В Ирландия елхите украсяваме, Festive season наближаваме- 7 тема

  • 27 483
  • 739
# 615
Ти не си ли в групата във Фейса?
Там пуснаха инфото.
Едни цигани, които се.рекламираха миналия месец, че свирели в Дъблин, взели, че обрали хората, взели скъпи инструменти и... дим да ги няма!
И казват - това са музиканти от България.
Срам и резил! Sad

Четох как ги кастри са правописа, но не знаех за случая.
Ужас. Twisted Evil

Ами, аз и сега ѝ казах нещата, каквито са си (на твойта приятелка В Mr. Green), aма то все едно човек да налива вода в сито! Tired
Виж целия пост
# 616
Ехо, къде сте, хора?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 617
Ехо  Hug аз до сега бях на работа...сега почнах да пера, имахме проблем с канала и от там с пералнята и от оня ден една камара мокри дрехи...и сухи и работни и .... ooooh! Имам си два днешни вестника и едно списание от оня ден да си чета и да си пия ментовия чай и да се излежавам утре до обяд....home alone...ех.... Mr. Green
Виж целия пост
# 618
Значи утре ще се чуем, Дзаки. Hug
Лека нощ!
Виж целия пост
# 619
Добро утро!  Embarassed
Беше дълга седмица...
Имам толкова много работа из къщи, а така ми се мързелува.  Crossing Arms То и времето едно такова мързеливо... Whistling
Виж целия пост
# 620
Аз мисля вече да подавам документи за детски и се сетих за един въпрос:превеждат парите в дебитните карти или някъде се редите на опашки.Питам,защото мисля цялата лятна ваканция на децата да прекараме в България,ако разбира се все така съм без работа.И ако се изисква личното ми присъствие за получаване на парите,това ще е проблем.Та ако може някой да ми разясни този въпрос,ще съм благодарна  bouquet
Виж целия пост
# 621
Детските се превеждат по сметка.
Виж целия пост
# 622
Защото си спомням,че в предишна тема бяхте коментирали за някакви полякини,които пращали друг човек да взема парите вместо тях,но може би е ставало въпрос за друго нещо.
А трябва ли както в България всяка година да се кандидатства за детски?
Виж целия пост
# 623
Ставаше дума за помощи, не за детски.
Иначе тук не се кандидатства всяка година, споко Wink, но за разлика от България, я ти ги дадат, я не.  ooooh!
Виж целия пост
# 624
Ахахахаа...

Тия  същите мангали ни свиреха във вторник цяла вечер.  Чак сега  ми казаха и видях.
Виж целия пост
# 625
Дааамм това с мангалите....мен два пъти до сега като съм им казвала на ирландци че съм българка са ми казвали, че съм много бяла  Sick мислят си, че мръсните мангасари са българи,...тц тц....


Отворила съм една бутилка вино...не съм любител по принцип, особено на червено, но ми трябваше половин чаша за един сос тук и реших да го опитам.....страхоооотно, молдовско, казва се Манастирска изба, ако си го намерите по руските/полските магазини препоръчвам....жалко, че имах само една бутилка  Drunk друга бутилка няма да отварям, че ще си разваля вкуса от това...ама ми се отвори банкетния клапан дето има един лаф....

Лем, и ти като мен busy busy...  Thinking аз още не съм си починала и вече тропа новата седмица на вратата...ужааасссс  Crossing Arms
Виж целия пост
# 626
Ахахахаа...

Тия  същите мангали ни свиреха във вторник цяла вечер.  Чак сега  ми казаха и видях.

Като ги знаеш кои са, обади се на момчето дето си търси техниката за 10000 евро.
Виж целия пост
# 627
ааами знае ги той...те са отишли пияни на кръчма мангалите да им свирят, и после ония са си плюли на петите, той Чоси сигурно само по цвета ги помни, че са били мангася.... #2gunfire

Кой имате предвид буквата В...като стане въпрос за групата във фейса...by the way...
Виж целия пост
# 628
Ахахахаа...

Тия  същите мангали ни свиреха във вторник цяла вечер.  Чак сега  ми казаха и видях.

Като ги знаеш кои са, обади се на момчето дето си търси техниката за 10000 евро.

Хич  даже не ги знам кои са  Laughing. Бях на купон с хора от работата в апартамента на един колега. По едно време  домакина си извика някакви негови приятели от някъде. По едно време те питаха искаме ли жива музика и се появиха тея 2мата  Laughing.

За самата кражба знам от вас  но не и обърнах внимание. Просто преди час ми казаха, че тея са откраднали нещо и навързах новините Simple Smile
Виж целия пост
# 629


Кой имате предвид буквата В...като стане въпрос за групата във фейса...by the way...
Вероника Тодорова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия