Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 30

  • 66 275
  • 735
# 705
този месец паричките да ги чакаме след 23-ти,така ми казаха от СП ,това забавяне ще е заради допълнителните срдства за децата с увреждания,тъй като заедно ще се превеждат парите...
И аз чух че може да ги дадат в последния момент заради тези помощи.
Виж целия пост
# 706
byba75, благодаря за информацията.
Виж целия пост
# 707
Към социалното майчинство от 100 лв за 1 година,полага ли се нещо от допълнителните помощи,които сега дават?
Виж целия пост
# 708
Ами по принцип да...храна от бчк и само ако отговаряш на критериите...можеш да кандидатстваш за детски надбавки и енергийна помощ!
Виж целия пост
# 709
Хайде някой да направи нова темичка... Simple Smile
Виж целия пост
# 710
Ако искате да пуснем новата тема като започнат да превеждат парите.
Надявам се все пак да започнат от утре с преводите.  Praynig Тъй като от кабелната и интернета няма да изчакат и ще ми спрат достъпа. И вие какво ще правите без мен във форума.  newsm45
А допълнителните 50 лв да ги преведат другата седмица след детските. Няма какво да чакаме да намерят пари за тях. А и ако не се лъжа бяха казали точно тези и тези пари ще бъдат заделени. Постоянно го повтаряха по новините.  Tired Така че, няма какво да повтарят, че търсели пари.
Виж целия пост
# 711
Хайде някой да направи нова темичка... Simple Smile

Защо? Темите са до 50стр......Има време.....
Виж целия пост
# 712

А допълнителните 50 лв да ги преведат другата седмица след детските.

какви са тези допълнителни?  newsm78
Виж целия пост
# 713
Знам че е писано много пъти, но да питам заради една приятелка, която има дете на година и един месец.
Тя трябва ли да отиде в социалните да подаде някакви документи за тези пари или те ще и ги преведат "автоматично"?
Благодаря!
Виж целия пост
# 714
Знам че е писано много пъти, но да питам заради една приятелка, която има дете на година и един месец.
Тя трябва ли да отиде в социалните да подаде някакви документи за тези пари или те ще и ги преведат "автоматично"?
Благодаря!

От  поста  ти  изобщо не става  ясно за кои  точно пари  питаш -  детски,  за  дете  с  ТЕЛК  или  какво   точно  ? newsm78  И  ако  не  е подала  документи  какви пари  ще  чака да й  преведат  "автоматично " ? Thinking
Виж целия пост
# 715
Знам че е писано много пъти, но да питам заради една приятелка, която има дете на година и един месец.
Тя трябва ли да отиде в социалните да подаде някакви документи за тези пари или те ще и ги преведат "автоматично"?
Благодаря!

От  поста  ти  изобщо не става  ясно за кои  точно пари  питаш -  детски,  за  дете  с  ТЕЛК  или  какво   точно  ? newsm78  И  ако  не  е подала  документи  какви пари  ще  чака да й  преведат  "автоматично " ? Thinking

 Grinning Ами да, не става ясно, щото не съм написала, само съм си мислила. Wink
За 50те лева, които ще се изплащат на майки на деца от 1 до 2 години.
Виж целия пост
# 716
Знам че е писано много пъти, но да питам заради една приятелка, която има дете на година и един месец.
Тя трябва ли да отиде в социалните да подаде някакви документи за тези пари или те ще и ги преведат "автоматично"?
Благодаря!

От  поста  ти  изобщо не става  ясно за кои  точно пари  питаш -  детски,  за  дете  с  ТЕЛК  или  какво   точно  ? newsm78  И  ако  не  е подала  документи  какви пари  ще  чака да й  преведат  "автоматично " ? Thinking

 Grinning Ами да, не става ясно, щото не съм написала, само съм си мислила. Wink
За 50те лева, които ще се изплащат на майки на деца от 1 до 2 години.
Нищо не се подава, обаче в друга тема прочетох, че парите ще се получават само от майките, който освен че са осигурени, получават обезщетение за малко дете до 2г. и последните три месеца са получавали детски...
Виж целия пост
# 717
Тези пари ще ги преведат чак другия месец с детските, сега ще дават само на децата с  увреждане.
Виж целия пост
# 718
Тези смешници за едни 50лв и то еднократно , що хартия изхабиха не е истина, хвърлят прах в очите.
И за тези енергийни ги слушам , що народ, опашни 60лв еднократно за цяла зима при тези цени на тока ooooh!
Виж целия пост
# 719
Нищо не се подава, обаче в друга тема прочетох, че парите ще се получават само от майките, който освен че са осигурени, получават обезщетение за малко дете до 2г. и последните три месеца са получавали детски...

Така е- трябва да отговарят на критериите за получаване на детски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия