Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 15

  • 36 153
  • 738
# 735

Имам една молба  Praynig да си говорим за Джансел и партньорките му в неговите сериали, да си показваме пристрастията към една или друга от тях, но без спорове коя e по- или най- . ooooh!
Казано е: "Вкус - другар няма!" и ако не беше така всички ние щяхме да харесваме един и същи мъж и да се избиваме за него.  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Може би имате, но може би не представа фенките за ЕА с каква страст гласуват във всяка анкета и сега най-вече в тази.

Дайче, ние не спорим кой/коя е по, по ,най. Само споделяме впечатление за новите проекти. Аз приемам всяко мнение, дори да е различно от моето. Но ако теб съм те обидила с някакво изказване, моля за извинение.  Praynig  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 736
Виж целия пост
# 737
Днес искам да кажа и още нещо. Имам леля, която е на доста ХХХ години и ми казва - абе това момче ме накара да му повярвам.
Друго май няма какво аз да кажа- и млади и стари го харесват.  И сега ще публикувам една снимка, която e  публикувана "милион пъти" ама на мен  ми харесва/ пък и на леля като и я показах/


даже и най големите му противници трябва да замълчат
Виж целия пост
# 738
Таня Shocked Hug  снимката е супер и леля ти и много права и разбира от хубави мъже  smile3508 ,ама защо сме в 15 тема и на 50 стр newsm78 newsm78 newsm78-не разбрах. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия