Магия

  • 61 219
  • 231
# 60
А ти не се ли изкушаваш да им подшушнен какво знаеш? Аз едва ли щях да се сдържа.
Ако кажеш, не променяш ли съдбата им?

И аз това се чудя колко още ще издържа. Тя може и мислите ми да прочете, та и да контактувам с нея ме е страх. И да устоя, когато тя го види, ще се влюби (той е неустоим) и нищо не мога да направя. А той пък няма да я обича дълго и ще я изкуши да го омагьосва.
Има време до тогава, а аз за сега държа фронта.

Имаш 4 години поне Laughing
Виж целия пост
# 61

Тоя е такъв измамник ooooh!

п.п. Не съм ползвала услугите му
Виж целия пост
# 62
А ти не се ли изкушаваш да им подшушнен какво знаеш? Аз едва ли щях да се сдържа.
Ако кажеш, не променяш ли съдбата им?

И аз това се чудя колко още ще издържа. Тя може и мислите ми да прочете, та и да контактувам с нея ме е страх. И да устоя, когато тя го види, ще се влюби (той е неустоим) и нищо не мога да направя. А той пък няма да я обича дълго и ще я изкуши да го омагьосва.
Има време до тогава, а аз за сега държа фронта.

Имаш 4 години поне Laughing

Не...мисля че 8. Няма да спечели в следващия мандат, а чак по-следващия. След 4 ще стане министър.
Виж целия пост
# 63
той казва,че другите му *колеги*са измамници Grinningсподели ако знаеш нещо повече.
Виж целия пост
# 64
Аз съм имунизирана  Mr. Green Богините магии не го ловят. Аз самата мога да омагьосам, когото си поискам.

Дай ги тия чаршафи да ги размагьосам. Mr. Green
Виж целия пост
# 65
Авторката, тествай свекървата за реакция, като й кажеш, че на мъжа ти толкова много му харесва завивката, че си я ползва само той Whistling
Иначе по темата, нямам си и на идея защо и каква магия може да направи човек със завивки  Thinking
Виж целия пост
# 66
По логиката на изключването,щом и двамата ще се завиват,значи няма да е за болест,или смърт.
Виж целия пост
# 67
може да е магия за бебе.
Виж целия пост
# 68
Ха, виж това не е никак лоша идея  Simple Smile
Виж целия пост
# 69
По логиката на изключването,щом и двамата ще се завиват,значи няма да е за болест,или смърт.
Не мисля. Ако магията е направена за авторката няма да застигне друг човек т.е. мъжът и
П.С.
Шивачка ми разказа как открила в едно палто, което поправяла магия. Извикала мъжа и му показала.....Човекът направо си казал, че това е работа на майка му. Явно не му се е случвало за пръв път...Всякакви луди има - майка на детето си да прави ужасии. Въобще не вярвам, че всяка майка мисли само най-доброто на детето си
П.С. 2
Лизет кой ще е този неустоим мъж, който ще ни става президент? Не мога да чакам 8г да разбера Blush
Виж целия пост
# 70
Напълно възможно е магията да застигне случаен човек, който ползва дадения предмет, зависи как е правена. Ако е чрез предмет ползван от двамата и аз мисля че не може да е на болести. Макар че тя всяка магия води до болести в дълъг план.

Цитат
Лизет кой ще е този неустоим мъж, който ще ни става президент? Не мога да чакам 8г да разбера Blush

Това не мога да издам. Може да променя бъдещето.
Ще ви хареса, гарантирам.  Grinning До сега България такъв политик не е имала.  Между другото, впоследствие ще стане и премиер.
Виж целия пост
# 71

Глупости, абе как не се замисляте малко какви глупави съвети раздавате? Какви пранета и 90 градуса? Shocked Магията не е мръсотия по чаршафите и с пранета не се премахва. Магия се прави от умеещ човек и се премахва също от умеещ.

Права си! Не става с пране на 90 градуса, защото ще ги съсипе! Предлагам да ги извари в тенджера, да бърка и да повтаря три пъти, плюейки през рамо: "Син салабим, чаршафите варим, син салабим магия не ловим, злото далеч от нас държим".

Ако ще сваляш правителства, Лизет, и ще издигаш нови премиери, пусни анкета след съфорумките, за да подберем най-добрия.

Звездите ми го говорят!
Виж целия пост
# 72
Силно се надявам, че Лизет се шегува в постовете си Rolling Eyes
Виж целия пост
# 73

Ако ще сваляш правителства, Лизет, и ще издигаш нови премиери, пусни анкета след съфорумките, за да подберем най-добрия.

Звездите ми го говорят!

Такива хора Господ ги избира, а не съфорумките.
Виж целия пост
# 74
Не вярвам на суеверия и не им се подавам. Това, което зная със сигурност обаче е, че дарителката ми се е молила на Бог за смъртта на някого (сама го е заявявала гордо на всеослушание) и е склонна да ходи по ходжи, дори и да влачи внуците си. Имам сериозни основания да смятам, че е посетила ходжата преди да ми връчи подаръка, който както казах - нямам притеснения да си ползвам.

При положение, че натъртваш във всеки пост, че "не вярваш и не се поддаваш", ползвай си ги завивиките и със здраве. Лично аз, ако имам подобни наблюдения и опасения във връзка с подаряващ ми разни неща човек, просто бих изхвърляла чинно всички дарове от него (и го правя реално). Първо, не мисля, че втъкани косми или боб и премахването им ще ми предпази семейството от гадната енергия, която съпътсва всеки завистлив и откровено лош човек и вещите му. Второ, всеки път когато си лягам, да се сещам за човек, когото не харесвам и ми е неприятен....не, мерси. Дори само заради това бих изхвърлила (подарила) подаръка.
Но теб щом тези неща не ти пречат, не разбирам кое те притеснява. НАръчник по магии и видовете им едва ли ще ти бъде полезен с нещо в случая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия