На мама празнично е вече, а в корема шава АПРИЛското човече Тема 14

  • 27 288
  • 744
# 555
Кво да ти кажа..... гейзер.....Запуши първо банята,после оповръща тоалетната ама и около седалката, по едно време започна да ми повръща с панера за прането..........И аз ходя и чистя..........

Уффф, съчувствам ти...
За това си имам легени. Връчваш му един и да си ходи с него.
Виж целия пост
# 556
3 му наредих ,ама той го взел и го сложил на спалнята отгоре и там  Sick Че и след него не можеш само с вода да чистиш,без препарат нищо не става и продължава да се разнася. И така май аз се подредих...  Mr. Green
Виж целия пост
# 557
Момичета приятно посрещане на Новата година ние решихме в 11:30 да се качим на Копитото и да гръмнем шампанското докато се наслаждаваме на гледката-от там се вижда цяла София и ще бъде приказно с всичките тези зари Flowers Sunflower cheers Tada иначе ,аз съм ок ,бебочи рита ли рита ...
денис78 неприятна работа,дано не се стига до прием в болница
относно киселините-за щастие нямам,но пък апетита ми е в излишък  Grinning
Усмихнат ден аз сега се върнах от разходка-все едно е пролет !!  Nature Sunny
Виж целия пост
# 558
Весело посрещане на Новата Година момичета! Да си изкарате много готино и да се повеселите и заради мен!  Hug
Виж целия пост
# 559
Ние се видяхме с братовчедите,хапнахме и сега лягаме да спим.Утре сме на гости в леля ми да хапнем и пийнем  bouquet
Виж целия пост
# 560
Весело изкарване на всички, болните да се оправят бързо!!!
Ние ще сме вкъщи на НГ с още две семейства и техните деца, весело
ще е надявам се.
За киселините пия сода, нямам проблем със стомаха. И предните две бременности пиех.
Виж целия пост
# 561
Здравейте момичета,

Пожелавам на всички ви весело изкарване и посрещане на Нова година. Ние ще сме вкъщи с компания...надявам се да си изкараме добре.
Ние с малката сме добре - не съм спряла да ям покрай Коледа, направо не ми се мисли после като се кача на кантара какво ще е  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Малката си шава вътре и сега е застанала на дясната ми страна и от там съм по издута  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

За киселини - нямам такова нещо и никога не съм имала. Надявам се и да не се появява.
Виж целия пост
# 562
Здравейте и от мен весело посрещане на Новата година! Simple Smile

Ние ще сме при едни приятели в домашна обстановка, ще имаме "двама мъже и половина" (мъжът ми, един приятел и малкото шаващо в корема ми) Grinning  hahaha

Отивам да се порадвам на пролетното време навън Simple Smile

Виж целия пост
# 563
Здравейте момичета  bouquet
И ние преди около час се прибрахме,от разходка.То вече не ми се нравят дългите разходки.Много започва да ме боли кръста,краката,а и болката м/у краката нещо се заили ooooh!
Купих си маслото на Икаров да пробвам и маски за уста,че брат ми е болен с Т,повръщане и въобще не може да стане от кревата ooooh!
Момичета да ви питам,случва ли ви се да ви се намокрят гащичките Blush.То нали в крайните месеци се засилва течението,но де да знам.Последното изследване на микробиологията ми е перфектно newsm78

За апетита и при мен е огромен Laughing Mr. GreenДаже като излизахме от Била в Люлин и като ми замериса на КФСи,та ометох едно тауърбоксче Mr. Green  И да ви кажа беше ден на бременните в КФСи Laughing
Весело посрещане утре на новата година на всички Tada
Виж целия пост
# 564
не съм се включвала отдавна, но бяхме с малката на Витоша. тия два дни пък сме с малката вкъщи по женски и сме по разходки днес. дори следобяд я изкарах с количката да спи навън.

съболевнования за загубата  ви, kkаramela.

хълцането се усеща като леко побутване отвътре, с една и съща сила през секунда-две или по-малко и поне 10-20 пъти, малката много хълцаше в корема ми, почти непрекъснато последните месеци.
сега малчо ме ръчка ту ниско долу, ту около пъпа, но хълцане не съм усетила още.

от Копитото ще е страхотно, гледали сме заря в София от там Simple Smile приказно е.
чакам мъжа ми да се прибере от прованса, но и аз като повечето от вас, съм приготвила или приготвям повечето неща днес главно за менюто Simple Smile и подаръци сме оставили за малката, пак да се радва, ще запалим бенгалски огън, представям си пак какви гърмежи ще са навън така че вкъщи с по-тиха музика Wink
само прахосмукачката ще оставя за утре сутрин.

за мокрите бикини аз от миналата седмица две-три такива имам съвсем леко мокро, нямам течение, но и се надявам да са се махнали кандида, въпреки че и преди нямах никакво течение, нито сърбеж  newsm78 ама знам ли, може още да са там в такъв случай, но мокрото едва ли е от това.
с миналата бременност пак имах такива дни чат-пат.
щом не изтичат водите, ок е Wink
започнах вече да правя упражненията на Кегел за стягане, ама не съм много последователна, повече като се заседя и се сещам  Embarassed
вие правите ли такива?
аз мисля да наблегна, че може от предното раждане да са се поотпуснали тия мускули, знам ли  Whistling

и весело посрещане на Новата година, да сте здрави всички и много щастливи!
Виж целия пост
# 565
Лелеее,момичета искрено ме развеселихте LaughingКак съм се смяла с поста на denisse,макар,че предполагам ,че на нея изобщо не й е било до смях.Ако беше моя мъж направил такова мазало...щях да откача!  И след това чета поста на Meчо(мисля,че така беше)-"Момичета да ви питам,случва ли ви се да ви се намокрят гащичките "?????? Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 566

Момичета да ви питам,случва ли ви се да ви се намокрят гащичките Blush.То нали в крайните месеци се засилва течението,но де да знам.Последното изследване на микробиологията ми е перфектно newsm78

Aми аз имам засилено бяло течение,лекаря ми изписа едни глобули ама то с тях и без тях същата работа,мн е неприятно налага се да ходя с ежедневни превръзки. #2gunfire #Cussing outА един два пъти имах мн странно намокряне ,без цвят или миризма newsm78 (наистина незн как да го опиша но тези който са го имали ще ме разберат,все едно се напишках с извинение  Blush Laughing )
Виж целия пост
# 567
jos ,дано на контролните изследвания,всичко да е ок PeaceАз също нямам парене,сърбежи или подобните за гъбички.Само където днес ми се случи това,а и бебка днес е много дейна.Да не би да бута мехурчето Blush
placa ,напълно те разбирам WinkОбикновенно е по мъничко,но днес беше малко повече Blush
Виж целия пост
# 568
Аз от самото начало на бременността си имам такова  мокрене,като напишкване.Микробиологията ми беше добра и не излязоха нито гъбички,нито някакви инфекции,слава Богу,също доки ми казва постоянно,че околоплодните води са в  достатъчно количество! Simple Smile
Мен тази година голяма скука ме гони по празниците,за първи път,може би защото постоянно си стоя вкъщи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 569
kotarache_87 и на мен така док казва,че водите са си ок
момичета мерси за отговорите Hug
А на някоя будеща мама,от топло да и се случва да и е подуват ръцете newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия