Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 15

  • 36 156
  • 738
# 645
А това няма нужда от превод....

Виж целия пост
# 646
Hug Hug Hug
Никол,  wavey аз не съм забравила това - по един и същи път сме вървели, но може би по различно за да се озовем тук в темата за Джансел.  Peace  Grinning
Скрит текст:
Точно за второто ти клипче в колекцията на Кали има БГ части със субтитри - 18 епизод, 2 част
http://vbox7.com/play:74da9c529a - след 04:00 и след 08:45
Виж целия пост
# 647
Dai4e, благодаря! И една следобедна почерпка.....
Виж целия пост
# 648
Здравейте  Hug
Прави сте  Laughing диалога между Ахмет и Ясемин се разбира и без превод, е ако имаше нямаше да го върнем ама това е положението Mr. Green
Което ме подсети, че почва тия дни сериала на Берен, със сигурност ще му хвърля едно око, а и мъжкия каст бива   Laughing
Виж целия пост
# 649

Почти всички от артистите в СЛ ги видях и в другите сериали с Джансел.  Peace
Най-вече аз съм очарована от Джансел и Берен, а защо - беден ми е речника да го опиша, достатъчно е да се гледа играта им.  Peace Hug Grinning
Дайче, този сериал е доста обемен като серии, време и събития. Та доста актьори са включени в него и е нормално да играят и в други сериали. Но с Джансел само съм виждала "майка" му Айда/ в ПС и ЛП/,  за други не се сещам.  newsm78

Малко снимки от живота и филми на Джансел, придружени от поносима арабска песен.

http://www.youtube.com/watch?v=pYoh-bGJTjs
Виж целия пост
# 650
Уси  Hug Умут или Джихан от ПС играе също и то не малка роля, даже и Джафер от същия сериал се появи по едно време  Joy
Виж целия пост
# 651
Уси  Hug Умут или Джихан от ПС играе също и то не малка роля, даже и Джафер от същия сериал се появи по едно време  Joy

Джихан го забравих. ooooh! Но Джафер хич не си го спомням. Rolling Eyes Но помня други, дето ги срещнах в други сериали  - Фериде Четин в ЛиН и Майки и дъщери. Във втория направи страхотна роля, но го спряха.
Виж целия пост
# 652
Фериде Четин също игра супер ами Окан  Heart Eyes, ама то ако тръгнем по сериалите все ще намерим познати. В Спомни си любима играха майка Фатме от Аси барабар с Аслан, че и Али, все пак проектите са на Томрис  Grinning
Майки и дъщери не съм гледала , обаче турците толкова сериали спират ей така , както ги и почват  Shocked и изобщо не се учудвам , че са спрели нещо качествено.
Виж целия пост
# 653
Фериде Четин също игра супер ами Окан  Heart Eyes, ама то ако тръгнем по сериалите все ще намерим познати. В Спомни си любима играха майка Фатме от Аси барабар с Аслан, че и Али, все пак проектите са на Томрис  Grinning

Фатмето също не си я спомням, сигурно не е била със забрадка.  Wink Всички основни играчи ме впечатлиха с играта си, Тео с неговия турски/гръцки  Grinning . Но че Томрис има доверие в определени играчи и ги влючва в проектите си е факт. Очаквам тази жена да се стабилизира здравословно и да се завърне с нов хит.

Последния ми клип за днес от СЛ. Намалете звука и гледайте целувки, в спалнята и т.н  Wink .Гледан е само 1,128,105 за 1,5 година.

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=w4iki2v6li4&feature=endscreen
Виж целия пост
# 654
Ама сме познавачи на интересни мъже и актьори, нали  hahaha hahaha hahaha

Джансел, разбира се е специален, но и колегите му Серкан, Илкер, Окан, супер роли правят сега, а ние отдавна сме го отбелязали, с коментарии и филмография.
А и сюжетите на някои уж нови сериали сме ги гледали, и зандани и раздвоения и мнима смърт и присвояване на самоличност, на отмъщения..., всичко това е вече минал етап.

Какво ли ново ни е приготвил Джансел?
Определено ще е интересно и актуално като тенденция за следващите години.


Виж целия пост
# 655
Ама сме познавачи на интересни мъже и актьори, нали  hahaha hahaha hahaha

Само дето не са манекени, красавци и няма припадащи фенки по тях. Просто са талантливи.
Лесно е да харесаш красивия/ата, не забелязваш слабите страни или пък ги прощаваш. Номерът е да харесаш обикновения, но пък талантливия.
Виж целия пост
# 656

Именно   bouquet.



Виж целия пост
# 657
Очаквам тази жена да се стабилизира здравословно и да се завърне с нов хит.

Томрис Гиритлиоглу и Джевдет Мерджан имат нов проект, който върви от октомври по Канал Д - “Kayıp Şehir”.

http://www.sinemalar.com/oyuncular/216769/kayip-ehir

Скрит текст:
Виж целия пост
# 658
Снеже    bouquet аз знам за този, ама нещо не ми хареса  Crazy Ние не сме като комшиiте  Crazy установих го поне за мен, още по миналата година , когато спряха ЛП  #Crazy
Виж целия пост
# 659
Снеже    bouquet аз знам за този, ама нещо не ми хареса  Crazy Ние не сме като комшиiте  Crazy установих го поне за мен, още по миналата година , когато спряха ЛП  #Crazy


newsm10 Heart Eyes

Аз не съм го гледала. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия