Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 30

  • 66 278
  • 735
# 600
Пловдив - Пощенска банка - има детски и по чл.8д.
Виж целия пост
# 601
За Бургас,инвестбак,проверявах пак в 13:05 все още нямаше!!!
Виж целия пост
# 602
Русе Инвест Банк има детски и чл.8 без интеграционни
Виж целия пост
# 603
София - ДСК Слатина ИМА!
Виж целия пост
# 604
Хасково Инвестбанк има.Успех на всички.
Виж целия пост
# 605
Монтана-ОББ има детски и чл 8 интеграционни-не
Виж целия пост
# 606
София, Пощенска банка, все още няма - 14.44  Tired
Виж целия пост
# 607
Здравейте някой знаели за ДСК Златоград да ли има. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 608
Пощенска София има детски
Виж целия пост
# 609
В 13.32 са преведени детските надбавки- Пощенска банка, Варна
Виж целия пост
# 610
Въпросът ми е към взимащите по чл.8-След като увеличиха МРЗ увеличиха ли се и парите по чл.8.Тъй като за Януари във Февруари ми изплатиха по него 189 лв.,т.е 70 % от 270.
Виж целия пост
# 611
Пощенска София има детски
но , къде...... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 612
Дружба.Пропуснала съм квартала
Виж целия пост
# 613
Въпросът ми е към взимащите по чл.8-След като увеличиха МРЗ увеличиха ли се и парите по чл.8.Тъй като за Януари във Февруари ми изплатиха по него 189 лв.,т.е 70 % от 270.

Не, не са увеличени. Това е сумата която трябва да получиш 189 лева.
Виж целия пост
# 614
София Люлин все още НЯМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия