Къде в Пловдив? - 39 тема

  • 55 443
  • 743
# 435
Здравейте момичета! Весели празници!
Влизам в темата ви, за да попитам къде мога да видя колички Jane Muum? Препоръчайте ми магазин и адрес или по-точно описание на местоположението. Благодаря!
Би трябвало да има такава количка във Вис Виталис срещу Баумакс на бул. Менделеев 2Б
Виж целия пост
# 436
Елфита, може ли да ми кажеш горе-долу къде се намират тези магазини да ги имам предвид?

Събота пазара в Кичука,църквата,точно до входа на църквата е магазинчето
Във Форума и Гранда си проверила,нали?
Виж целия пост
# 437
Здравейте момичета! Весели празници!
Влизам в темата ви, за да попитам къде мога да видя колички Jane Muum? Препоръчайте ми магазин и адрес или по-точно описание на местоположението. Благодаря!
Би трябвало да има такава количка във Вис Виталис срещу Баумакс на бул. Менделеев 2Б
Също и Premaman
Адрес: улица „Железарска“ 8
Телефон:089 841 1836
Работно време: събота 10:00-19:00 неделя 10:00-17:00
Виж целия пост
# 438
За количката- имат в магазин Касида на Пещерско шосе до хотел Афродита-http://kasida.bg/category/bebeshki-kolichki-amp-aksesoari-1/0-0-25-0-0.html,page,1
Виж целия пост
# 439
Препоръчайте магазин за "читави" кебапчета и кюфтета, по възможност не замразени.
Имам поръчка да купя, но никога досега не съм купувала готови...
Виж целия пост
# 440
Пиши ориентировъчно район или квартал. Че аз и за "Изгрев" мога да се обадя, но едва ли ще дойдеш до там.


ПП - във всеки масарски магазин предлагат на някой от производителите или правени на място там.
Виж целия пост
# 441
Аз харесвам кебапчетата (кюфтетата и те изглеждат добре) на "Новомес",ако не бъркам името-магазинът се намира на ул.Петър Стоев,но не знам кой номер.
Виж целия пост
# 442
На "Новомес" ми е единият вариант.
Друг?
Удобно ми е в Кършияка или Центъра...
Виж целия пост
# 443
Препоръчайте магазин за "читави" кебапчета и кюфтета, по възможност не замразени.
Имам поръчка да купя, но никога досега не съм купувала готови...
Аз харесвам  кюфтета  на ,,Попов,, най добре от фирмения магазин  на Коматевско шосе -до Еврохоспитал)Харесвам всичките им продуктилИма ги и по хранителните магазините.
Виж целия пост
# 444
Препоръчайте магазин за "читави" кебапчета и кюфтета, по възможност не замразени.
Имам поръчка да купя, но никога досега не съм купувала готови...

В магазин "Универсал" на Главната - от собствената им транжорна. Препоръчвам кюфтетата с пресен лук. За по-големи количества - може и поръчка.Peace
Виж целия пост
# 445
Още един глас за Попов!Наистина всичките им продукти са много хубави!И Новомес не са за изхвърляне,но предпочитам Попов.
А дали вече са пуснали намаленията на ботушите?Примерно в Индиго или Ривас или нещо такова ..... Wink
Виж целия пост
# 446
Кюфтетата с лук от хранителния магазина на Главната и мъжът ми
ги харесва. Скоро не съм взимала, но пък не си спомням да съм взела
нещо от там и да не е било свястно.
Виж целия пост
# 447
В хранителния магазин на центъра, всичко се приготвя на място, горе в кухнята. Няма как да не не е хубаво, защото е от днес за днес, буквално.  Аз много често "готвя" от там.  Laughing Татарските им кюфтета също са много хубави. Аз защото не обичам лук.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 448
На "Новомес" ми е единият вариант.
Друг?
Удобно ми е в Кършияка или Центъра...

Точно на входа на Четвъртък пазара /до светофара/ има един магазин Стефани или нещо такова. Хранителен, с голям избор на меса вътре. Има много голямо разнообразие и с ръка на сърцето казвам - почти всеки ден като идвам на работа около 9 ч. сутрин, засичам хладилен камион, който доставя цели прасета и други животни /след кланица/, които после се разфасоват в транжорната под магазина. Така че поне виждам как месото влиза в магазина, а после на порции е по витрините му.

Взимала съм нееднократно от там. Харесва ми.
Виж целия пост
# 449
Здравейте момичета! Весели празници!
Влизам в темата ви, за да попитам къде мога да видя колички Jane Muum? Препоръчайте ми магазин и адрес или по-точно описание на местоположението. Благодаря!
Би трябвало да има такава количка във Вис Виталис срещу Баумакс на бул. Менделеев 2Б
Също и Premaman
Адрес: улица „Железарска“ 8
Телефон:089 841 1836
Работно време: събота 10:00-19:00 неделя 10:00-17:00
Благодаря, ще проверя магазините, Касида - също.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия