
Хубавото е,че тази криза с къпането му се получава само зимата.Все пак за мен не е нормално.Но да се радваме и на малкото както е казано.

И борбата продължава



Като не го е научила майка му да се мие, барем тя да успее.Никак не ми е смешно, жената поне опитва.Такива ги разнасяте после по темите тук как миришат в офисите и няма милост. Един ден някой съученик на детето ще му каже-абе-баща ти що така смърди...Не сме идеални, ама викам, да не поставяме зОрлем децата заради елементарни неща в тъпи ситуации.
Като не го е научила майка му да се мие, барем тя да успее.Никак не ми е смешно, жената поне опитва.Такива ги разнасяте после по темите тук как миришат в офисите и няма милост. Един ден някой съученик на детето ще му каже-абе-баща ти що така смърди...Не сме идеални, ама викам, да не поставяме зОрлем децата заради елементарни неща в тъпи ситуации.

Знам ли, трудно ще превъзпита голям човек, но пък не пречи да опита 


Препоръчани теми