Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 195
Все пак се радвам,че се къпе като ще излизаме /ресторант,кино,гости в приятели/,при бизнес среща и при ходенето на лекар.Също преди секс.Всичко това извън къпалния си график.Опитва се да поддържа някакво ниво човекът,бъдете снизходителни  Joy
Хубавото е,че тази криза с къпането му се получава само зимата.Все пак за мен не е нормално.Но да се радваме и на малкото както е казано. Grinning
И борбата продължава






Виж целия пост
# 196
...
Пробвала съм разни тактики-да влезе след като се прибере веднага.Не,гладен бил.Тогава след вечеря-ох,малко да полегна.


Кажи, че още не е готово за вечеря: "Ти влез си вземи един душ, аз ще сложа масата". Най-лесно е от вратата директно в банята. Ние така правим. След това слагаме домашните дрехи и така вечеряме. Преди лягане мием само зъби.
Виж целия пост
# 197
пак добре, че е само зимата кризата с некъпането.  Joy

не мога да си представя какво ли ще е да легнеш лятото до някой смърдящ на пърчотина. по-лошото е, че човек не си усеща миризмата , и всъщност драмата е за околните.

Виж целия пост
# 198
...
Пробвала съм разни тактики-да влезе след като се прибере веднага.Не,гладен бил.Тогава след вечеря-ох,малко да полегна.


Кажи, че още не е готово за вечеря: "Ти влез си вземи един душ, аз ще сложа масата". Най-лесно е от вратата директно в банята. Ние така правим. След това слагаме домашните дрехи и така вечеряме. Преди лягане мием само зъби.

ИзвинИетИ, ама съм леко в пОтрес.Това се учи първите 7 години и става рефлекс.
Този мъж предполагам и зъбите не си мие така...често...
 Rolling Eyes
Милена, съвсем сериозно-подхвани го яко за тези неща.
Виж целия пост
# 199
Да, бе, и тамън ще го научи, и той ще забегне при друга, защото тогава жените ще започнат да го харесват повече! Я да си стои така!  Wink
Виж целия пост
# 200
...
Пробвала съм разни тактики-да влезе след като се прибере веднага.Не,гладен бил.Тогава след вечеря-ох,малко да полегна.


Кажи, че още не е готово за вечеря: "Ти влез си вземи един душ, аз ще сложа масата". Най-лесно е от вратата директно в банята. Ние така правим. След това слагаме домашните дрехи и така вечеряме. Преди лягане мием само зъби.

ИзвинИетИ, ама съм леко в пОтрес.Това се учи първите 7 години и става рефлекс.
Този мъж предполагам и зъбите не си мие така...често...
 Rolling Eyes
Милена, съвсем сериозно-подхвани го яко за тези неща.

Еми...нейният мъж явно няма такъв рефлекс и се налага тя да го научи или да го подтиква. Аз си признавам, че би ми било много изморително, ако трябва да го подсещам за такива елементарни неща, но какво да направи жената????
Ние тук си приказваме, ама не ни е на главата и ни е лесно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 201
Е как да не ми е.На две деца го намилам всяка вечер по 5 пъти.Ако трябва и по 105.Голямата вече е с изработен рефлекс.Спи и мие зъби, ама мие. Децата ми всяка вечер се къпят. Децата. Намилам постоянно. Повръща ми се понякога от повтаряне. Ама действа. Мацката е с едно дете май. Да си представи, че е с две и да действа. ThinkingКато не го е научила майка му да се мие, барем тя да успее.Никак не ми е смешно, жената поне опитва.Такива ги разнасяте после по темите тук как миришат в офисите и няма милост. Един ден някой съученик на детето ще му каже-абе-баща ти що така смърди...Не сме идеални, ама викам, да не поставяме зОрлем децата заради елементарни неща в тъпи ситуации.
Виж целия пост
# 202
Е как да не ми е.На две деца го намилам всяка вечер по 5 пъти.Ако трябва и по 105.Голямата вече е с изработен рефлекс.Спи и мие зъби, ама мие. Децата ми всяка вечер се къпят. Децата. Намилам постоянно. Повръща ми се понякога от повтаряне. Ама действа. Мацката е с едно дете май. Да си представи, че е с две и да действа. ThinkingКато не го е научила майка му да се мие, барем тя да успее.Никак не ми е смешно, жената поне опитва.Такива ги разнасяте после по темите тук как миришат в офисите и няма милост. Един ден някой съученик на детето ще му каже-абе-баща ти що така смърди...Не сме идеални, ама викам, да не поставяме зОрлем децата заради елементарни неща в тъпи ситуации.
Така си е.
Виж целия пост
# 203
Като не го е научила майка му да се мие, барем тя да успее..

Майка му го е научила.Забележки към нея нямам.Той не беше така преди /имаме 2 години общо съжителство и 6 години брак/.От две години се започна със спестяването на банята през зимата.Преди си беше супер хигиеничен.Покриваше ми критериите с душ всяка вечер,а лятото и по-често.

Мога да намилам и да извадя точилката,но някак искам да избегна имането на две деца........засега поне.Все пак сме големи разумни хора

Да, бе, и тамън ще го научи, и той ще забегне при друга, защото тогава жените ще започнат да го харесват повече! Я да си стои така!  Wink

Това ми е защита против любовници,а  Laughing
Виж целия пост
# 204
Jizzlobber е напълно права.
Аз съм майка на момче - няма зима, няма лято, детето знае, че душът е всекидневие. През лятото го къпя 2 пъти. Дори и да умира за сън - измиването на зъбите преди лягане е абсолютно задължително. Чисти и къси нокти, никакво бъркане в носа, чисти чорапи, бельо, изгладени и добре изпрани дрехи и т.н. - това са неща, които се учат в първите години.

Забелязвам как някои споделят, че къпят децата си през ден, защото са деца и е зима. Може и свекървата на Милена да е правила така и резултата е ясен.
Виж целия пост
# 205
Аз съм майка на момче - няма зима, няма лято, детето знае, че душът е всекидневие. През лятото го къпя 2 пъти. Дори и да умира за сън - измиването на зъбите преди лягане е абсолютно задължително. Чисти и къси нокти, никакво бъркане в носа, чисти чорапи, бельо, изгладени и добре изпрани дрехи и т.н. - това са неща, които се учат в първите години.

Аз също и подписа ми не е случаен.  Peace

Опааа! Забравих, че го смених. "По-лесно е да отгледаш силни деца отколкото да променяш зрели мъже." - Фредерик Дъглас
Виж целия пост
# 206
Милена, а преди две години да се е случило нещо необичайно? Варианта депресия изключваш ли го?
Виж целия пост
# 207
И синът ми се мие сам, аз след него проверявам зъбите и доизмивам при нужда. Водата на душа аз я нагласявам и показвам, после той след мен и така се учим, но някак ми е неприложимо да взема душа и да подмия мъжа си  Rolling Eyes Тя споделя, че все намирал причина  newsm78 Знам ли, трудно ще превъзпита голям човек, но пък не пречи да опита  Peace
На мен по-странното е, че е имал такъв рефлекс според нея и изведнъж го е изгубил  newsm78

Лятото пък къпането на детето е след всяко излизане, защото се прибира мръсен от игра и е невъзможно в този вид да седне у дома по диваните и столовете, да не говорим за леглото и чаршафите  Peace
Виж целия пост
# 208
Един ден някой съученик на детето ще му каже-абе-баща ти що така смърди...Не сме идеални, ама викам, да не поставяме зОрлем децата заради елементарни неща в тъпи ситуации.

Не е от обществените миризливковци.Банята два пъти в седмицита и чистото бельо и дрехи всяка сутрин го спасяват да е такъв за хората.Но аз като най-близък човек,усещам липсата на душ вечер

Милена, а преди две години да се е случило нещо необичайно? Варианта депресия изключваш ли го?

Мислех и не мога да намеря връзка с някакво събитие,проблем в личен и професионален план,който да го депресира и прочие.
Принципно е открит човек и говорим,обсъждаме,споделя.

А,едно от извиненията е,че вече бил стар и на старите хора зимата им било студено Joy
Изобщо не е стар,ама айде
Виж целия пост
# 209
Sourcherry, да, аз съм тази, която сподели, че къпе детето цялостно през ден. Защото затоплянето на банята ми коства минимум 1час, за да влезем за 10мин да я изкъпя. За това се мие само дупето.
Не виждам с кое съфорумките ги бърка как си къпя аз, или някоя друга детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия