Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 135
А моя се бръсне само по повод, рожден ден или друг празник.
Опротивял ми е ужасно.
Виж целия пост
# 136
Всеки ден може да му намвриш повод.Взимаш един църковен календар и се почва Laughing
Моят ходи с брадичка,понякога катинарче...бил е и много обрасъл, но аз го харесвам така.
Виж целия пост
# 137
Супер гадно ми е усещането на набола брада когато го целувам. Малко влезе в час напоследък и се бръсне 2-3 пъти седмично. Имаше период в който я беше подкарал през просото и я веднъж седмично се избръсне я не. Покрай предната му работа като го скастриха веднъж се усети, макар не всяка сутрин се бръснеше и му стана навик просто Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Уф, толкова обичам бради - всакякви - наболи, дълги... За съжаление мъжа ми трябва заради етикета на работното си място да е винаги гладко избръснат... Но пък по празници и през отпуската не се бръсне изобщо и става... сладурче направо  Heart Eyes Някога като се пенсионира, със сигурност ще си пусне и брада, и дълга коса - и двамата много харесваме.
Виж целия пост
# 139
Моят върши отговорна работа, но нямат забрани и правила за външния вид  newsm78  Беше нает, повишен, когато беше с коса до под дупето и с козя брадичка  Laughing  От отдавна е подстриган, но брадата си я пази. Но все пак един от съдружниците вкомпанията е татуиран навсякъде Grinning 
Едно време като бяхме гаджета му отказаха работа в глобул заради косата, а сега работи във компания хоствала youtube  Laughing  Среща се с клиенти, мениджъри, пътува до офисите на фирмата и никой, никога не му е казал нещо за косата(вече бивша).Даже се жалваха като я отряза.
Виж целия пост
# 140
Аз пък не обичам гладко избръснати мъже  Blush
Но пък държа да е къпан  Laughing
Виж целия пост
# 141
Трябва да ви кажа, че се смея с глас, докато ви чета  Laughing Като се замисля обаче, не е много за смях  Tired

За щастие при нас банята е задължително ежедневно удоволствие  Peace

Ще ви кажа обаче нещо, което преди време ме изуми. Мъжът ми беше в командировка с негови колеги и когато се върна сподели нещо, което за първи път чувах. Отишъл да извика един от колегите за вечеря и видял дрехите му, проснати в стаята на чакачалки и мокри само под мишниците. Помислил си, че се е залял с нещо, но се зачудил как точно там и го попитал. Отговорът бил, че той вечер си пере дрехите и потниците САМО под мишниците. Така съхнели по-бързо  ooooh! Мъжът ми още не може да го проумее, останал безмълвен  #Crazy
Да уточня само, че въпросният колега е ерген, ако това има някакво значение  Simple Smile Аз пък се замислих за жената, която евентуално ще го вземе. Чака я голямо превъзпитаване  Tired
Виж целия пост
# 142
Трябва да ви кажа, че се смея с глас, докато ви чета  Laughing Като се замисля обаче, не е много за смях  Tired

За щастие при нас банята е задължително ежедневно удоволствие  Peace

Ще ви кажа обаче нещо, което преди време ме изуми. Мъжът ми беше в командировка с негови колеги и когато се върна сподели нещо, което за първи път чувах. Отишъл да извика един от колегите за вечеря и видял дрехите му, проснати в стаята на чакачалки и мокри само под мишниците. Помислил си, че се е залял с нещо, но се зачудил как точно там и го попитал. Отговорът бил, че той вечер си пере дрехите и потниците САМО под мишниците. Така съхнели по-бързо  ooooh! Мъжът ми още не може да го проумее, останал безмълвен  #Crazy
Да уточня само, че въпросният колега е ерген, ако това има някакво значение  Simple Smile Аз пък се замислих за жената, която евентуално ще го вземе. Чака я голямо превъзпитаване  Tired
Аз какво да кажа, като имах съквартирантка, която си проветряваше дрехите  Sick
Виж целия пост
# 143
ако са те опърдяли в градския транспорт и аз мисля, че е добре първо да оставиш дрехите да се проветрят и тогава да ги изпереш/цялостно, не само тук-там/.

авторката още я няма да се похвали  Joy
Виж целия пост
# 144
След проветряване си остава миризмата  Sick Но след изпиране под мишниците си мисля, че освен миризмата, остават и петна  Tired
Виж целия пост
# 145
Трябва да ви кажа, че се смея с глас, докато ви чета  Laughing Като се замисля обаче, не е много за смях  Tired

За щастие при нас банята е задължително ежедневно удоволствие  Peace

Ще ви кажа обаче нещо, което преди време ме изуми. Мъжът ми беше в командировка с негови колеги и когато се върна сподели нещо, което за първи път чувах. Отишъл да извика един от колегите за вечеря и видял дрехите му, проснати в стаята на чакачалки и мокри само под мишниците. Помислил си, че се е залял с нещо, но се зачудил как точно там и го попитал. Отговорът бил, че той вечер си пере дрехите и потниците САМО под мишниците. Така съхнели по-бързо  ooooh! Мъжът ми още не може да го проумее, останал безмълвен  #Crazy
Да уточня само, че въпросният колега е ерген, ако това има някакво значение  Simple Smile Аз пък се замислих за жената, която евентуално ще го вземе. Чака я голямо превъзпитаване  Tired
Е какво като е ерген, това да не е оправдание да бъде мърляч? Shocked Твоя мъж се съмнявам да си го взела мърльо, а после след сватбата да е започнал да се къпе и пере всеки ден.
Виж целия пост
# 146
Връхните ни дрехи нощуват навън. Няма как да ги пера след всяко носене. То погледнато реално всяка дреха, облечена дори за 10 минути е вече "втора употреба" и й трябва близка среща с пералнята.
Виж целия пост
# 147
И аз съм си изкарвала връхна дреха да се проветри, защото не мога всяка седмица да я нося на химическо.
Виж това с прането на мишниците е малоумно.Първо трудно няма да мокриш останалата част, дрехата се раздърпва, а вероятно остават петна.Като ми се е случвало да изпера само петно в/у дреха, която съм облякла, почти винаги си личи къде съм я прала. 
Моят мъж някак израстна в това отношение, вероятно и аз съм имала мърляви навици.Като живеем двамата не си позволяваме разни изцепки и човек свиква.  Иначе докато бяхме гаджета съм му мрънкала за мръсните чорапи, непускането на водата, когато пишка, огромните космаци пуснати в тоалетната.Като му помрънках 2 месеца, след като заживяхме заедно и вдигнах някой друг скандал започна да се усеща.  Сега даже сам бърчи нос и коментира хигиената на хората  Laughing
Виж целия пост
# 148
Е какво като е ерген, това да не е оправдание да бъде мърляч? Shocked Твоя мъж се съмнявам да си го взела мърльо, а после след сватбата да е започнал да се къпе и пере всеки ден.
Моят мъж преди да се запознаем не се е къпел всеки ден. Казвал ми е, че аз съм го научила да се къпе всекидневно Peace
Виж целия пост
# 149
Е какво като е ерген, това да не е оправдание да бъде мърляч? Shocked Твоя мъж се съмнявам да си го взела мърльо, а после след сватбата да е започнал да се къпе и пере всеки ден.

Няма значение, че е ерген, просто исках да кажа, че засега няма жена, която да го търпи или поне да се опита да го промени  Wink

Аз лично не си спомням да съм правила забележка на мъжа ми за банята, явно си е свикнал така. Къпане всеки ден, бръснене- всеки ден. За съжаление много му се сгъсти брадата така, но работата му не позволява, да не е гладко избръснат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия