На мама празнично е вече, а в корема шава АПРИЛското човече Тема 14

  • 27 288
  • 744
# 540
Как разбираш, че хълца?
Аз имам чувството, че се търкаля на кълбета. Не знам дали така прави, де, ама аз така усещам  Grinning
Виж целия пост
# 541
Ами усеща се като побутвания - много и на еднакъв интервал от време Simple Smile

Аз забравих да кажа за моя хемоглобин... нали ме прати АГ-то на хематолог... Направих изследвания - желязото в кръвта е ок, но немоглобина е доста нисичък Sad
Сега средата на месеца съм пак на консултация, а живот и здраве - февруари - на изследвания в София, че май ще се окажа с таласемия #Crazy

kkaramela, съжалявам за загубата Hug

...уф, още нещо щях да пиша, но забравих Whistling
Виж целия пост
# 542
Здравейте мами, не съм писала от 2 седмици.
Ама мъжо се прибра от чужбина и още му се радвам, пък и като ме почнаха домашните задължения. Даже в момента боядисваме спалнята, голям смях.
Радвам се , че повечето сте добре. усмихвайте се на живота!

Смятам последния месец да започна с прането и стерилизирането на нещата.
Ще отскоча до джъмбо да търся ританки, че в Англия явно нямат.

Имам бая неща на главата, с този ремонт ooooh! и проблем с пердетата.
На първи етаж сме, прозореца на бъдещата спалня гледа към улицата и е на височината на хората, трябват ми завеси. Ама цветово така съм се оплела, че няма на къде. мебелите ще си ползваме старите те са черни, ама един шкаф, ще е черно със синьо, което въобще не си пасва с цвета на стената под прозорците, едно зелено. ама за сега няма пари за мебели, пък и тези са здрави още.  Оф отплеснах се. извинявам се.

Бебчо и мен ме ритка силно вече, особено като е с главата на долу, така ме удря в ребрата, че боли чак. Ама е красива болка.

Весела нова година мами!  bouquet
Виж целия пост
# 543
няма спане коремчета,цяла нощ се въртя като пумпал.А и тези киселини как не ме пуснаха направо са ужасни даже се засилват smile3511,гадното е че се давя с тях и  Sickнетърпими са  ooooh!
Виж целия пост
# 544
Добро утро и от мен. )

Аз за сега проблеми със спането нямам, бебето си заспива когато и аз, което е добре. А и то и без това всъщност едно 90% от времето спи, просто си се върти и през това време. )

Май вече ще си свалям пръстените, че сутрин ръцете ми са леко подути и ми дразнят. То всъщност халката и още един пръстен нося. Но халката вече започна да ми се впива в пръста. ( А така съм си свикнала.
Виж целия пост
# 545
няма спане коремчета,цяла нощ се въртя като пумпал.А и тези киселини как не ме пуснаха направо са ужасни даже се засилват smile3511,гадното е че се давя с тях и  Sickнетърпими са  ooooh!
добре дошла в отбора,ние вече сме в Русе-снощи пристигнахме,бебо се въртя във влака-нали е шумно,тази нощ спахме се,ама и мен ме почнаха киселините пак Sad
Виж целия пост
# 546
Добро утро, коремчета!

Лоша работа са киселините, направо ужасна! Аз за момента някак удържам положението със стомаха, но и внимавам вече какво и по колко ям. Ако усетя нещо, почвам да си пия Гастроцинезин-а, не ми се ще да се докарам до положението от предния път...  ooooh! дано ми се размине, дано  Praynig

Ние трябва да тръгваме, а не съм започнала още багажа, хаха  Blush Неадекватна съм, докато не си изпия кафето. Пожелавам ви весело посрещане на новата година, пък ще видим дали ще се включвам тия дни от хотела...
Виж целия пост
# 547
Гастроцинезин помага ли,ако помага и не вреди да си взема и аз.
Виж целия пост
# 548
добро утро и от мен Simple Smile и аз от няколко дни не се наспивам, през нощта мъника почва да шава и ме буди, а и след обяд ако се опитам да заспя пак почва голямо зверче е. киселини и аз имах за пръв път в живота ми по коледните празници и се усетих, че са от преяждане, та сега се контролирам (горе-долу) колко ям. обаче кантара приятно ме изненада след голямото плюскане не съм качила нито едно килце  Sunglasses
Приятно посрещане на Новата година на всички
Виж целия пост
# 549
Аз каквото и да ям, колкото и да ям, решат ли да се появят, няма спиране.

Вземам Талцид, ефикасен е между другото. Особено вечер преди да си легна, задължително изхрупвам едно хапче, че е отвратително.
Виж целия пост
# 550
аз съм същата,гледам да не ям пържено,пазя се,но няма спасение като тръгнат няма спиране,Талцид изобщо не ми помага newsm78
Виж целия пост
# 551
Ами облекчава ме, поне засега. http://apteka.framar.bg/30000112/гастроцинезин-табл-60
Иначе съм запасена и с Талцид, и с Фамотидин, пък дали ще помогне е друг въпрос  Confused Талцида преди дъвчех като бонбонки, нон-стоп, което също не е добре, и не ми помагаше особено, но аз съм с гастрит и това утежнява положението, иначе само киселини да бяха...
Виж целия пост
# 552
Ако много ме хванат киселините пия Gaviskon и ми помага.Има го като таблетки и като течност. Не е опасен за бременни,изписан ми е от гинеколог.
Ние вкъщи не сме добре.Мъжът ми е с хранително натравяне от една пица, цяла нощ оповръща буквално къщата и аз ходя и чистя......... ooooh! От тоя кошмар сутринта се събудих пак подута....  Sad Сега чакам да ми се обади лекар от спешен кабинет да видим дали няма да ни накарат да отидем там. Той вече спря да връща всичко,но още му е много лошо......
Изобщо ......ВЕСЕЛА НОВА ГОДИНА  #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 553
denise78, уффф, лоша работа, дано да се оправя бързо. Ама баня няма ли за него, като знае че е в такова състояние?

Аз пък след обед ще подхващам подготовката за утре. Ще си направя тортата, ще мариновам месото. Че май и една салата ще направя още от днес, че за утре да останат по-малко неща. Сега реших да пълня и гъби, та още едно нещо за приготвяне стана. )
Виж целия пост
# 554
Кво да ти кажа..... гейзер.....Запуши първо банята,после оповръща тоалетната ама и около седалката, по едно време започна да ми повръща с панера за прането..........И аз ходя и чистя..........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия