Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 240
Не съм доктор, но според мен от немиене може да се хваната сериозни бактерии и т.н. Хайде за хемороидите нека греша, но да ходи в тоалетната по голяма нужда и да не се мие  Sick Да не говорим, че и по малка нужда да ходи е хубаво в края на деня да се мие, защото бактериите само това чакат  Tired


...
Jizzlobber ,зъби вечер често пропуска.Сутрин никога


Имам една позната зъболекар и тя все повтаря "Зъби се мият вечер за здраве, сутрин за красота." Синът ми сутрин става и знае, че мие зъбки за красота, вечер- здраве.

Аз стигам до извода, че явно той преди не е бил себе си, сега вече се е показал в целия си блясък  newsm78
Виж целия пост
# 241
Сурчери, чак да уморя детето newsm78 Вярно, че не съм опитна, ама досега съм я опазила Rolling Eyes
Виж целия пост
# 242
егати, той реално си ги има, щото на 3 дена немито дупе просто няма как да си ги няма. Tired
Виж целия пост
# 243
Руска, ами ако няма косми на задника? Кво ще му остава тогава?V )))) И по нашия край им викат - майсъли. )

missence, бактерии могат да се развият както и от прекомерно миене. ))) това чувала ли си го?. )
Виж целия пост
# 244
Мъж без косми по задника?
Абсурд! Naughty
Виж целия пост
# 245
...

missence, бактерии могат да се развият както и от прекомерно миене. ))) това чувала ли си го?. )


да, чувала съм го, но веднъж на ден хич не е прекомерно, ако питаш мен  Peace
Виж целия пост
# 246


missence, бактерии могат да се развият както и от прекомерно миене. ))) това чувала ли си го?. )

Това по-скоро при жените казват, че може да се случи.  Peace

Jizzlobber, едва ли си епилира задника, щом не се къпе, нали.  Grinning

Ох, добре че авторката има чувство за хумор.  Hug
Виж целия пост
# 247
Да, тя има, евалата, ама ако така продължава, няма да е дълго....
Виж целия пост
# 248
Сурчери, чак да уморя детето newsm78 Вярно, че не съм опитна, ама досега съм я опазила Rolling Eyes

Логика - потенето при висока температура е следствие на организма да се темперира, охлади и изхвърли токсините, които вирусът е причинил в клетките.
Завивайки с одеало тялото ти му пречиш да се терморегулира и детето реално може да получи гърч. Ако детето го тресе при покачването, просто завий с едно одеало над чаршафчето и готово.

Има си друга тема за болестите, не е тази.

В коч-компанията на мъжа ми бабалюгите ги наричат - пръшници.
Виж целия пост
# 249
Питала съм моя мъж за оставането на разни неща по космите на задника  LaughingКаза, ч ебило заблуда и нямало как да стане Laughing не поиска да ми обясни защо  Joy
Виж целия пост
# 250
Милена, а как го мие баща му с тази слушалка без да се намокри? Стои настрани ли? Че то е по-лесно да влезне с него! Бутни го да се намокри, без да искаш... Laughing

А,не се мокри,мокри се.После си сменя само слиповете,защото го къпе по слипове и продължава така.

Руска, ами ако няма косми на задника? Кво ще му остава тогава?V )))) И по нашия край им викат - майсъли. )

Има,има  Whistling

Виж целия пост
# 251
Сурчери, чак да уморя детето newsm78 Вярно, че не съм опитна, ама досега съм я опазила Rolling Eyes

Логика - потенето при висока температура е следствие на организма да се темперира, охлади и изхвърли токсините, които вирусът е причинил в клетките.
Завивайки с одеало тялото ти му пречиш да се терморегулира и детето реално може да получи гърч. Ако детето го тресе при покачването, просто завий с едно одеало над чаршафчето и готово.

Има си друга тема за болестите, не е тази.

В коч-компанията на мъжа ми бабалюгите ги наричат - пръшници.



Не аз тръгнах да питам за болестите и да давам съвети Peace
Виж целия пост
# 252
Руска, ами ако няма косми на задника? Кво ще му остава тогава?V )))) И по нашия край им викат - майсъли. )


Тук и сега е момента да попитаме авторката-
Милена, съпругът ти има ли косми по задника?
Питаме не за друго, но понеже не си публикувала снимка,
необходимо ни е малко инфо да му съставим психопортрет.
Тук сме, за да си помагаме все пак  Mr. Green Simple Smile
Виж целия пост
# 253
Няма какво да питаш. ко не виждаш следи-се мие, затова. Ако не се мие, ще видиш. Това и да го питаш-все тая. С питане не се вижда реално.
Виж целия пост
# 254
Мъж без косми по задника?
Абсурд! Naughty

Има коламаска и лазер. ))) спортистите си ги махат, пък и разни други екземпляри. )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия