Има ли мами ,кадрови войници?

  • 25 179
  • 82
# 45
zdr az kandidastvam za haskovo Simple Smile
Виж целия пост
# 46
Здравейте момичета,
 Понеже и аз съм пуснала документи и чакам да ми се обадят за дата за изпит се чудех, изпитите по физическа подготовка и обща култура в един ден ли се провеждат и ли в няколко последователни?..
Виж целия пост
# 47
Здравейте изпитите за физическа подготовка и обща култура са в един ден аз вече си получих писмото и чакам да дойде вторник Simple Smile
Виж целия пост
# 48
Aз съм на10.12,2013 от 8:45чaсa нa гиз. Изпит.  #2gunfire
Виж целия пост
# 49
Здравейте ! И аз кандидатствам за Хасково и чакам вторник с нетърпение , че да минава всичко и да се свършва . Някой знае ли как протича изпита , в смисъл първо теста за обща култура ли е или физическия . Успех на всички !!!
Виж целия пост
# 50
Mai4e_bai4e ,Първо  протича физическият изпит после теста по езикова култура.
Успех на всички !
Виж целия пост
# 51
Благодаря ти много hriskag25 ! 
Виж целия пост
# 52
Здравейте, утре съм на изпит в гр. Казанлък-горе/долу до колко ч. протича? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 53
kak mina izpita?kaji 4e i men tova me 4aka Simple Smile
Виж целия пост
# 54
как мина изпита ли Laughing
ако на това му се казва изпит...

голяма калотия, мокри кокошки виждали ли сте

 Sick

ама то не е изпит за  балерини де ....

който е тренирал изкара, който не , вади големи приказки
Виж целия пост
# 55
 newsm78
Виж целия пост
# 56



 

а теста извинявай.....за какво иде реч? въпроси от какво естество са предимно...идея си нямам,ако ми почнат с коли ,компютри и подобни съм мн зле  Rolling Eyes
[/quote]
Виж целия пост
# 57
 Joy

Приети сме  !!! Ура!

Всеки има шанс,
лесно е другите да са все виновни.

Така че смело напред
Виж целия пост
# 58
ZDRAVEITE IMA LI NQKOI KOITO E KANDIDATSTVAL SEGA NQKAKVI REZULTATI OT IZPITITE?
Виж целия пост
# 59
zvezda12,Честито,къде ще служите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия