В Ирландия елхите украсяваме, Festive season наближаваме- 7 тема

  • 27 485
  • 739
# 600
Аз миналата година исках да си взема втори куфар които се чекира и ми казаха, че трябва да платя по 9 евро на килограм екстра багаж...

Да, това имах предвид.
Ако трябва да платя €200 за един куфар!!!
Егати куфара!  ooooh!

Дзаки, напоследък се губиш и ти. Wink
Виж целия пост
# 601
3 ти ден не сме на работа
3 ти ден не сме изтрезнели

......

Виж целия пост
# 602
Чоси, тебе не те мислим въобще, докато имаш пари да си купиш пиене в Ирландия, добре е работата...лошото е, че изпиваш билетите на детето и жената  Mr. Green


Джу, работя като откачена тая седмица, седнах тази сутрин малко да оправя документи и така ми се получава третата седмица на февруари, сметка за ток да се плати, която ще е 400 и горница, застраховка кола, вноска кола, интернет, кофи за смет, отдавна не ми се беше случвало такова нещо...и в съботата същата седмица заминаваме за няколко дни.... Party

ПП Всъщност на Еърлингус им е малко подвеждащо инфото в сайта, защото аз си купих билет и платих за един куфар 40 евро за двупосочен билет и после имаха опция да се плати 20 евро за втори куфар и като се обадих да попитам как да си доплатя за втори куфар жената ми обясни, че това с двата куфара е те общо да са 20 кг тежки и 9 евро на всеки килограм отгоре...затова, един огромен кашон 50 кила с Васко за 100 евро, чиста работа...аз дойдох с един куфар навремето, сега един камион няма да ми стигне да се побера багажерите...то бива купуване купуване, ама чак пък като мойто на нищо не прилича...и аз като Гилти, но не с козметика ами с разни неща за апартамента и кухнята, барабар с легло и диван и огромен тв....луда работа
Виж целия пост
# 603
Джуличке, не сме се отказали да пием кафе/бира/уиски с вас. Просто имаме малко проблеми в БГ., но трябва каката ни на 01.09 да започне учебната година в Ирландия - поне такива са плановете. Не сме спрели да пускаме СВ - та и да търсим работа.
Dzak   bouquet

П.с. Радвам се, че ви има и сте толкова добронамерени
Поздрави.
Виж целия пост
# 604
Кате, хайде да се оправят всички проблеми в Бг и да идвате по- бързо, че Чоси както е набрал инерция, ще изпие всичкото пиене и ние после с вас какво ще пием? Mr. Green Hug

Дзаки, добре си почнала да плащаш през Февруари, я мини и насам, и ние имаме - ток, наем, интернет за плащане...
Да отхвърлиш всичко накуп, дет се вика. Joy Hug
Виж целия пост
# 605
Айде, айде, аз тука за Катини съм скатала пиене от Коледния хампър още. Има много интересни айриш бири. Виното го изпихме на моя РД. Чоси няма как да се добере до тях, аз ги пазя. Mr. Green

Много работа, ей. Усетиха, че дребното тръгва на училище и не са ме оставили на спокойствие.
Да живее linkedin.
Виж целия пост
# 606
Дзак, не съм давал пари за пиене Simple Smile  частна ракия се пие Simple Smile. Кой как я е домъкнал или от къде я е купил не знам Simple Smile Поне не съм плащал Simple Smile

Ние  тука 2 месеца май ще си седим по къщите....  Направо ме изнервя тая работа Simple Smile. За една седмица правя 80 часа и после  2 седмици си седиш в къщи.

Тъпото е, че и обяви няма да излизат.  Е сега гледам една и пак искат собствен автомобил.  Ще се стегна да пиша до Алианц в България аз сега Simple Smile
Виж целия пост
# 607
Клейм бонус е един лист хартия на който пише от колко време си застрахован в тази компания и дали някога си клеймвал застраховка. Можех да ти покажа моя, но преди час го пратих на застрахователите. Именно това ти намалява застрахователната сума. Имай предвид, че ти като мъж и ако си под 30 години ще е по висока застраховката ти.
за сравнение моята е 252 евро, на мъж на моите години за същата кубатура кола с еднакви клейм бонуси сме и с ирландски книжки е 399 евро.


Така  .... Обадих се долу в Алианц и човека не знаеше какво точно му обяснявам.  Та му казах на един лист да напише  някакви неща от кога съм застрахован и т.н. и да му сложи подпис и печат  и после  ще намеря някоя фирма да го преведе.

Надявам се така да стане
Виж целия пост
# 608
Пак берем срам и ни плюят по ирландските форуми.  Twisted Evil
Разбрахте ли за циганите?

.............   Whistling
Виж целия пост
# 609
Аз нали ви чета старите теми та сега четох обсъждането на кварталите в Дъблин. Нямах представа, че нашия квартал Тала е толкова зле, смисъл не знаех, че е пълен с крадци и гангстери и т.н., макар че аз не съм останала с такова впечетление, но сега си обеснявам някой неща.  Sunglasses
Ние след някой друг месец ще се местим де, че вече имам наблюдения и съм си харесала къде да живея. Mr. Green
Виж целия пост
# 610
Какво ни плюят по ирландските форуми и каква е тази ? newsm78
Ако може и аз да разбера де. Mr. Green
Виж целия пост
# 611
Ти не си ли в групата във Фейса?
Там пуснаха инфото.
Едни цигани, които се.рекламираха миналия месец, че свирели в Дъблин, взели, че обрали хората, взели скъпи инструменти и... дим да ги няма!
И казват - това са музиканти от България.
Срам и резил! Sad

А за В..... абе, все едно нищо не съм казала.  Whistling  Laughing
Виж целия пост
# 612
Да там съм, на къде без мене  Laughing Схванах вече за тая история. Ми те циганите на всякъде ни срамат то циганина си е циганин и тва е. По -добре да не коментирам, че се дразня само.
Иначе разбрах за какво говориш и аз съм в кюпа  Mr. Green
Виж целия пост
# 613
Иначе разбрах за какво говориш и аз съм в кюпа  Mr. Green

Joy Hug

Ще трябва да се изнамерим във Фейса тогава. Wink
Виж целия пост
# 614
Ти не си ли в групата във Фейса?
Там пуснаха инфото.
Едни цигани, които се.рекламираха миналия месец, че свирели в Дъблин, взели, че обрали хората, взели скъпи инструменти и... дим да ги няма!
И казват - това са музиканти от България.
Срам и резил! Sad

Четох как ги кастри са правописа, но не знаех за случая.
Ужас. Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия