Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 120
Ползвате ли градски транспорт? Аз да от месец вече, като първите две седмици бях и бременна и отдавах усещането за гнусни миризми на това си състояние. Но за съжаление вече не съм, а продължава да мирише повече от неприятно- от дъх на яден вечерта чесън до вкиснато.
О, Каси ти си открила топлата вода.В градския транспорт можеш да попаднеш на всякакви миризми.
Виж целия пост
# 121
Не можах да изчета всичко, но бих дала съвет към авторката, като смяташ, че му е време, просто му кажи да влиза в банята, че после е твой ред и толкова. Може човекът да е уморен и като му се доспи да не му се занимава.

Имахме един състудент, койето 5 години ходи с едни и същи дрехи и миришеше от няколко метра разстояние. Иначе беше много напорист и амбициозен. Говорили сме си с колеги, че се къпел, но просто така си миришел.
Виж целия пост
# 122

И .... онзи ден седя в метрото, с гръб към мен права е някаква млада жена, чийто задни части буквално опират в лицето ми, и която в един момент така зловонно и леко звучно се изпърдя, че ми идеше да повърна. Мъжът, седящ до мен дори изкоментира, че изпускането на газове е интимно занимание.

No comment
Виж целия пост
# 123
Абе в метрото по като че ли да не мирише, или може би пък, защото го ползвам сутрин, на хорските парфюми мирише.
Обаче за мен ада е по трамваите, и спаружените граждани вътре.
Моите наблюдения също са, че хората не се къпят масово. А някои не се и перат.
И на мене са ми пърдяли в трамвая, бяхме с мъжа ми, и от потрес започнахме да се смееме като изоглавени.
Виж целия пост
# 124
Каси,разказа за метрото ме изуми и разсмя.Представям си какво ти е било

EVIQ ,desitoo  Hug

Аз градски транспорт не ползвам.Имам си моя кола.Ако трябваше да търпя и миризмите в ГТ  ooooh!

Днес е ден за баняяяяяяяяяяяяяяяя,момичета  newsm37

                moresmile moresmile moresmile
Виж целия пост
# 125
Милена, успех за след банята Wink Embarassed Joy
Виж целия пост
# 126
Изчакай да се изкъпе и му кажи, че утре е ден за  luvbed Simple Smile Така печелиш два дни Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Значи довечера ще има секс.  Laughing

Утре като заспи детето защо не влезете да се изкъпете и двамата?

Виж целия пост
# 128


Днес е ден за баняяяяяяяяяяяяяяяя,момичета  newsm37

                moresmile moresmile moresmile

хайде, честита баня и як секс  Joy
Виж целия пост
# 129
Днес е ден за баняяяяяяяяяяяяяяяя,момичета  newsm37

                moresmile moresmile moresmile
А, честито!     Laughing
Виж целия пост
# 130
Язък за къпането, щото сексът е съпроводен с потене Crazy Съветът ми е да откажеш всякакъв секс, с цел да се радваш на аромата на чисто по-дълго време Mr. Green
Виж целия пост
# 131
Къпането заедно, каквото предлагате, не е особено възможно ако нямаш ТЕЦ, а си на бойлер. Второ - банята трябва да е достатъчно широка, иначе поне на единия ще му влезе някой чучур или кран в гъза. Да не говорим, че ако разликата във височината е голяма, по-ниският, обикновено това е жената, ще приключи банята почти удавен.
пп: не знам как два дена некъпане е непростимо за любимия човек. Не вярвам чак да се въвонява, бих оставила човека на мира. Остава и за това да си дуднем...
Виж целия пост
# 132
Не можах да изчета всичко, но бих дала съвет към авторката, като смяташ, че му е време, просто му кажи да влиза в банята, че после е твой ред и толкова. Може човекът да е уморен и като му се доспи да не му се занимава.

Имахме един състудент, койето 5 години ходи с едни и същи дрехи и миришеше от няколко метра разстояние. Иначе беше много напорист и амбициозен. Говорили сме си с колеги, че се къпел, но просто така си миришел.
Той може да се къпе, но като не си сменя дрехите, няма как да не мирише. Особено в продължение на 5 години ooooh! Чудя се как изобщо може да има такива мърльовци.
А случката с метрото ме разсмя Joy Ама на Касита надали в този момент й е било смешно, де.
Милена, хайде честито!
Виж целия пост
# 133
 Laughing Моят мисля, че се справя добре с личната си хигиена.Чат пат го мързи  вечер да си измие зъбите, но то си е за него  Crossing Arms  Няма измити зъби-няма секс  Laughing 
Май не съм имала вземане-даване със смръдльовци, а може и д ане съм разбрала просто  Rolling Eyes
Иначе в градския транспорт си е ежедневие.
При мен са ми изпускали газове възрастни хора.Колкото и да си казвам"Те са възрастни" си мисля, че уж мрънкат колко са невъзможни младите, а реално пенсионерите са най-невъзпитаните и простовати хора  Peace  Поне в по-голямата си част.
Аз, иначе, нямам проблем да кажа на моя да се изкъпе  Rolling Eyes Казвам му"Понамирисваш ми, хайде в банята" с по-лек тон, леко с хумор.Не е казано, че трябва да се караме и обиждаме.
Виж целия пост
# 134
Ха честита баня   Wink

То къпането заедно много ми допада като начин да му подам лично шампона и без обяснения да си измие косата както трябва поне през ден, но зимата ни спира студа в нашата баня с 2 външни стени и прозорец. В най-студените дни не си ли под душа си замръзнал въпреки печката а на стъклото се събират няколко пръста лед до пролетта Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия