Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 30

  • 66 275
  • 735
# 690
Да вземат да намалят тези военни пенсии, зада има за децата - какво е това 2000 лв?! Нечовешко за готова помощ без нищо да даваш от себе си...
. Да тъпи са (сте) бившите военни и не заслужават толкова.  Peace
В този форум обидите не се толерират! Именно затова смятам да информирам модератор.
И никак не по темата, за което се извинявам на потребителките-  преди да пишете глупости вземете и се информирайте! Няма военен с пенсия 2000лв, няма! Дай Боже някой ден да има и определено не бих завидяла на такъв човек. Искайте, настоявайте не за намаляване на хорските пенсии, а за увеличаване на вашите- заплати, детски, обезщетения...със злоба към чуждите възнаграждения няма да успеете в тоя живот! Аз бих се радвала пенсионерите, военни или не, да взимат високи пенсии.
Виж целия пост
# 691
Всеки нормален човек би се радвал.
Съжалявам детето, чиято майка ще го научи да определя хората така, както тя - със злоба. Това дете(деца) един ден ще легнат на гърбовете на нашите и ще чака(т) да им дава някой помощи.
Виж целия пост
# 692
Баща ми беше пенсионер по болест към военните ,до миналата година(защото почина)....пенсията грам не му е била 2000 лв аххах,то зависи къде си служил на какъв чин си бил...пенсията му беше 267 лв и добавки 60 лв!
Палмата, коментира 80 човека , които работят  в МО, пенсионирани офицери, в мнозинството си с по две висши образования и език, учили във военни академии в САЩ и Европа. Тези хора взимат тавана на пенсията,и заплати около 1200-1300 лв. Ама дай боже навсякъде такива"некомпетентни" и "мързеливи " люде.Че те някои по една книга са прочели и са достигнали самият връх на държавата или са завършили Меката гарантираща успех в държавата ВИФ...
И ако ги пенсионират тези 80 човека, дали ще има и по 0.50 стотинки за всяко дете
Виж целия пост
# 693
я как се е изродила темата...
Не беше ли за семейни добавки  newsm78 ,
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Айде наслука и този месец  Peace
Виж целия пост
# 694

Айде наслука и този месец  Peace

О, тъкмо навреме са ти пожеланията- от утре ще заподскачат нетърпеливо из темата, че нали е 15-то число  Stop  ooooh!
Виж целия пост
# 695

Айде наслука и този месец  Peace

О, тъкмо навреме са ти пожеланията- от утре ще заподскачат нетърпеливо из темата, че нали е 15-то число  Stop  ooooh!
Мерси, мерси  bowuu bowuu bowuu  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 696
 Бре колко много хора припознаха себе си във военните.  ooooh! Да много хубаво би било всички или мнозинството да взимат повече пари и то без да са обезценени. Друго не съм твърдяла.  Simple Smile Но не ми се разправя с хора, които винаги ще намерят за какво да се заловят и винаги ще кажат на бялото черно - ей така от злоба.  Wink За мен вие сте злобни, саркастични и т.н. Майките щели да заподскачат още от утре за големите детски.. Много умно и добронамерено няма що!
Виж целия пост
# 697
Майките щели да заподскачат още от утре за големите детски.. Много умно и добронамерено няма що!

Ти реши да стреляш на посоки, м?
Виж целия пост
# 698
Олееелее, редовно надниквам в темата. Големи глупости се пишат, напоследък! Нямам думи! Какво е това зяждане, не мога да разбера! Кому е нужно!
Мисля че доста майки няма да смеят дори да зададат въпросите си виждайки каква атмосфера цари тук!    Whistling
Виж целия пост
# 699
Баща ми беше пенсионер по болест към военните ,до миналата година(защото почина)....пенсията грам не му е била 2000 лв аххах,то зависи къде си служил на какъв чин си бил...пенсията му беше 267 лв и добавки 60 лв!
Палмата, коментира 80 човека , които работят  в МО, пенсионирани офицери, в мнозинството си с по две висши образования и език, учили във военни академии в САЩ и Европа. Тези хора взимат тавана на пенсията,и заплати около 1200-1300 лв. Ама дай боже навсякъде такива"некомпетентни" и "мързеливи " люде.Че те някои по една книга са прочели и са достигнали самият връх на държавата или са завършили Меката гарантираща успех в държавата ВИФ...
И ако ги пенсионират тези 80 човека, дали ще има и по 0.50 стотинки за всяко дете
Ами четох и никъде не видях точно за кои военни пише,прочетох само ''бившите военни''...от където ме навежда мисълта,че са под общ знаменател в изказването,за това коментирах и аз!Баща ми е служил 23 г,бил е на радар и от там получава епилепсия и го пенсионират....не мисля,че пенсията му е висока за това коментирах и аз лично не завиждам за пенсиите на хора които са могли да загубят живота си в това да защитават родината ни!
Виж целия пост
# 700
Момичета, някой има ли достоверна информация на коя дата този месец ще преведът детските?
Виж целия пост
# 701
Момичета, някой има ли достоверна информация на коя дата този месец ще преведът детските?
Срамота!!! Извинявам се за емоционалното включване, но не можах да се въздържа! Май е по-добре нищо да не пиша повече...
Чак пък срамота!  hahaha оофф в тая тема все някой ще те скастри! Аз пък се възмущавам на злобата и завистта, тази хубава българска черта!
Май прекалено спамим темата! И аз в това число, ще спра да се възмущавам!  Stop
Виж целия пост
# 702
имам въпрос всички ли получихте интеграционите този месец.
Виж целия пост
# 703
имам въпрос всички ли получихте интеграционите този месец.
Аз март не получих нищо и сега ще взема и за двата месеца.Не ми били обработили молбата понеже съм я подала в края на февруари.
Виж целия пост
# 704
този месец паричките да ги чакаме след 23-ти,така ми казаха от СП ,това забавяне ще е заради допълнителните срдства за децата с увреждания,тъй като заедно ще се превеждат парите...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия