ИрПуц вече е отговорила

Нищо подобно.
И като пушач не понасях помещенията без вентилация.

Мен като такъв хич не ме грееше добрата вентилация, ако човекът до мен пуши /говоря за големи събирания, които естествено винаги са били в зали за пушачи/.
Мен като такъв хич не ме грееше добрата вентилация, ако човекът до мен пуши /говоря за големи събирания, които естествено винаги са били в зали за пушачи/.
Мен като такъв хич не ме грееше добрата вентилация, ако човекът до мен пуши /говоря за големи събирания, които естествено винаги са били в зали за пушачи/.
Ужас! Пушач съм, ама такова нещо се разнася и внася в моя апартамент, че е ад някакъв
Мен като такъв хич не ме грееше добрата вентилация, ако човекът до мен пуши /говоря за големи събирания, които естествено винаги са били в зали за пушачи/.
. А който не желае да вони и да се души, да си седи вкъщи
.
Препоръчани теми