Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 90
И моят мъж ме влудява с хигиената. Не си облича пижама, а си ляга с дрехите, с които е ходил на вън. Чаршафите после смърдят на цигари, а и ми е нехигиенично. Редовно лятото краката му са черни. После иска да правим любоФ, е как да стане... Добре, че живее в Англия, че ми се налага само 2 пъти в годината да го изтърпявам.
Виж целия пост
# 91
Срам не срам и аз ще споделя за моя мъж  Blush Неговия проблем е шампоана, все забравя да си измие косата колкото и пъти да влезе в банята. Мокри си косата а не я измива със шампоан и след 3 дни такова мокрене само се мазнява. Писна ми всеки път преди баня да го подсещам и така е от години. Без шампоан не го оставям, има си негов и аз не го пипам. Опитах с бележки закачени на него да му напомням и пак не се получава. Иначе с къпането проблеми няма, той без баня в тоалетна за голяма нужда не влиза стиска се. Адмирирам тази му чистоплътност, но косата му става ужасна като пак я забрави  Sick Някакви идеи как да го провокирам поне през ден като я мокри да и слага шампоан?
Вкъщи лятото всички ходим боси, от дете обожавам това ходене и на село на двора ходя боса лятото полезно е. Но вечер преди леглото задължително се мият краката  Peace
Виж целия пост
# 92
  Влизаш и го насапунисваш едно хубаво, друг начин не виждам.
Виж целия пост
# 93

desitoo, вземи му от тези продукти 2 в 1 - шампоан и душ гел. Даже май и 3 в 1 съм виждала от мъжките, шампоан, душ гел и ставало и за бръснене  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 94
Някакви идеи как да го провокирам поне през ден като я мокри да и слага шампоан?

Една голяма, светеща, мигаща и издаваща звук табела срещу душа "А ти изми ли си косата?"
Или пък, като го видиш, че тръгва към банята, му изливаш малко шампоан на главата - ще не ще, ще трябва да го изплакне.
Виж целия пост
# 95
С интерес бих прочела мнението на мъж с мърлява женичка.
Личното ми мнение е, че жените са по-нечистоплътни от мъжете.

Милена, аз съм голямо дудняло и ако с мрънкане не успявам, тогава започвам с крясъци.
Не бих го оставила на мира, докато не му влезе в мозъка, че трябва да се къпе всеки ден и да си мие краката, преди да легне.
Виж целия пост
# 96
О и такова имаше и то не помогна, ползваше го само за тялото  ooooh! Временно се усети единствено като си смени прическата и почна да си слага вакса та следваше указанията на фризьорката всяка вечер да я отмива. Ама му стана досадно май и се подстрига отново  Rolling Eyes


Децата сега са в някакъв период на отричане на вечерния душ и все са много заети дойде ли време та понякога викам по тях, освен и на мъжа си да викам така да си мие косата  Whistling
Виж целия пост
# 97
Аз направо оставам безмълвна в тази тема.  Confused
Виж целия пост
# 98
Аз направо оставам безмълвна в тази тема.  Confused

А аз все по-често се замислям колко добре смейство ще сме.
Виж целия пост
# 99
Не знам, хора, аз съм малко крайна - има неща, които са просто задължителни, и които изобщо не се поставят на обсъждане. Това е все едно да обсъждаме, че след нощта идва ден  Thinking

Миенето на зъбите сутрин и вечер, миенето на очите сутрин и на цялото тяло вечер, миенето на ръцете при прибиране отвън - това са аксиоми, напълно автоматизирани процеси, като ставането от леглото и пускането на водата в тоалетната...

Единствено косата може да се мие на по-големи интервали, в зависимост от дължина, омазняване и т.н.

Поне при децата работете за автоматизиране на навиците, особено при момиченцата, че освен въпрос на хигиена е и въпрос на здраве.
Виж целия пост
# 100
Поне при децата работете за автоматизиране на навиците, особено при момиченцата, че освен въпрос на хигиена е и въпрос на здраве.

И при момченцата Wink.
Независимо от пола и възрастта, личната хигиена трябва да е на високо ниво.
Виж целия пост
# 101
Не знам, хора, аз съм малко крайна - има неща, които са просто задължителни, и които изобщо не се поставят на обсъждане. Това е все едно да обсъждаме, че след нощта идва ден  Thinking

Миенето на зъбите сутрин и вечер, миенето на очите сутрин и на цялото тяло вечер, миенето на ръцете при прибиране отвън - това са аксиоми, напълно автоматизирани процеси, като ставането от леглото и пускането на водата в тоалетната...

Единствено косата може да се мие на по-големи интервали, в зависимост от дължина, омазняване и т.н.

Поне при децата работете за автоматизиране на навиците, особено при момиченцата, че освен въпрос на хигиена е и въпрос на здраве.
То и за мъжката част интимната хигиена е въпрос на здраве, доколкото знам.
Виж целия пост
# 102
Ползвате ли градски транспорт? Аз да от месец вече, като първите две седмици бях и бременна и отдавах усещането за гнусни миризми на това си състояние. Но за съжаление вече не съм, а продължава да мирише повече от неприятно- от дъх на яден вечерта чесън до вкиснато.
Виж целия пост
# 103
Ползвам метро, чат-пат трамвай.
Мирише не само от некъпани и непрани хора, а и от мръсните мотриси и автобуси, които с години натрупват смрад и мръсотия, тъй като не се мият и почистват както трябва.
Но истината е, че вонята е страшна, особено през лятото.
Виж целия пост
# 104
Аз направо оставам безмълвна в тази тема.  Confused
А аз все по-често се замислям колко добре смейство ще сме.

Ние с теб като тъстове или се радваш на собственото си семейство, че не презира пътя към банята?  Mr. Green

Ако на теб ти мирише, считай хора като мен с кръвни заболявания какво усещат... Нашето обоняние е изострено и можех да усещам, че е напълнил памперса от съседната стая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия