Алергия към спермата??????

  • 7 298
  • 33
# 30
... изследването (юли месец) и излезе всичко чисто, правихме секс (Август месец) със презерватив и ХОП .. след седмица гъбичкии (направо ми идеше да се гръмна) лекувах се сама 2 седмици с 2 хапчета Дифлукан и природни неща Simple Smile , след което усетих вече, че ги няма и почнахме пак без презерватив и оня ден си пуснах изследване отново и пак показа чисто..
Та изводът ми е, че явно вече съм алергична към презервативите след като така се получава и се чудих миналата година какво ми става и защо така от нищо гъбясвам  newsm78 , сега мисля, че вече стана ясно ..
Колкото до алергията.. забелязах, че 1-вите няколко пъти ми пощипва, но след известно време от самосебе си минава.

LavignE, да не би гъбичките да се получават от презервативите? Не използвайте такива с аромати и всякакви други неща. На тях трябва да пише натурални и прозрачни да са, да не са от цветните.

Виж целия пост
# 31
... изследването (юли месец) и излезе всичко чисто, правихме секс (Август месец) със презерватив и ХОП .. след седмица гъбичкии (направо ми идеше да се гръмна) лекувах се сама 2 седмици с 2 хапчета Дифлукан и природни неща Simple Smile , след което усетих вече, че ги няма и почнахме пак без презерватив и оня ден си пуснах изследване отново и пак показа чисто..
Та изводът ми е, че явно вече съм алергична към презервативите след като така се получава и се чудих миналата година какво ми става и защо така от нищо гъбясвам  newsm78 , сега мисля, че вече стана ясно ..
Колкото до алергията.. забелязах, че 1-вите няколко пъти ми пощипва, но след известно време от самосебе си минава.

LavignE, да не би гъбичките да се получават от презервативите? Не използвайте такива с аромати и всякакви други неща. На тях трябва да пише натурални и прозрачни да са, да не са от цветните.



Да, явно е от това!.. но не ми е минавало през акъла в началото тъй като винаги съм ползвала такива и не съм имала проблем, но явно някой хора в последствие придобиват такова нещо.. Гадна работа Sad. Но поне от месец без презерватив правим и поне за сега не е имало проблем, дано скоро да има добра новина, че вече с нетърпение чакаме Simple Smile))
Виж целия пост
# 32
Алергия към сперма
Zdraveite,
imam slednia  problem.
pri popadane na sperma po moeto tqlo(kozha,klitor,vagina) se poluchavat  obrivi za minuti. (zachervqvania,sarbez,nerazpolozhenost,bolka..) .
imal li nqkoi podoben problem?
moze li nqkoi da spodeli nqkakva informatciq.
ste sam blagodarna ako mi preporachate nqkakvo lechenie ili spetcialist,koito bi pomognal !
blagodarq predvaritelno
Виж целия пост
# 33
Алергия към сперма
Zdraveite,
imam slednia  problem.
pri popadane na sperma po moeto tqlo(kozha,klitor,vagina) se poluchavat  obrivi za minuti. (zachervqvania,sarbez,nerazpolozhenost,bolka..) .
imal li nqkoi podoben problem?
moze li nqkoi da spodeli nqkakva informatciq.
ste sam blagodarna ako mi preporachate nqkakvo lechenie ili spetcialist,koito bi pomognal !
blagodarq predvaritelno

Отиди на лекар  ooooh! ! Ще ти направят изследвания и ще ти дадат компетентен отговор. Ние тук можем само да гадаем  newsm78 какво ти е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия