Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 375
Тя се опита да ме научи да ги сменям на две седмици, нямало нужда по-начесто.

Душичка Heart Eyes Laughing. Май са приятелки с моята, че и тя не е много по прането.
Виж целия пост
# 376
Абе, хора, всеки човек е различен, усещането за топло и студено е индивидуално, а не половообусловено! Никой не знае каква комбинация му се е паднала, и ще видите колкото зиморничави жени, толкова и мъже. Какво значение има дали е момче или момиче? Това са предразсъдъци, че момчетата трябва да са корави и да обичат студа.
Виж целия пост
# 377
  Моят мъж е ужасно зиморничав също.
Виж целия пост
# 378
Абе зиморничави..аз където лятото на морето спя с две олекотени завивки се къпах в банята на онази заледена хижа и ми навяваше сняг от прозореца.
А моя мъж не е зиморничав, та на същата хижа тичаха голи из планината с другите мъже  Joy   Една сърничка тичаше успоредно с тях.Идилия..планина, борчета, снежинки...5 голи мъже тичат, покрай тях сърничка... Joy 
 
Да си легна без да си измия зъбите и това отдолу не мога  Laughing  Квот ще да става.Евентуално ако съм мъртво пияна няма да имам сили.
Виж целия пост
# 379
Сърничката само по червена шапчица с пискюлче ли беше? И руса с големи цици?  Wink
Виж целия пост
# 380
Никой от нас двамата не е зиморничав. Напротив и двамата сме много здрави и калени. Аз зимата си ходя гола, рядко настивам. Това вълнени дрехи, чорапи, търлъци у нас нямаме. Мъжа ми ходи в момента в къщи по спортна блуза без ръкави, аз съм по лятна  домашна рокля -блузон.
Виж целия пост
# 381
Никой от нас двамата не е зиморничав. Напротив и двамата сме много здрави и калени. Аз зимата си ходя гола, рядко настивам. Това вълнени дрехи, чорапи, търлъци у нас нямаме. Мъжа ми ходи в момента в къщи по спортна блуза без ръкави, аз съм по лятна  домашна рокля -блузон.
Зависи колко градуса е във вас. Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Сърничката само по червена шапчица с пискюлче ли беше? И руса с големи цици?  Wink
 
Ц...ако беше нямаше да я бъде дълго  Laughing   Много доверчиви бяха тия животинки, явно свикнали с хижарите.Постоянно някоя зяпаше от към дърветата.Не е много в техен плюс това им поведение.
Ама нашите шишарковци после в редичка се изредиха да се къпят в банята  Laughing   За сметка на някои от мадамите, които за 3-4 дни не припариха до това място.
Виж целия пост
# 383
За сметка на някои от мадамите, които за 3-4 дни не припариха до това място.

За пореден път това ме убеждава, че жените са по-нечистоплътни от мъжете.
Само се чудя кога някой от мъжете пишещи тук, ще друсне благоверната си в подобна тема.
Виж целия пост
# 384
Никой от нас двамата не е зиморничав. Напротив и двамата сме много здрави и калени. Аз зимата си ходя гола, рядко настивам. Това вълнени дрехи, чорапи, търлъци у нас нямаме. Мъжа ми ходи в момента в къщи по спортна блуза без ръкави, аз съм по лятна  домашна рокля -блузон.
Зависи колко градуса е във вас. Simple Smile

Така е, в нас на около 24-25 и аз така ходя, обаче в офиса (заради витрините не мога да стопля някак си) на 19-21 градуса знаеш ли как съм се облекла  Mr. Green И чакам да си отида вкъщи да метна тънките дрешки. Но ако в нас беше тази температура, щях да се обличам повечко  Whistling
Виж целия пост
# 385
В дома на сестра ми си поддържат температура от 22 градуса.Като отида и умирам от студ.Аз съм свикнала да се лепна до радиатора с огромен пуловер и космати чорапи. Аз лятото вкъщи си ходя с тениска и дълъг анцунг или панталон и пак си обувам чорапи    Laughing  Свикнала съм да ми е горещо, приятно или топло не ми е достатъчно.Най-голямото наказание мк е зимата и страдам много шумно няколко месеца, не оставям никой да се наслади на сняг, снежинки и разни подобни.Та онази прословута хижа много трудно я преживях, носех си 2 мои одеяла  Joy 
Та да не ми говорят тия мъже, че им е студено да минат по коридора до банята  Laughing   
Виж целия пост
# 386
   Най-гадно е баня, в която духа леден повей от дограмата. Бррррр.
  Една година бяхме в такъв  хотел на Цигов чарк на осми декември и три дни не само че никой не се къпа, ами и никой не се съблече.
Виж целия пост
# 387
То не е до пране а до навици. Аз пера доста по-рядко от свеки, тя буквално по 2 перални всеки ден върти а са вече само двамата вкъщи. Аз оставам на скромната една през ден, като имам само два сушилника си правя сметката  Blush
Виж целия пост
# 388
Това са предразсъдъци, че момчетата трябва да са корави и да обичат студа.

А за мен са убеждения. За всеки случай не мога да понасям лигави мъже, които се навличат с поло, пуловер и жилетка, а под панталона - клинче, не е особено секси, повярвайте.
Виж целия пост
# 389
Все си мисля, че много се изхвърляте и превъзнасяте чистотата.
Лично аз не познавам хора, къпещи се два пъти дневно.
Не се е изкъпал, дай да му спра секса, да го натиря на дивана.
Да бе да.
Всеки сам си решава за личната хигиена. Аз познавам хора къпещи се два пъти дневно и то доста. Дори живея с един такъв. Аз съм по мърлява - само по веднъж дневно се къпя, освен ако няма причина за повече.
В случая с автоката - освен денем да му праща подгряващи СМС-и с еротично съдържание, че от вратата да влиза в банята човека Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия