Ако леката разсеяност, забавянето по магазините, забравянето на ключове и най-вече мръсния под и допускането на мръсотия са хронични, имай пред вид, че такъв човек ще слага все по-ниско и по-ниско летвата на търпимост и е логично да ти се разкрещи и за минимален проблем................
Хващам се за този пост, но така като чета, и останалите поне 80 % са в същия стил.
Тази жена сама ли живее в този дом?Само тя ли яде от чиниите?
А на този мъж къде са му завряни ръцете?
Като вижда, че е мръсно, да хване парцала и да изчисти.
Като не му харесва как е измила тигана, да се хване да го измие.
Не мога да повярвам, че я съветвате да станела по-организирана и по-подредена.Защо?
За да му слугува по-качествено?
В един дом, щом живеят двама души, най-нормалното нещо е и двамата да се грижат за реда, чистотата и децата.
Свободен е сам да си ги задоволява колкото си иска. Ами тя ако вземе да му мрънка, че не изкарва достатъчно, че видите ли другите жени как имат дом. помощници а те не, как ходят постоянно на екскурзии. в чужбина и пр. и пр. нали отговорът ще бъде нещо то типа на "Тръгни на работа, изкарай повече и си ги позволи всичките тези неща."