Краят на света отмина, нащо февруарче смело скача в новата година (48)

  • 31 967
  • 737
# 480
Добро утро!
Благодаря ви за прекрасните пожелания за моето детенце! Hug
Празника вчера беше страхотен,изкарахме си много хубаво!Днес ще празнуват в яслата,та вълненията продължават Simple Smile
Юхче,Танче дано се сбъднат вашите пожелания Hug
Моята свекърва като беше тук постоянно говореше как трябвало вече да имаме второ дете,какво сме се дърпали!Толкова време сме били чакали Сияна пък сега не сме искали второ CrazyНа такъв човек как да му обясня ми кажете ooooh!

Утре пък майка ми и леля ми ще идват на гости Crazy

И сега по едно кафенце
Почерпете се и по един бонбон,че преди 10 години с моя мъж сме се годили на днешния ден

Честит празник на всички влюбени!
Виж целия пост
# 481
Добро утро!

Честити празници, кой както го разбира  Mr. Green
Честито и на днешните рожденници, да са много здрави и щастливи!  Hug

Балеринке, дано да се оправи фурната. Личното ми мнение, че принцеската рокля е една чудна идея, Калина също обожава да се конти. Можеш да добавиш и обеци с клипс към нея... личния ми опит показва, че колкото по-шарени, толкова по-добре  Mr. Green

Неви, ти си номер 1, братче и полугодието отчете, а е едва февруари  hahaha

Ника, завидях за културно-масовата програма благородно. Тия дни искам да ти пиша на лични, да те помоля за малко професионална консултация.  Hug

Пухи, не се ядосвай мила на свекърва си. Да, наистина няма какво да й кажеш... но знаеш, че тука цялата тема ви стиска палци Сисето да стане кака!  Hug Hug

Аз пък да се похваля - най-после тъпия кантар отбелязва трайна тенденция надолу след месец и половина ежедневни тренировки - верно 400 г, но е нещо. Whistling Иначе получих и няколко комплимента от колеги и от свекърва ми, че съм отслабнала видимо, та не ме е яд за зора, който си докарвам сама.

Хубав ден желая на всики ви!
Виж целия пост
# 482
Пльос по никое време, ма... превеждам нещо, дето ми изпива мозъчето, и реших да драсна два реда, белким малко се разведрЪ. #Silly

Първо искам да честитя рождения ден на красивата Сияна, с още по-красиво име! Нека бъде все така прекрасна и умна, но и весела и игрива, и скоро да се сдобие с една не по-малко прекрасна малка сестричка (или може и братче, макар и да е по-малко вероятно).

Хайде и аз да си патентовам ено щъркелче, да не дразним Юхчева. Късмет в бебеправенето, Пухич.



Ний сме добре, оцеляхме след многобройните партита. Сдобихме се с много подаръци, апнахме шоколад и други лакомства (аз в количества, децата по-умеренко, сещате се).

Днес ми съобщиха дори, че имам подаръче по случай случая (па ако щете не празнувайте!), ама нямало да ми го покажат. Ако е това, което си мисля, ще съм доста щастлива.

Никича ме подсети (много се смях на помъдряването на зетко), че любимия израз на Люда, който е прихванала от дядо си, е „утешния ден” и толкова ѝ е влязъл навътре, че го използва за обозначаване на минало, бъдеще и настояще време. Неам думи - за нея всичко се случва „утре”. Или както е рекъл поетът „туморо невъ дайс”

Упс, 18 реда дотук... Затъквам се.

Само да кажа, обичайте се - и в празник, и в делник, и зимайте пример от Юхчева (ся тя па да не рече, че я фащам на подбив пак)!!

И make love not war! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ептен изтрещех! Слънчи, жива и здрава да си, че ми даде този израз, той осмисля живота ми. hahaha И честит ти нов вид. Аз па да повтора тук малко преиначено заглавието на една статия от кърмаческия: не гледай кантара, а гледай жената!  bouquet
Виж целия пост
# 483
ДВ!  Hug


Честит празник на всички!   bouquet


Балеринке, муахахахах, много смешно си го описала туй с фурната, ама и на мен би ми причерняло зарад провален кекс / и секс/.  Joy Joy Joy


Слънч, чакам те на лични тогава, ама чак утре вечер най-рано ще влазам утк. Peace Евала ти за старанието и спортуването, аз в дупка ли съм, в деПРАСия /грух-грух/ ли съм, ама качих едни 3-4 кила и неам грам воля да ги смъкна.  Embarassed Срам.  Embarassed


Мяу, бравос за партитата и сички хубави емоции, заслужаваш го!  Peace


Аз отивам предпразнично да пека пържоли, пици и да къпя децата дорде стане време за киното. Crazy


Айде приятна ви вечер, дамен!   bouquet
Виж целия пост
# 484
Добро утро дами.
Така и не се научих да качвам картинки, но все пак се почерпете за здравето на порасналата Ния.
  party023  party041 cheers smile3510 Coffee
Виж целия пост
# 485
Честита ви рожденничка, Кате!
Виж целия пост
# 486
ДВ!  Hug


Кате, да ви е жива и здрава прекрасната малка Ния!  bouquet
Виж целия пост
# 487
Честит рожден ден на Ния!
Виж целия пост
# 488
Честит Рожден Ден на Ния!Да расте много здрава и щастлива!
Виж целия пост
# 489
Честит рожден ден на прекрасния, къдрокос чаровник Йоан! Да е жив и здрав, желая още повече слънчеви усмивки и много весели игри със сестричката!

Честито на патерици и на Ния! newsm59 Tada  Party Time
Виж целия пост
# 490
Честит рожден ден на Ния, Йо и нашата прекрасна Неви!
Бъдете здрави и щастливи!

Виж целия пост
# 491
Честит рожден ден на къдрокоско Йони!! Нека бъде здрав и все така добричък и обичлив!! Heart Eyes

Честит рожден ден на прекрасната Ния на Катето! Много здраве и весели игри и на тази красавица! bouquet

Честит рожден ден на наборчето Неви, малиии, пораснахме, все по-близо до 40-така Wink
Бъди здрава, бъди все така духовита, отчитай се по-често и се справяй все тъй образцово със задачките Simple Smile


Аз мечтая за лятна почивка в... чужбина. Знам, че трудно ще ни огрее, ама... поне виртуално да попътувам. smile3548
Виж целия пост
# 492
Честит Рожден Ден на Йони и Ния   bouquet !
Виж целия пост
# 493
Честит рожден ден, Йо! Бъди здрав и щастлив, умен и хубав като родителите си!    newsm59
Честит празник, Неви! Здраве и любов!  newsm67
Мяу, пожелавам ти сбъдната мечта.  babydust7  travel
Виж целия пост
# 494
Честит празник и от нас! Да са живи и здрави, да се радват на приказно детство Ния, Йони, Ванко и  всички рожденници от последните дни!
Неви, всичко най-най и на теб!   bouquet
  baloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni baloni
Неви, младоженците ще живеят у нас то се е видяло, от де 500 лв. за ток на месец  ooooh!
Слънчи , въпреки крайния резултат, потупвам мъж ти по рамото, в къщи само аз ремонтирам  Tired За три години една крушка не е сменил, една гайка не е затегнал  Mr. Green Все ми обещава,че ще извика негов приятел,но той все не идва и те така Simple Smile
Палци, щъркели,пчели за всички, които имат план да пренаселят къщите си  Hug
Ника, твоите рожби ме убиват просто  hahaha Мартин казва : "Когато бях бебенце" и "Мамо, когато станеш бебенце, ще се грижа за теб"  newsm78 Но за сега си трая, да не му убивам желанието  Mr. Green



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия