Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 345
Добре де.Аз писах напред, че имам същия пор у нас.Бабалюги, камбанки, висулки-всички екстри.И спи на дивана.Обаче дивана е огромен и там е тв.И на него му е кеф.И пак не се къпе.Тука някакви идеи?

Извинявам се за интимния въпрос, но кога правите секс? Като му е ден за баня ли?  newsm78
Виж целия пост
# 346
Явно само мен истинският студ може и да ме спре...  Rolling Eyes В офисът ни, тоалетната е кучи студ и направо понякога си стискам като видя, че остават "само" 2 часа да се прибера  Mr. Green А зимата отказвам на мъжът ми да ходим на селото, където са отишли да живеят баба му и дядо му (къщата е наследствена от техните родители, които са дошли в София не знам си коя година и е била изоставена, но сега са я реновирали), защото въпреки, че къщата е много хубава възрожденска с камина, банята е правена преди няколко години и е хубава и нова, но... е изцяло външна постройка и зимата там не знам минус колко градуса е. Ми не искам и не мога да се изкъпя там. Не е заради мизерия (напротив), а заради студ. Може да се затопли, но да изляза на -12 по халат, да претичам двора, за да вляза... а не. Максимум една нощувка правим и се прибираме, за да се изкъпя. Само веднъж бяхме 2 дена и откачах -  с мокри кърпички, ама не става. А на мен ми се остава там - балкан, няма хора, дълбок сняг (понякога не може и да се качим изобщо, защото е навътре в планината), тишина... обаче аз не се прежалвам да се изкъпя  Mr. Green Та ако имах такава баня вкъщи... не знам как щях да се справя  Rolling Eyes Ок, и в нашата сега не е като в другите стаи, но не е ледена в никакъв случай. Ако по стаите е 24 градуса, там ще е около 19 може би. Съвсем приемливо, дори не си включваме печки преди да влезем. Обаче искаме да си направим 2 душа, защото е гадно да си делим водата, пък обичаме да влизаме заедно  Crossing Arms

Милена, намилай повече, може и да се оправи  Peace
Виж целия пост
# 347
То не е до "търпи"...Всеки един от нас е изпадал в ситуации, когато си шах с пешката-нямаш полезен ход. Ни напред, ни назад. В момента авторката май е така. Ще назрее или решение, или конфликт , ако това продължи още време така, но наистина-понякога не става и не става-ни с разговор, ни с намек, ни с изритване от леглото...Дано скоро дойде решението обаче и пожелавам!
Решението ще дойде лятно време:) Тогава човекът се къпе редовно, само краката са черни Mr. Green
Виж целия пост
# 348
Да са ти черни краката не е = редовно къпане. Naughty Тръгнал по наклона, до лятото на този мъж ще му е навик да НЕ се къпе.
Виж целия пост
# 349
Е как така, всеки ден се къпел, ама обичал да ходи бос по мръсната тераса. По-добре черни крака, ама нагоре без екстри.
Виж целия пост
# 350
Добро утро  Grinning




Милена, ако не е тайна, на колко години е мъжът ти?

34 г.Не е стар както се опита да пробута

Милена, сега ми дойде на ум: кажи му, че лятото започвате ремонт на банята- пълна изолация (таван, под, стени и т.н.) + силна печка, да видим другата зима каква причина ще си намери  Laughing

Банята ни е вътрешна.Без прозорец.Едната й стена е стълбището на входа,а другите 3 страни-апартамента ни.Който не се отопля цялостно,но все пак не е като да си навън
Печката,която имаме е вентилаторна и стопля хубаво



Аз съм на същото мнение. Щом го търпи, значи и тя нещо занемарява хигиената.


Ех,разбира се,то няма друг начин просто  Laughing .Нямам намерение да доказвам личната си хигиена.Факт е,че тази на съпруга ми е занемарена в сравнение с моите разбирания и това е проблема



Милена, намилай повече, може и да се оправи  Peace

Така ще е.До НГ съм му дала почивка.Сега записвам с дати кога се е изкъпал.Ще му представя графика да се види
Виж целия пост
# 351
Е как така, всеки ден се къпел, ама обичал да ходи бос по мръсната тераса. По-добре черни крака, ама нагоре без екстри.
Това обрича жената да сменя всеки ден чаршафи.Аз сменям веднъж седмично и ми е хамалогия, за всеки ден-ще надам яко вой.
Виж целия пост
# 352


34 г.Не е стар както се опита да пробута



може да е криза на възрастта newsm78


шегувам се Hug

не знам, това с графика не ми се струва удачно да му го навираш - все едно го държиш изкъсо и под око, възрастен човек  newsm78... мен ако някой така ме притисне, изобщо ще спра в знак на протест да се къпя Laughing
Виж целия пост
# 353
Е как така, всеки ден се къпел, ама обичал да ходи бос по мръсната тераса. По-добре черни крака, ама нагоре без екстри.
Това обрича жената да сменя всеки ден чаршафи.Аз сменям веднъж седмично и ми е хамалогия, за всеки ден-ще надам яко вой.

Оу, не! Ти разрази войната на чаршафите, ей ся стой и гледай...  Mr. Green Ама айде и аз първа ще дойда в редиците ти - лятото 2 пъти седмично, сега веднъж - м-ъ-р-л-а  Crazy Crossing Arms
Виж целия пост
# 354
Еми може и да съм мърла, с веднъж седмично.Аз по-често спя сама, мъжа ми пътува  го няма.И като се къпя по няколко пъти на ден, чаршафа ми е чист, сменям калъфките само.Я си представи некъпан мъж да лежи в чаршафите, с черни крака сега...
Виж целия пост
# 355
ААА изключително много мразя да сменям чаршафи, да гладя и да мия прозорци.
За чаршафите се жертвам веднъж седмично, но другите две ги избягвам като чума  Laughing  Два пъти или повече да сменя чаршафите в седмицата може да ме накара само ако са изцапани с нещо, лежала съм болна и сън се потила или нещо подобно.Не смятам да се правя на прилежна и свръх хигиенична домакиня.То аз трябва да си седя само в нас да гладя, сменям, бърша и дезинфекцирам.  
Моя мъж има някои гадни навици.В дома на майка му беше свикнал да си живее в стаята.Не се разбират и той обитаваше само стаята си и банята.Вътре влиза с обувки, яде в леглото, чинии, чаши по цялото бюро.Тези навици успешно ги изкорених, без един...да ляга след баня с мократа хавлия в леглото и даже се и завива  ooooh!  Понякога си обува гащите, но не си забърсва крайниците и целия чаршаф се измокря. Вече над 3 години не мога да го отуча и всеки божи ден се дрънкаме за това.
Виж целия пост
# 356
лятото 2 пъти седмично, сега веднъж - м-ъ-р-л-а  Crazy Crossing Arms

Ти го каза  Laughing Hug

Ние по-често,по обясними причини.Но не ми тежи,защото често го правим заедно.Ако ми е скапано,той сам ги сменя.

не знам, това с графика не ми се струва удачно да му го навираш - все едно го държиш изкъсо и под око, възрастен човек  newsm78... мен ако някой така ме притисне, изобщо ще спра в знак на протест да се къпя Laughing


Права си,но не знам какво да направя,за да не се почувства по този начин.За това и пуснах темата,ако някой е преборил ситуацията фино,да сподели.Но както се оказа,само моят е такъв мърльо  Joy
С изключение на три други съфорумки,които споделиха също притеснителната си хигиена на мъжете си  Hug
От тук нататък всичко ще го кара да се чувства зле.Прекия и открит разговор също не помага.Съгласява се,да,ще го правя и до там
Виж целия пост
# 357
Но пък знам ,когато и двамата сме на различно мнение колко успех постигам с изнервяне, ултиматуми ,дълги разговори и цупене - нулеви ,а не винаги хитрост и нежни муцки са във възможностите и характера  на всяка жена . Peace

Именно!С мрънкане(за каквото и да било, ако отсрещната страна няма желание), резултатите са нулеви, или в най-добрия случай доста краткотрайни.Но това е съпроводено с много нерви от мрънкащата страна, които за мен са излишни.Майка ми винаги ми е казвала, че съжалява, че не успяла да възпита в мен онези женски хитрини, усмивки и вадене на мъжката душа с памук, защото щяло после да ми бъде много по-лесно.Аз пък не съжалявам.Смятам, че човека срещу мен е равноправен и не е необходимо да се правя на маймуна и да цупя джуки, за да постигна нещо съвсем естествено.Мога да говоря на детето ми, все пак от мен зависи да му изградя навици, които да му останат цял живот.Нашата баня е отвратително студена, замръзват шампоаните.Но това не пречи нито на мен, нито на малкия, вечер да се изкъпем.Дори сега, откакто е студено, за да не влизам първо да го къпя и да се мокря и после да се къпя аз, влизаме заедно.Слагам банския и бегом към ледника  Laughing Нищо не е в състояние да ме спре да взема душ.И аз сменям чаршафите веднъж седмично и не го намирам за ненормално.Все пак там само спя и то след като съм се изкъпала.Не са мръсни.

Извинявам се за интимния въпрос, но кога правите секс? Като му е ден за баня ли?  newsm78

AndarielJoy няма какво да се извиняваш!По същото време, когато и Милена.В свещения ден за къпане.Дебнене на момента му е майката!



Аз съм на същото мнение. Щом го търпи, значи и тя нещо занемарява хигиената.


Е, предавам се!Не мога на всяка страница на някой да обяснявам, че не съм мърла и обичам водата и не ме е страх от чудовищата в банята!
Виж целия пост
# 358
Хм, вече темата съвсем замириса с чаршафите и прочие. Stop
Въпреки, че нямам подобен хигиенен проблем у дома , се запитах как аджеба да накараш възрастен да прави нещо,което очевадно не смята за нередно и не иска да го промени? Лично у дома имам понякога непреклонен мъж ,който е силен характер като мен и не бих могла да му повлияя ако той не иска нещо , та все ми се струва,че тук списващите жени или са попаднали на по слабохарактерни мъже, или са силни по онази женската част с хитрина и фасони, с която постигат намисленото.
Във форума ми се объркват представите за това, което виждам навън и това,което се пише тук. Събрали сме се само ССФ и богини Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 359
Милена, то няма какво да направиш и ей така за ден нещата да се променят. Само времето ще покаже...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия