Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 15

  • 36 153
  • 738
# 690
Уси  Hug, сигурно има намерение Шукран да играе в театъра,
но за сега мисля играе като гост актьор в сериал, преди дни бях постнала статия от турската преса и снимки. Ще ги потърся пак, но не тази вечер.  Peace

За Арзу съм съгласна, гледах по голяма част от серията, но ми направи впечатление още при промо снимките и трейлърите. Много красива, със страхотен стайлинг, но не е убедителна, преиграва или се престарава, а ролята и е ключова.  newsm78 Дилшат я харесвам много, но малко видях тази вечер с нея, сигурна съм че ще е на ниво. В ПС не случайно и бяха поверили двете най трудните драматични психологични женски роли и се справи отлично.   bouquet

Може би съм пристрастна към Виктория и Маделин Стоун  Heart Eyes от оригинала, много, много е добра. Виждам идеалния вариант - Маделин и Берен.   bouquet   Simple Smile Simple Smile

Сериала започна с убийствен рейтинг, победи "вълците" при повторение на серията и  е на крачка от тях на гърба на новата серия с високи проценти и пазарен дял. Това по данни на текущия рейтинг от двете агенции.

И толкова ще ми е засега гледането, може би след време с превод, евентуално...  Peace

И на фона видяното още повече съжалявам за Лъжовна пролет, във всичко беше по добър.  Sad  Heart Eyes



Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 691
Но понеже харесвам много като визия и игра Фахрие, ходих да потърся нещо ново за нея.

От фотосесията за Истанбул лайф преди повече от месец. Wink



Скрит текст:



По-скорошни - преди прожекциите на "Ти си домът ми", филмът й с Йозджан Дениз, в някои градове.   Wink



Скрит текст:
Коня



Трабзон





Газиантеп


И от новогодишната нощ. Heart Eyes


Виж целия пост
# 692
Доколкото разбрах от twitter на Джансел ,той има интерес към канал D и сериала на Берен.Ще чакаме отзиви.
Виж целия пост
# 693
Снеже  Hug  bouquet
прекрасна е.  Heart Eyes

Ех, Фахрие, що за лош късмет извадихте с Джансел.  Sad

Няма да ги разбера комшиите  и това е, особено след тазвечерната серия...  Mr. Green

Филма на Фахрие  имаше премиера при голям успех и в Баку, Самира беше снимала в залата,
много искаше да я види заедно с партньора, но явно програмата им за презентацията в Турция е много наситена.
Виж целия пост
# 694
..............
Дайче, ами след като са били колеги 2 години, а и приятели, нормално е да имат допирни точки. Джансел е по големия, с повече житейски опит и очаквам да го предаде на по младите. Самия той се е учил от Айда.
Това го казвам и от личен опит.
Уси, това, което оцветих съвпадна с моите предположения.
Аз написах и изтрих нещо подобно още снощи и днес също опитах в смисъл, че Берен е имала голям късмет с Джансел като партньор в СЛ.  Peace
За всичките и други сериали, аз съм на мнение, че тя играе по-добре от партньорите си, но само в СЛ Джансел е по-добър от нея.  Peace Grinning Heart Eyes
Никол, аз тайничко се надявах, че Джансел ще прояви интерес към новия сериал на Берен и ти благодаря за информацията.
Дано да не се приеме за  spam2 музикалния ми поздрав в края на този специален за мен ден с хит от моята младост, любим и слушан във вихъра на луди танци  Heart Eyes и то без да ни омръзне от мен, съпруга ми и нашите приятели - прозвуча като "а бяхме млади" Joy Joy  Joy Joy Joy



Лека нощ и приятни сънища  
Виж целия пост
# 695
Добро утро. Hug Hug Hug



Успешен ден.    bouquet
Виж целия пост
# 696
 
ДОБРО УТРО
Виж целия пост
# 697
Добро утро!  Hug
Снеже   bouquet
В дизито попаднах на хиляди кадри от този филм на Фахрие.  #Crazy Фахрие е може би най красивата от тези, които аз съм гледала. Но явно и тя не попада на сериали, които да допадат на турската публика. Но пък е оценена от други/ турската Моника Белучи/. Заради красотата и таланта ще и бъдат предложени роли във филми, има време.
Постнала си снимка на Мурат от момента, дето ми харесваше най много. То отсега нататък Мурат прави само една грешка - завръщането от Париж.   Wink Другото ми хареса.

Никол   bouquet , дали пък на Джансел не е предложена роля на гост актьор в Отмъщението, та затова е заявил интерес към канал Д? Рими може да даде инфо е ли е възможно, след като следи оригинала.  Praynig

Дайче  Hug тази песен си остава хит и за мен, но съм гледала млади хора на банкети как стават единствено на тази песен да подскачат. Simple Smile

Ето един различен във всеки свой филм актьор. Получава му се.  Peace



Получава се и при Дилшат. В ПС имаше 3 роли, и в трите беше различна. Снощи беше отново с различна визия. И много добре играе с мимиките.

Хубав ден!  Hug  Hug  Hug

Виж целия пост
# 698
Добро утро  Hug
Снеже   bouquet
Никол  Hug Джансел много отдавна е последовател на Канал Д в туйтър, още преди да почне да се излъчва Лош път  Laughing , а последното му появяване беше поздрава за Нова година.Така, че не знам от къде имаш това инфо.Да не са фенски писаници  Grinning

Вчера не съм забелязала това фото  Mr. Green
Виж целия пост
# 699
Шатци  Hug , и аз не забелязах, че са ни контузили футболиста. Предполагам, че не е нещо сериозно, иначе щяха да го отразят.

Предлагам клип с любима музика на Себи, очаквам да се пребори с нета.  Simple Smile

http://www.youtube.com/watch?v=aLoN52FSbRw
Виж целия пост
# 700
Здравейте!  Hug

Ново за Джансел -  с Уитни Хюстън Heart Eyes.
Болката от фала се понася по лесно с подкрепа на приятели и хубава музика. Не се пише да е контузен сериозно.  Praynig

Уси  Hug няма данни за интерес на Джансел към гостуване в Отмъщение, и не ми се вярва.
Джансел вече игра в оригинален, подобен сюжет в Лъжовна пролет, а той обича предизвикателствата.  Peace Не че имам нещо против да им гостува малко в паузата на своите проекти.  Simple Smile


Виж целия пост
# 701
Рими   bouquet
Много се радвам, когато клипчетата са с музика, която ми харесва. Този е прекрасен.  Peace
Още един за Мурат Туралъ, който много харесвам. Алекс   bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=VB4mA-fMtPU

Рими, аз не бих се отказала от 1-2 епизода в сериал, дето Джансел да е гост.
Виж целия пост
# 702
  newsm78
Виж целия пост
# 703
 wavey Привет, Джанселки  wavey
Уси, Джансел на снимката е самата прелест  Peace  bouquet
Колкото до клипчета и аз предпочитам с хубава музика. Радващо е и напоследък, че музиката в клипчета за Джансел и на арабските фенки е доста приемлива и за нас.
А пък за клипче с музика от самия сериал, както се казва - без коментар   Peace



 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 704
Funda   bouquet
Дилшат/Селин - Джансел/Мурат  Heart Eyes




И специално за Себи  Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия