Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 334
  • 863
# 75
гост22, не пиши глупости, моля те. Човек далеч преди да се размирише, е редно да посети банята.
Виж целия пост
# 76
Какъв студ, топла вода не тече ли от душа newsm78 Колкото и да е студена банята, като си пусна вряла вода  мога и два часа да си изкарам.
Точно и аз туй щях да кажа. Излязох току що от банята, ми студена е тук /не съм си у нас, все тая всъщност/. Е, колкото и да е студена, горещо течеше от душа. Ми стоплих се за секунди.
Не е до температурата в банята, а до тази в коридора явно. Но всички знаем, че всичко това са оправдания. И аз съм за къпането всеки ден, но познавам много мъже с по-различни възгледи.
Виж целия пост
# 77
Ако преди се е къпал по-често, а сега изведнъж е започнал да се занемарява, е възможно да е в някакво депресивно състояние. Човек, който е държал на хигиената, не става току-така мърляч. Ако има съчетаване и на други фактори като отдръпване и затваряне в себе си, или избухливост и изобщо, държанието му да е странно, може нещата да не са до прост мързел. Честно, по-добре е човекът просто да е мърляв от мързел, защото другото може да се окаже по-сериозно.
Виж целия пост
# 78
Не мога да повярвам, че с нормални битови условия има хора, които са толкова толерантни към липсата на лична хигиена. Сега вече вярвам когато синът ми казва, че има деца в ДГ, с които не играе защото миришат лошо. Естествено, че щом тати се къпе в сряда и неделя е нормално Гошко да вижда душа и той само в неделя.
Тази тема е много миризлива за вашата душа , уважаема.
Виж целия пост
# 79
Цитат
А иначе черните крачища през лятото се получават,защото ходи бос след като се изкъпе из къщи,на терасите излиза.Като прибавим,че май и не си търка краката като хората в банята,картинката е супер.
Аз също ходя из нас боса лятото , но краката не са ми черни.
Виж целия пост
# 80
С индивид, който се сеща да се изкъпе 2 пъти в седмицата и точно толкова пъти му се прави и секс - не бих издържала.

Азаф,ти си винаги крайна в изказванията.Аз не мога да бъда толкова крайна.Смятам,че не е здравословно

гост22,явно това е гледната точка на доста мъже.


Ако има съчетаване и на други фактори като отдръпване и затваряне в себе си, или избухливост и изобщо, държанието му да е странно, може нещата да не са до прост мързел.

Други промени няма.Същия си е-грижовен,мил и любвеобилен миризливко  Laughing

Аз също ходя из нас боса лятото , но краката не са ми черни.

Явно у нас е по-мръсничко,отколкото у вас. Mr. Green
Особено на терасите често е доста мръсно.От улицата се бълва мръсотия,а аз не припкам често,често да ги мия
Коридорът,където ходим с обувки е същата работа.То си иска миене след всяко стъпване,за да са на шест нещата.
Виж целия пост
# 81
Ами хвърляй им по една вода като виждаш, че момчето обича да ходи босо.Аз поради тази причина лятото мия по 2 пъти на ден.Не мога да накарам никой да сложи джапанки вкъщи.Кеф ни е да си шляпаме босички.
Виж целия пост
# 82
С индивид, който се сеща да се изкъпе 2 пъти в седмицата и точно толкова пъти му се прави и секс - не бих издържала.

Азаф,ти си винаги крайна в изказванията.Аз не мога да бъда толкова крайна.Смятам,че не е здравословно
...

Не виждам нищо крайно в това да се погрижа за собственото си удобство. Не мога да си мълча, когато не съм удовлетворена.

Не разбирам жените, които си мълчат и не изказват на глас какво у половинките им ги притеснява, очаквайки те да им четат мислите.
Не разбирам и мъжете, които виждат, че техни действия дразнят жените им и нарочно ги правят, а същите тези жени търпят, че да не си развалят семейството.
Виж целия пост
# 83
Ами хвърляй им по една вода като виждаш, че момчето обича да ходи босо.Аз поради тази причина лятото мия по 2 пъти на ден.Не мога да накарам никой да сложи джапанки вкъщи.Кеф ни е да си шляпаме босички.

А,да,как ли не съм ръгнала да ги мия два пъти на ден,защото той обича да ходи бос.Ще си слага чехли и това е или преди лягане да си мие краката.
Колко съм лоша  Mr. Green
Виж целия пост
# 84
Ами хвърляй им по една вода като виждаш, че момчето обича да ходи босо.Аз поради тази причина лятото мия по 2 пъти на ден.Не мога да накарам никой да сложи джапанки вкъщи.Кеф ни е да си шляпаме босички.

А,да,как ли не съм ръгнала да ги мия два пъти на ден,защото той обича да ходи бос.Ще си слага чехли и това е или преди лягане да си мие краката.
Колко съм лоша  Mr. Green

Напълно подкрепям за миенето на пода по два пъти на ден. Как пък не, като да си нямам друга работа ooooh!
Виж целия пост
# 85
Ами хвърляй им по една вода като виждаш, че момчето обича да ходи босо.Аз поради тази причина лятото мия по 2 пъти на ден.Не мога да накарам никой да сложи джапанки вкъщи.Кеф ни е да си шляпаме босички.

А,да,как ли не съм ръгнала да ги мия два пъти на ден,защото той обича да ходи бос.Ще си слага чехли и това е или преди лягане да си мие краката.
Колко съм лоша  Mr. Green

Напълно подкрепям за миенето на пода по два пъти на ден. Как пък не, като да си нямам друга работа ooooh!
Отнема по-малко време от миенето на крака в банята.ТОчНО 5 МИНУТИ, а няма и толкова.Въпрос на гледна точка.Аз обичам като ходя боса нищо да не ми скърца и краката да са ми чисти.На вас ви е проблем миенето, ходете си с джапанки. Grinning Grinning
Виж целия пост
# 86
Всъщност, никога не ходя боса в къщи, на гости, където и да е.
Виж целия пост
# 87
Аз не обичам да ходя боса наистина.Петите ми се скапват и после педикюристката ми чете конско.И най-важното е,че ми е студено на краката дори лятото.От там и не обичам да ходя боса.Вкъщи сме само на теракот и паркет.Килими нямаме
Може би ако обичах и аз,щях да влагам повече усилия в терасите и пода изобщо
Виж целия пост
# 88
Е, де - и миенето два пъти на ден, и миенето веднъж седмично ми се струват много крайни възможности. И ние вкъщи ходим боси /целогодишно/, но нито мия, нито са ни мръсни краката. Чистя с прахосмукачка, когато е необходимо. За терасата - естествено е там да се мърси повече, ама пък и една тераса колко да е голяма? С парцала за пет минути наистина е готова. Затова, ако моят мъж си цапа краката на терасата /която аз принципно не обичам да чистя, защото не излизам изобщо там, страх ме е от високото/ и упорства да не ги мие преди да си легне /пък и дори да става дума за полягване на дивана в хола/, ще му връча кофата и мопа - да си почиства обитаемите от него площи, щом не иска да се съобрази с моята погнуса от това да се мушне в чистите чаршафи с черни крака.
Виж целия пост
# 89
Чисти, чисти, колко да са чисти тези чаршафи, след като вечер се мушват с мръсни крака в тях и полагат мазна, немита седмица главица?
По драмата на авторката-директно бих мрънкала да се мие и няма уморен съм... Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия