Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 15

  • 36 153
  • 738
# 15
 waveyШатци, искрени благодарности за красивата и създаваща настроение 15 тема!  newsm10 smile3501 newsm51
Снежи,,  newsm59  Бъди щастлива и весело празнуване  nbirthday


Скрит текст:
Съжалявам, че по-късно влизам в темата, но И-нета с първия снежен ден в нашия крайдунавски град временно изчезна. ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 16
Благодаря  newsm51 за темата     

Виж целия пост
# 17
Ами аз доколкото виждам изброени са само присъствалите актьори Wink единствено Cem Yılmaz е със съпругата си  Ahu Yağtu и двамата от гилдията.
А Джансел изглежда много добре значи няма какво да се притеснявате  Laughing че не се вижда Пънар по снимките.Вие на всякъде ли ходите с вашите мъже  newsm78 щото аз не Grinning
Виж целия пост
# 18
Ами аз доколкото виждам изброени са само присъствалите актьори Wink единствено Cem Yılmaz е със съпругата си  Ahu Yağtu и двамата от гилдията.
А Джансел изглежда много добре значи няма какво да се притеснявате  Laughing че не се вижда Пънар по снимките.Вие на всякъде ли ходите с вашите мъже  newsm78 щото аз не Grinning

Щатци, като младоженци навсякъде се мъкнехме заедно.  Embarassed След години - не. Аз не се притеснявам, че Пънар не е с него. Използвам случая да фантазирам, Коледа наближава все пак.  Laughing
Виж целия пост
# 19
Аха  Laughing разбрах Hug
Ето на коя постановка са били http://www.tiyatroadam.com/ "Баба ми е стогодишна"  newsm78 Joy Joy
Виж целия пост
# 20
Дайче, благодаря ти.   bouquet
Виж целия пост
# 21
 wavey Темичката наистина тръгна добре с новини за Джансел, чудесен е на снимките newsm10
От вчера му се радвам с този клип и песничката, с която е озвучен ми хареса още когато гледах СЛ (танца на Ясимин с Неджет в началото на 2 епизод в далечната 1959г.). Има кадри и от другите му сериали.
Doctor - Ooh Eeh Ooh Ah Aah Ting Tang Walla Walla newsm44 newsm44 newsm44



Страхотно я танцуват и децата. newsm19


Скрит текст:
Даже си сложих едно клипче за зумба-та в домашни условия с тази песничка и надявам се изпращам само позитивно настроение на нашия чаровник. Stuck Out Tongue



Виж целия пост
# 22
За новата тема, за новите снимки, за рожденичката ни нещо, което мен много ме радва.

http://www.youtube.com/watch?v=AbaNGU1CrXI
Виж целия пост
# 23
Нов клип за ПС. Само на 2 дена е.



Скрит текст:
Виж целия пост
# 24
Докато се натуткам и Уси постна новия клип... Hug
Сутринта Джансел е споделил снимка с Нала/поне така пише/  newsm78





Дайче,веселба   bouquet
Виж целия пост
# 25
Вижте...красота...невероятен чаровник  thumbsup

Виж целия пост
# 26
Татарова  Hug Чаровник, но отново тъжен. Sad
Въртя, суча, пак стигам до френските шансони  Wink





Виж целия пост
# 27
УСИ,и клипа,и песента са супер  Hughttp://www.facebook.com/cansel.tuba.a.lovers#!/photo.php?v=140233446116425&set=vb.139808172825619&type=2&theater
Виж целия пост
# 28
Татарова    bouquet
Себи, чаках да се появиш, за да пусна този клип

Виж целия пост
# 29
    HugДобър вечер момичета Hug Hug Hug

Много ми липсваше целия ден вашата компания , но мисля да наваксам.
Изключетелно важен за мен ден и слава Богу успешен .
Вярвам, че и тази предпразнична тема която Шатци  Heart Eyesсътвори ще помогне за настроението тук ,което всъщност не ни е напускало.Потвърждава го и днешният ден в темата. Hug


Аз не зная откъде да започна  но  новите снимки на Джансел, рождения ден на Снежка,Новият клип който постна Уси за ПС,клипчето на Дайчето wavey фотосите на Татарова,музиката от Никол Hug, включването наПаси Heart Eyes , а как да забравя и  се сетя  за Рими Hug Hug,изморената но възстановена танцьорка на танго Laughing Laughing Laughing
Всички вие момичета /дано не съм пропуснала някого / ме карате цял ден да бързам да си свърша работата и седна сред вас. newsm51

 Сега ,ще изгледам и новините и се зареждам за поредната серия на ПС.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия