Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните групи храни в диетата VLCK 54?
Какви са препоръките за консумация на вода при режим ВМ-НВХ 54?
Какви са препоръките за консумация на ядки в режим ВМ-НВХ 54?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните групи храни в диетата VLCK 54?
-
Какви са препоръките за консумация на вода при режим ВМ-НВХ 54?
-
Какви са препоръките за консумация на ядки в режим ВМ-НВХ 54?
-
Какви са препоръките за консумация на мазнини в режим на ВМ-НВХ 54?
-
Какви плодове са разрешени в режим ВМ-НВХ 54 и кои трябва да се избягват?

Водата я пия, защото ми е приятно, не се насилвам. Случва се да хапна нещо по-солено (сирене, кашкавал) и тогава, ако не пия вода, ще се подуя.
За миризмата съм забелязала и аз, че се променя. През лятото хапвах прясно биволско и козе сирене и забелязах разликата. Бяха от истинско мляко и затова. С продуктите от търговската мрежа нямам такива проблеми, независимо какво пише на етикетите им ( 100% мляко).
След ядене на свинско също съм установила миризма, която май само аз си усещам (съпругът ми отрича). Аз почти не се потя, но ходя често до тоалетната, защото тази вода трябва да излезе. Случвало се е да не пия вода дълго време и след това урината ми е много тъмна.

. Нищо ми няма, нищо не ме боли, сърби и т.н.