Неговия проблем е шампоана, все забравя да си измие косата колкото и пъти да влезе в банята. Мокри си косата а не я измива със шампоан и след 3 дни такова мокрене само се мазнява. Писна ми всеки път преди баня да го подсещам и така е от години. Без шампоан не го оставям, има си негов и аз не го пипам. Опитах с бележки закачени на него да му напомням и пак не се получава. Иначе с къпането проблеми няма, той без баня в тоалетна за голяма нужда не влиза стиска се. Адмирирам тази му чистоплътност, но косата му става ужасна като пак я забрави
Някакви идеи как да го провокирам поне през ден като я мокри да и слага шампоан?
Временно се усети единствено като си смени прическата и почна да си слага вакса та следваше указанията на фризьорката всяка вечер да я отмива. Ама му стана досадно май и се подстрига отново

.
Препоръчани теми