Краят на света отмина, нащо февруарче смело скача в новата година (48)

  • 31 967
  • 737
# 495
Че съм несериозна, несериозна съм! Че съм набутана в дебрите на черните сили, там съм, но и компа хич не ми помагаше да се добера до вас. Размотавам се само из фейса, но днес ми се получи и реших да поздравя всички рожденици, чиито порастване съм пропуснала. Нека са здрави, щастливи, обичани и големи късметлии. Весел празник на Йони и Ния днес и на семействата им!
прегледах набързо последните 2 страници - пчели, щъркели и всичко бебеносно се раздава. Да отива всичко по разпределение и скоро да отчетем свършена работа!  Wink
Неви, честит рожден ден, успех във всичко ти пожелавам, здраве и много любов!
Изчезвам, че готвя 100 манджи и подготвям утрешното парти. Shocked
Виж целия пост
# 496
Честит Рожден Ден на Йони!Да бъде много здрав и усмихнат!
Неви,Честит Рожден Ден и на теб!  bouquet
Виж целия пост
# 497
Честит рожден ден,Йони!Бъди здрав,щастлив и все така чаровен и лъчезарен!
Неви,честит рожден ден!Желая ти здраве,щастие и много късмет!  bouquet
Виж целия пост
# 498
Рали, да ви е здрав и щастлив Йони!   bouquet
Неви, много здравеи спокойствие ти пожелавам!


Разбих се от бачкане днес, едва намерих сили да мина през банята и неам търпение да се трупясам.


Мяу, много сбъднати мечти на теб!  Crazy


Лека и безаварийна!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 499
 Момичета, вие сте най-милите:






 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 500
Далче, честит рожден ден на Бо!  bouquet
Да ти е здрав и палав!

Виж целия пост
# 501
Честит Рожден Ден на Бо!Да бъде много здрав,щастлив и лъчезарен!
Виж целия пост
# 502
Честит рожден ден на Бо и на всички, които пропуснах тея дни  newsm59
Виж целия пост
# 503
Честит рожден ден, Бо! Бъди здрав за радост на мама и тате, расти любознателен и безгрижен в обич и радост. Честит ви празник вкъщи, Васе! Много усмивки да има днес за Бо и за вас!
Виж целия пост
# 504
Честит Рожден Ден на Бо.Да расте здраво и умно дете.Весел празник Далче.  bouquet
Честито и на всички рожденници които съм пропуснала.  bouquet
Моето момче май се мъчи да се разболява,взе да покашля,имаме и сополи за разкош,да видим какво ще излезе от цялата работа. Thinking
Виж целия пост
# 505
камбанчо и ние сме така  Tired иначе си хапва, играе си.....
Виж целия пост
# 506
Честит рожден ден на Бо! Да е здрав, усмихнат, все така чаровен и да радва всички около себе си!


Честит празник на Йони, Ния и останалите рожденици, които съм пропуснала.

Много ми е напрегнато тези дни, така че пак отлитам.
Виж целия пост
# 507
Благодаря ви момичета за пожеланията, дано се сбъднат! Най-важно ми е да е здрав, защото с тази негова болнавост много ме тревожи! Пожелавам и в къщите на всички ви много здраве и щастие!
Почерпете се за здравето на Бо!

Виж целия пост
# 508
Далче, да ти е много здравичък, весел и щастлив Бо!    bouquet


Бързо оздравяване на всички кашлящо-сополиви, и Максо се поразкашля днес.  Sad Дано закрепим фронта, че майка ми е ангажирана да гледа кашлящия ми племенник тази седмица и увисвам без баба под ръка.  Mr. Green


Лека ви нощ! Hug
Виж целия пост
# 509


Честит рожден ден на Тино, Стели и Стас! Да са здрави и корави младежите! Много радости и веселби им желая!

Пф, ако оцелея тия дни, вероятно ще ме бъде.

Отивам да се потопя в кафето си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия