,но в края на крайщата тук сме с една цел да си помагаме .А режима го спазвам 100% ,но с 1 хранене по точно плодове заради лекарствата който пия. Не си позволявам волности защото имам много  за сваляне и ми пречи на сърцето.
Виж целия пост
# 531
Аз не съм се обидила ,но в края на крайщата тук сме с една цел да си помагаме .А режима го спазвам 100% ,но с 1 хранене по точно плодове заради лекарствата който пия. Не си позволявам волности защото имам много  за сваляне и ми пречи на сърцето.
Ако това наложително заради лекарства хранене е след 12 часа, го замени със зеленчуци - така си оставаш режимна и ще имаш по-добри резултати. Сразвай часовете все пак, доколкото ти е възможно.
Виж целия пост
# 532
Благодаря Ника за това не се бях замислила .Да права си че това е по добрият вариант.
Виж целия пост
# 533
И аз съм от новите тук... Доста почетох и реших да се впиша и аз....
Може ли някой да погледне и да критикува менюто ми.... ако се налага, разбира се
трети ден съм -ВЪГЛЕХИДРАТЕН
8:00 - банан
11:00 - портокал
15:00 - салата зеле и моркови, 2 л.лютеница, 1 парче тиквеник,
19:00 - 1 краставица на салата, 2 парчета коледен щолен, 3 хапки ТИРАМИСУ - това се съмнявам, че не е много ОК.
Май ми е много вечерята... като се га гледам не ми е много наполовина.... но ЗНАМ, че трябва да са еднакви обяд и вечеря...
Няма много да ви притеснявам, защото тихичко си следя темата и си чета.... но така от време на време ще се възползвам от "старите" в темата...
имам намерение да сваля от 67 кг на 57... висока съм 162
Виж целия пост
# 534
за много години момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 535
dubai2013, общо взето идеята на този ден е обяда да е солен, вечерята сладка. Не са еднакви в този ден обяда и вечерята. Не се смесват сладко и солено в едно хранене. Вечерята също може да бъде солена ако не обичаш сладко, във всички случаи в книгата е препоръчано да се приключва вечерята с парче черен шоколад /антиоскидант/.


Айде лека ви вечер, кака ви отдавна приключи с яденето, изпивам два чая и приключвам и с пиенето.  Laughing
Виж целия пост
# 536
Мерси НИКА, май съм пропуснала това за соления обяд... ще се коригирам....
Виж целия пост
# 537
Добър вечер и от мен.
Чета има доста с първи ден от днес като мен.
Закусах помело
обяда и вечерята беше сирене по шопски без яйцето за обяда ядох и зелена салата.
Утре ще готвя боб.
Този път ще гледам вечерята да ми е възможно най-рано.
Днес гледах Гала имаше една германка много полезни неща каза за здравословното хранене час от който са по принципите на 90-дневната диета.
Интересно ми беше да разбера, че топла вода е много добре да се пие за изхвърлянето на токсините. Сутрин било хубаво да се пие още на ставане топла вода. Колкото повече толкова по-добре. Така че започвам от утре  и това. Покай празниците ядох дота чувствам се като гъба напоена с вода.  Grinning
Виж целия пост
# 538
Здравейте момичета. Отдавна ви чета, но чак сега се регистрирах за да пиша тук. Настроих от утре и аз да мина на режима. Стискайте ми палци, че съм много несериозна относно своите кг.
Трябваше да стигна до фазата тъкаляне, че да се взема в ръце.
Стискам ви палци за минусчета утре (на тези, които са почнали режима) и ви желая хубава вечер.
Редовно ще си ви чета и ще споделям какво става с мен:)
Виж целия пост
# 539
Мале колко сте изписали! Привет момичета   bouquet

Днес ми е ден 5, белтъци
З: ябълка (беше към 5 сутринта след кърменето), след това чаша пеясно мляко (към 10:00)
О: луканка 50 гр - страшно ми се прияде, не знам обаче дали се вписва в режима (?)
В: приготвила съм свинско с маслини, евентуално + салата домати и краставици

Имам още един (?) относно килограмите. Ето какво показваше кантара ми тези дни:
Скрит текст:
29/12/   88.6
30/12/   88.1
31/12/   
1/01/   90.0
2/01/   88.6
Кое точно от това да смятам за реалното си тегло, то всеки ден ту скача, ту спада...??
е това е и моя въпорс......на 29/12-76.3
                                             31/12-75.4
                                              01/01-76.7
                                             02/01-    77

еее без прегрешения...кое е вярно..Може би както казва инструктора има разлика в меренията на гладно или сутрин или вечер..ох и аз не знам вече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия