ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ .::21::.

  • 48 187
  • 762
# 690
Честита титла и от мен Simple Smile Пулци сами си го направиха.

Роми, обещала си ми фланелка минимум  Laughing
Виж целия пост
# 691
Аз пък мисля,че Ливърпул трябваше да станат шампиони, колкото и да не ми се искаше. Все пак беше 25 години от Хилсбъро трагедията тази година и поне за паметта на тези 96 загинали. Когато се случи вече живеех тук и беше голяма ,голяма трагедия за хората. Все още обаче делата не са приключили, започнаха ново от нулата, очаква се минимум годин да продължи.

Иначе аз се чудя кьорава ли ставам или тази тема наистина не можем да я изпишем от 2012 г...

Днес обявиха,че няма да подновят контракта на Рио Фердинанд.....
Виж целия пост
# 692
Изумявам се какви неща се коментират в този форум:) Фенове на Los Colchoneros има ли?
Виж целия пост
# 693
Изумявам се какви неща се коментират в този форум:) Фенове на Los Colchoneros има ли?
Не зная дали има - по-скоро анти-фенове на Реал ще се намерят сега. hahaha
Но добре дошла. Hug

Аве, не се бъркаш - и аз се учудвам, че имаше рязък спад в писането ни. Но иде Световно. Flutter
Относно Хилсбро - макар че от 4 години съм във Великобритания, не само станах свидетел на почитта, която се отдава всяка година към загиналите. Тъй като уча право, на няколко пъти съм разглеждала съдебните дела и процеси около трагедията. Confused
Виж целия пост
# 694
Аз съм върла привърженичка на Атлетико още от славните времена когато президент бе Хесус Хил а Кико и Симеоне бяха невероятен тандем. Яд ме, че няма да мога да гледам на живо мача с Барселона. Ходих на този с Реал и още ме е яд за тъпото 2:2 което се получи.
Виж целия пост
# 695
Севиля и Бенфика правят страхотен мач, само головете му липсват.
Днес минавах през Ница за Торино и оттам за Милано, от Ница до Торино беше залято с коли с шалчета, много пъстро беше.

Аз си чакам финала на Ш.Л. и финала на Примера, по радиото чух, че в центъра на Мадрид щяло да има от днес мисля, две тениски на двата отбора, Атлетико и Реал, това е хубаво някой ако живее там да сподели как изглежда.
Виж целия пост
# 696
Севиля и Бенфика правят страхотен мач, само головете му липсват.
Днес минавах през Ница за Торино и оттам за Милано, от Ница до Торино беше залято с коли с шалчета, много пъстро беше.

Аз си чакам финала на Ш.Л. и финала на Примера, по радиото чух, че в центъра на Мадрид щяло да има от днес мисля, две тениски на двата отбора, Атлетико и Реал, това е хубаво някой ако живее там да сподели как изглежда.
Един познат в момента е в Мадрид, и е качил във фейсбук засега:

Виж целия пост
# 697
  tiptoe Има ли някой? Много сте тихи нещо, май затишие пред буря се е получило Laughing
Виж целия пост
# 698
Айде да ви видя хора! Световното почва днес!

Кой за кого? Hug
Виж целия пост
# 699
Айде, хора, и аз тук! Толкова ми е хубаво, че се започва, че още няма да си казвам за кого ще викам. То вие си ми ги знаете, де.  Mr. Green
Виж целия пост
# 700
 Hug Вамооос! Моите хора- Испания,Португалия,Италия,Германия.
И Гаучосите либя. Mr. Green Дано да е някой от тези Шампион!
Приятни и луди нощни летни емоции на всички!
Виж целия пост
# 701
Две теми за футбола newsm78 - тази тук и http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=783396.0 ......А здравейте........
Виж целия пост
# 702
Докладвай и да ходят да спят.  hahaha
Виж целия пост
# 703
 football  ,
тука, тука  Mr. Green
А добре заварили  Hug 

Виж целия пост
# 704
АнелкаHug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия